Applied Nutrition Shred X

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Popis

Produkt: Applied Nutrition Shred X

Shred X Fat Burner –  komplexný spaľovač tuku s obsahom kofeínu a dalších účinných látok

Shred X Fat Burner je komplexný spaľovač tuku s obsahom niekoľkých účinných látok určený predovšetkým ľudom, ktorí chcú schudnúť. V zložení nájdete zelený čaj s vysokým obsahom antioxidantov či stimulant kofeín, ktorý sa používa na lepšiu koncentráciuZ rovnakého dôvodu obsahuje spaľovač aj zlúčeninu teacrine, ktorá má podobné účinky ako kofeín. Nájsť ju môžeme aj v prírode, a to konkrétne v listoch čaju Kucha. Dalšou obsiahnutou látkou je kajenské korenie, ktoré pomáha prehriať organizmus, a tiež bioperine zodpovedný za štipľavosť čierneho korenia. Nechýba však ani zlúčenina Gamma-Butyrobetaine ethyl ester HCL, ktorá podporuje metabolizmus karnitínu, vďaka čomu z jeho účinkov môžete vyťažiť ešte viac. Na príjem l-karnitínu by sa mali zamerať najmä vegetariáni a vegáni, pretože zdrojom karnitínu sú práve živočíšne produkty.

       

Spaľovač obsahuje tiež cholín, ktorý prispieva k látkovej premene homocysteínu, lipidov a k udržaniu normálnej funkcie pečene, takisto obsahuje aj tyrozín. Ten sa zaraďuje medzi neesenciálne aminokyseliny, ktoré plnia funkciu prekurzoru niekoľkých neurotransmiterov, akými sú napríklad adrenalín, noradrenalín a dopamín. Súčasťou je však tiež aj chróm, ktorý prispieva k látkovej premene makronutrientov a udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi, čo môže v konečnom dôsledku pomôcť znížiť hmotnosť. 

            

Svoju rolu však majú aj obsiahnuté vitamíny B3, B6 a B12, ktoré prispievajú k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, správnemu fungovaniu nervového systému, psychiky a k zníženiu únavy a vyčerpania.

            

Shred X Fat Burner a jeho výhody

  • je spaľovač tukov vo forme kapsulí
  • obsahuje kofeín a teacrine
  • pomáha prehriať organizmus
  • podporuje metabolizmus karnitínu
  • prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy
  • má vplyv na látkovú premenu dôležitú pre tvorbu energie
  • pomáha znížiť únavu a vyčerpanie

         

Zloženie

Extrakt zo zeleného čaju (95 % polyfenoly), bezvodý kofeín, kajenské korenie, extrakt z olivových listov (štandardizovaný pre 30 % oleuropeinu), l-tyrozín, l-theanin, cholín bitartrát, TeaCrine® (ako theakrin), vegetariánska kapsula: Hydroxypropylmethylcelulosa, gama-butyrobetain-ethylester kyseliny chlorovodíkovej, rastlinný stearát horečnatý, oxid kremičitý, vitamín B3 (ako nikotinamid), BioPerine® (extrakt z čierneho korenia), vitamín B6 (pyridoxinhydrochlorid), vitamín B12 (ako kyanokobalamin), chróm.

         

Dávkovanie

Konzumujte 3 kapsule denne s jedlom.

       

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka 3 kapsule
Zelený čaj400 mg
Bezvodný kofeín250 g
Kajenské korenie200 g
Extrakt z olivových listov200 g
TeaCrine®100 mg
Gamma-Butyrobetaine Ethyl Ester HCL25 g
BioPerine®5 mg
L-Tyrozín150 mg
L-Theanin150 mg
Cholín150 mg
Vitamín B316 mg
Vitamín B65 mg
Vitamín B12200 mcg
Chróm120 mcg

       

Upozornenie

Tento produkt bol vyrobený v zariadeniach GMP pod prísnou kontrolou kvality, aby bola zaistená jeho trvale vysoká kvalita, ktorá splňuje požiadavky na registráciu (MA) alebo špecifikáciu výrobku.

Produkt s vysokým obsahom kofeínu. Pokiaľ ste mladší ako 18 rokov, ste tehotná alebo dojčiaca matka, pokiaľ trpíte na akékoľvek zdravotné ťažkosti alebo užívate lieky na predpis, pred použitím tohto produktu sa poraďte s kvalifikovaným zdravotníkom. Skladujte tento výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu detí. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie.      

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Applied Nutrition Shred X”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok