Bang Energy Drink 500 ml

1.99

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Katalógové číslo: gymbeam-52939 Kategórie: , , ,

Popis

Produkt: Bang Energy Drink 500 ml

Energy Drink je RTD nápoj s funkčnou dávkou 160 mg kofeínu, BCAA a vitamínmi

Energy drink je energetický nápoj s obsahom 160 mg kofeínu, ktorý vám rýchlo dodá energiu, kedykoľvek potrebujete. Tento nápoj určite ocenia všetci športovci, pretože obsahuje aminokyseliny BCAA, ktoré slúžia aj ako zdroj energie, môžu pomôcť tiež k ochrane svalovej hmoty a efektívnejšej regenerácii. Energy drink je navyše zdrojom vitamínov B3, B6 a B12, ktoré spoločne prispievajú ku zníženiu únavy a vyčerpania.

Energy drink vás dostane skvelou chuťou bez pridaného cukru, vďaka čomu si ho môžete vychutnať bez výčitiek kedykoľvek počas dňa. Ideálny je pred náročným fyzickým či psychickým výkonom ako taká predtréningovka alebo kedykoľvek práve potrebujete poriadne povzbudiť. Z jednej plechovky prijmete 160 mg kofeínu. Z toho dôvodu by ste ďalej mali byť opatrní s jeho ďalším prísunom v rámci dňa, keďže limit pre príjem kofeínu je podľa EFSA (Európsky úrad pre bezpečnosť potravín) 400 mg na deň.

Energy drink a jeho výhody

  • je funkčný RTD nápoj v plechovke
  • obsahuje 160 mg kofeínu
  • je bez cukru a s minimom kalorií
  • obsahuje BCAA a dôležité vitamíny skupiny B
  • má skvelú osviežujúcu chuť

Zloženie

Bangster Berry: Sýtená voda, aminokyseliny (L-leucín, glycín, L-izoleucín, L-valín), kyselina (kyselina citrónová, kyselina jablčná), arómy, regulátory kyslosti (citrát draselný, hydrogénfosforečnan draselný, chlorid horečnatý, chlorid vápenatý), sladidlá (sukralóza, acesulfam-K), konzervačné látky (sorban draselný, benzoan sodný), prírodný kofeín (0,032%), vitamíny (niacín, B6, B12).

Citrón, broskyňa mango, piña colada: Sýtená voda, aminokyseliny (L-leucín, glycín, L-izoleucín, L-valín), kyselina (kyselina citrónová), arómy, regulátory kyslosti (citrát draselný, hydrogénfosforečnan draselný, chlorid horečnatý, chlorid vápenatý), sladidlá (sukralóza, acesulfam-K), konzervačné látky (sorban draselný, benzoan sodný), prírodný kofeín (0,032%), vitamíny (niacín, B6, B12).

Dávkovanie

Odporúčaná denná dávka je 1 plechovka denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (Bangster Berry):1 dávka (500 ml)
Energia25 kJ/ 6 kcal
Tuky0 g
z toho nasýtené tuky0 g
Sacharidy0 g
z toho cukry0 g
Bielkoviny0 g
Soľ0,01 g
Kofeín160 mg
Niacín8 mg
Vitamín B60,7 mg
Vitamín B122,5 mcg
Nutričné hodnoty (Citrón, broskyňa mango, piña colada):1 dávka (500 ml)
Energia21 kJ/ 5 kcal
Tuky0 g
z toho nasýtené tuky0 g
Sacharidy0 g
z toho cukry0 g
Bielkoviny0 g
Soľ0,01 g
Kofeín160 mg
Niacín8 mg
Vitamín B60,7 mg
Vitamín B122,5 mcg

Upozornenie

Nepoužívajte tento výrobok, pokiaľ ste tehotná alebo dojčíte. Nepoužívajte tento výrobok, pokiaľ užívate akýkoľvek liek na predpis alebo máte nejaké zdravotné obmedzenie. Užívateľ tohto produktu preberá všetku zodpovednosť, pokiaľ je tento produkt používaný spôsobom, ktorý nie je v súlade s pokynmi na obale. Tento výrobok obsahuje kofeín a nemal by sa používať s inými výrobkami obsahujúcimi kofeín. Tento výrobok je určený na použitie len zdravým jedincom.

Príliš mnoho kofeínu môže spôsobiť nervozitu, podráždenosť, nespavosť a občas aj rýchly tlkot srdca. Neodporúča sa používať u detí mladších ako 18 rokov. Jedna plechovka obsahuje 160 mg kofeínu.

Ďalšie informácie

Príchuť

, ,

Balenie (ml)

Výrobca

Bez umelých sladidiel

Bez GMO

Bezlepkový

Bez laktózy

Vegánsky

Vegetariánsky

Zmes

Forma

Bez aspartamu

BIO

Prejsť na začiatok