CERASCREEN Omega-3 Test

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Katalógové číslo: gymbeam-63862 Kategória: , , ,

Popis

Produkt: CERASCREEN Omega-3 Test

Test Omega-3 – jednoduchý domáci diagnostický test na zistenie hladiny zdravých tukov v tele

Test Omega-3 je praktická diagnostická pomôcka, ktorá dokáže zistiť hladinu omega-3 mastných kyselín vo vašom tele. Tie sú dôležité najmä pre správnu funkciu srdca a ciev, ale tiež imunitu, mozog a udržanie dobrého zraku. Ich množstvo v organizme je preto zásadné pre celkové zdravie. Medzi rizikové skupiny, ktorým hrozí nedostatok tejto živiny, patria vegetariáni, vegáni a starší ľudia. Omega-3 mastné kyseliny však môžu chýbať aj jedincom, ktorí nejedia ryby pravidelne.

      

Na základe analýzy testu zistíte, aký je váš index omega-3. Ten sa skladá z percentuálneho zastúpenia zdravých tukov EPA (kyseliny eikosapentaénovej) a DHA (kyseliny dokosahexaénovej). Tie patria medzi najdôležitejšie omega-3 mastné kyseliny a práve s nimi sa najčastejšie spájajú ich benefity. Okrem toho sa dozviete, aký máte v tele pomer omega-3 omega-6 mastných kyselín. Ten je rovnako dôležitý pre zachovanie celkového zdravia. Za optimálny pomer sa považuje hodnota 1 : 5 (omega-3 : omega-6).

     

Súčasťou výsledkov, ktoré po vyhodnotení testu dostanete, je aj personalizované odporúčanie. V ňom nájdete rady na mieru, ktoré vám pomôžu dosiahnuť lepší pomer omega-3 a 6 mastných kyselín. Dozviete sa tiež, ktoré potraviny a doplnky stravy zaraďovať pre vyšší príjem EPA a DHA.

      

Domáce diagnostické testy sú vhodné pre všetkých ľudí, ktorí sa zaujímajú o svoje zdravie a chcú nad ním získať väčšiu kontrolu. Na základe výsledkov môžu upraviť stravu, a prispieť tak k príjmu nenahraditeľných živín, ako sú omega-3 mastné kyseliny. Balenie testu a návod na použitie je len v anglickom jazyku.

     

Test Omega-3 a jeho výhody

 • je domáci diagnostický test omega-3 mastných kyselín
 • obsahuje set na odber vzorky v domácom prostredí
 • je užívateľsky prijateľný a jednoduchý na používanie
 • odhalí percentuálne množstvo EPA a DHA v tele 
 • vyhodnotí pomer omega-3 a 6 mastných kyselín
 • dokáže odhaliť nedostatok omega-3 mastných kyselín v tele
 • môže zlepšiť váš životný štýl
 • poskytuje personalizované výživové odporúčanie
 • dáva k dispozícii poradie, ktoré potraviny a doplnky užívať pre optimálne množstvo omega-3 mastných kyselín v tele
 • pomôže upraviť jedálniček a prijímať dostatočné množstvo omega-3
 • pomôže so zmenou životného štýlu
 • je vhodný pre všetkých, ktorí sa starajú o svoje zdravie

       

Ako to funguje?

 1. Hneď ako vám po zakúpení príde váš test, vytvorte si užívateľský účet v aplikácii my cerascreen alebo na webovom portáli výrobcu Cerascreen. Potom zaregistrujte test pomocou ID, ktoré je uvedené na jeho aktivačnej karte. V aplikácii na vás čaká niekoľko krátkych otázok, ktoré sú dôležité pre vytvorenie osobného odporúčania.   
 2. Následne odoberte pomocou testovacej sady niekoľko kvapiek krvi zo špičky vášho prsta. Potom vzorku podľa návodu zabaľte a vložte do priloženej predplatenej spiatočnej obálky, ktorú zadarmo zašlite do laboratória, ktorého adresa je na obálke už vyplnená. Neposielajte prosím obálku späť k nám. 
 3. V akreditovanom laboratóriu prebehne odborná analýza vašej vzorky. 
 4. Hneď ako bude vaša vzorka vyhodnotená, obdržíte výsledky prostredníctvom aplikácie my cerascreen alebo po prihlásení do vášho online zákazníckeho účtu na stránkach výrobcu. Personalizovaný prehľad výsledkov a odporúčanie si potom môžete zobraziť vo vašom smartfóne či počítači alebo si ich môžete vytlačiť.

 

V ojedinelých prípadoch sa môže stať, že vzorku, ktorú ste poslali do laboratória, nie je možné analyzovať. Ak dostanete toto oznámenie od nášho partnera Cerascreen (e-mailom), v každom prípade najskôr kontaktujte zákaznícky servis GymBeam a dohodnite si doručenie novej súpravy (zdarma).

Ďalšie informácie

Brutto váha

Výška

Dĺžka

Výrobca

Počet kusov v balení

Šírka

B2B price exception

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “CERASCREEN Omega-3 Test”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok