GymBeam Drevený Barbell Jack

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Popis

Produkt: GymBeam Drevený Barbell Jack

Drevený Barbell Jack – praktická pomôcka pre jednoduchú a rýchlu zmenu závažia počas tréningu mŕtvych ťahov a ďalších cvikov s osou

Drevený Barbell Jack je skvelá pomôcka pre ľahké a bezpečné pridávanie aj vyberanie kotúčov z osi. Materiál tvorí brezové drevo, ktoré je ľahké a odolné. V mieste okrúhleho zárezu určeného na zachytenie osi je navyše spevnený pre maximálnu životnosť. Zároveň vďaka hladkému povrchu nehrozí poškodenie osi. Výhodou je aj ergonomický tvar, ktorý spríjemňuje používanie.

 

Táto pomôcka nadvihne kotúče zo zeme, čo výrazne uľahčuje ich manipuláciu. Už sa vám tak nestane, že potrebujete rýchlo vymeniť záťaž, ale kotúč drhne o zem a ťažko sa z tyče dáva dole. S Barbell Jackom budú kotúče vo vzduchu, takže ich stačí pritiahnuť k sebe a odložiť na stranu. Tiež je s ním jednoduchšie pridávanie záťaže na os.

 

Ako používať drevený Barbell Jack? Najprv ho chyťte za hornú časť a priložte otvorom k osi (na strane, kde chcete meniť záťaž). Potom ho presuňte na prednú hranu a zaháknite os. Potom ho napriamte, čím sa os zdvihne. Teraz už môžete pohodlne začať dávať dole kotúče, alebo ich naopak prikladať. Keď máte hotovo, zase Barbell Jack chyťte za hornú časť, presuňte ho na prednú hranu, a tým sa os s kotúčmi vráti späť na zem. Dajte ho na bok a môžete začať cvičiť.

 

Táto praktická pomôcka vám tak pomôže zmeniť hmotnosť na činke rýchlo a efektívne. Ušetríte tak čas aj energiu, ktorú môžete naplno využiť pri výkone. Drevený Barbell Jack je navyše ľahký a skladný, takže sa zmestí aj do vašej športovej tašky. Rovnako si nájde miesto v každej posilňovni. Využijete ho najmä na tréningu mŕtvych ťahov, príťahov a nadhodov aj iných cvikov, pri ktorých zdvíhate os zo zeme. Na tréningu ho využijú vzpierači, crossfiťaci, siloví trojbojári a všetci ostatní návštevníci posilňovne.

 

Drevený Barbell Jack a jeho výhody 

  • praktický zdvihák na činku pre zmenu závažia na osi
  • je vyrobený z brezového dreva
  • má ergonomický tvar
  • sedí na klasickú olympijskú os
  • ľahko sa používa
  • je ľahký a prenosný
  • uľahčí pridávanie a vyberanie kotúčov z osi
  • ideálny na tréning mŕtvych ťahov, príťahov, nadhodov a ďalších cvikov
  • ocenia ho vzpierači, crossfiťáci a ďalší siloví športovci
  • hodí sa do každej posilňovne

 

Materiál

preglejka z brezového dreva

 

Vlastnosti

Vlastnosti 
Rozmery48 cm x 14,5 cm x 6 cm
Hmotnosť1,36 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “GymBeam Drevený Barbell Jack”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok