GenePlanet DNA Test Metabolism and Lifestyle + Vitamins and Minerals

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Katalógové číslo: gymbeam-53182 Kategória: , , ,

Popis

Produkt: GenePlanet DNA Test Metabolism and Lifestyle + Vitamins and Minerals

DNA Test Metabolism and Lifestyle + Vitamins and Minerals vám na základe analýzy génov poradí, ako zlepšiť jedálniček a celkový životný štýl

DNA Test Metabolism and Lifestyle + Vitamins and Minerals vám na základe analýzy vašich génov poradi, ako upraviť jedálniček tak, aby ste prijímali optimálne množstvo všetkých kľúčových vitamínov a minerálnych látok. Ďalej môže pomôcť odhaliť aj intoleranciu na lepok alebo laktózu a riziká prepuknutia závislosti na alkohole alebo nikotíne. Každý človek má totiž odlišnú genetickú výbavu a čo je dobré pre jedného, nemusí byť dobré pre všetkých. Tieto revolučné DNA testy rozlúštia tajomstvá vašich génov a ponúknu unikátnu príležitosť upraviť životný štýl v súlade s individuálnymi potrebami.

DNA Test Metabolism and Lifestyle vyhodnotí špecifické skupíny génov, ktoré zohrávajú dôležitú rolu v metabolizme kofeínu, alkoholu alebo lepku či laktózy. Vďaka tomu sa dozviete, ako dobre dokážete metabolizovať kofeín, alkohol, alebo či máte genetické predispozície predurčené k väčšiemu riziku vzniku závažných problémov súvisejúcich s lepkom či laktózou. Budete tak môcť robiť ďaleko kvalitnejšie a informovanejšie rozhodnutia súvisiace s výberom potravín, vďaka čomu sa môžete cítiť podstatne lepšie. Rovnako tak môžete prispôsobiť svoj životný štýl na základe výsledkov analýzy génov súvisiacich s vysokým rizikom vzniku závislosti na alkohole alebo nikotíne. To vám môže pomôcť skvalitniť váš každodenný životný štýl a činiť správne rozhodnutia, ktoré môžu mať obrovský dopad na kvalitu vášho života.

DNA Test Metabolism and Lifestyle + Vitamins and Minerals - GenePlanet

DNA Test Vitamins and Minerals vyhodnotí špecifické skupíny génov, ktoré zohrávajú dôležitú rolu v metabolizme mikroživín. Ich optimálny príjem na čele s vitamínmi a minerálnymi látkami je kľúčový pre nespočetné množstvo biochemických reakcií odohrávajúcich sa v ľudskom organizme. Napríklad vitamíny B6 a B12 sú dôležité pre energetický metabolizmus, správne fungovanie nervového alebo imunitného systému a zároveň prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy. Ďalej sa v poslednej dobe ukazuje čím ďalej tým väčšia dôležitosť dostatočnej hladiny vitamínu D, ktorý je kľúčový pre správnu funkciu svalov a imunitného systému a zároveň prispieva k udržaniu zdravých kostí a zubov. V súvislosti s hladinou vitamínu D v organizme bolo napríklad zistené, že gény označené ako DHCR7 a CYP2R1 majú schopnosť ovplyvňovať hladinu práve tohto vitamínu. Analýza variantov génov CA1, PPCDC a NBDY ďalej pomôže prispôsobiť príjem zinku, ktorý sa podieľa na viac než 300 biochemických procesoch v organizme. Je napríklad dôležitý pre silný imunitný systém, zdravú hladinu testosterónu v krvi alebo zdravé vlasy, nechty i pokožku. Z výsledkov testov sa dozviete aj to, či máte predpoklady k nadmerného oxidačnému stresu, nedostatku, alebo naopak nadbytku železa.

DNA Test Metabolism and Lifestyle + Vitamins and Minerals - GenePlanet

Balenie produktu a návod na použitie sú v anglickom jazyku. Mobilnú aplikáciu a výsledky je možné zobraziť v angličtine aj slovenčine.

DNA Test Metabolism and Lifestyle + Vitamins and Minerals a jeho výhody

 • je revolučný domáci DNA test zo slín
 • k jeho použitiu nie sú potrebné žiadne invazívne metódy
 • je užívateľsky prívetivý a jednoduchý na použitie
 • analyzuje 6 starostlivo vybraných skupín génov vo vzťahu k metabolizmu a životnému štýlu
 • analyzuje 12 starostlivo vybraných skupín génov vo vzťahu k vitamínom a minerálnym látkam
 • prezradí genetické predispozície k závislosti na alkohole alebo nikotíne
 • pomôže identifikovať prípadné problémy s lepkom alebo laktózou
 • môže zlepšiť váš životný štýl
 • prezradí, ako si vaše telo dokáže poradiť s kofeínom a alkoholom
 • môže pomôcť nájsť príčinu nafukovania a ďalších tráviacich problémov
 • poskytne personalizované odporúčanie k zmene životného štýlu
 • poradí, aké potraviny a doplnky stravy užívať pre optimálny príjem mikroživín
 • pomôže upraviť jedálniček a prijímať dostatočné množstvo mikroživín

Ako to funguje?

 1. Akonáhle vám po zakúpení príde váš test, vytvorte si na stránkach výrobcu GenePlanet účet a zaregistrujte svoj test pomocou čiarového a bezpečnostného kódu.
 2. Následne odoberte vzorku slín podľa návodu, starostlivo ju zabaľte a uložte mimo dosah detí na suché miesto pri izbovej teplote. Odobrané vzorky sa nesmú skladovať v chladničke!
 3. Vzorku si od vás bezplatne vyzdvihneme prostredníctvom kuriérskej služby, akonáhle kontaktujete našu zákaznícku linku (info@gymbeam.sk, +421 02 33 057 087), ktorá sa s vami dohodne na termíne vyzdvihnutia. Zákaznícku linku ohľadom vyzdvihnutia vzorky kontaktuje prosím čo najskôr, a to ideálne v rovnaký alebo nasledujúci deň odo dňa vykonania testu podľa návodu. Od vykonania testu a vyzdvihnutia vzorky by nemalo uplynúť viac než 7 dní. Iba tak môžete získať svoje výsledky čo najrýchlejšie.
 4. Zhruba do 7 týždňov vás prostredníctvom e-mailu informujeme akonáhle budú vaše výsledky k dispozícii v online aplikácii, ku ktorej sa jednoducho dostanete pomocou vášho účtu na stránkach výrobcu GenePlanet, ktorý test podľa prísnych protokolov a bezpečnostných pravidiel vyhodnotí.

DNA test Metabolism and Lifestyle + Vitamins and Minerals obsahuje 77 rôznych DNA analýz vrátane:

 1. metabolizmus alkoholu
 2. metabolizmus kofeínu
 3. intolerancia laktózy
 4. citlivosť na lepok
 5. závislosť na nikotíne
 6. závislosť na alkohole
 7. vitamín B6
 8. vitamín B9
 9. vitamín B12
 10. vitamín C
 11. vitamín D
 12. vitamín E
 13. železo
 14. sodík (soľ)
 15. draslík
 16. zinok
 17. selén
 18. oxidačný stres

Keď využijete našu špeciálnu akciu, získate zadarmo 59 analýz z oblastí ako Sports Performance a Diet and Body Weight.

Upozornenie:

Test nie je vhodný pre neplnoletých. Produkt skladujte mimo dosah detí na suchom mieste pri izbovej teplote. DNA test obsahuje stabilizačnú kvapalinu, ktorá je netoxická a nie je určená k požitiu. Aplikovaný test neskladujte v chladničke. Inštrukcie k testu a tiež jeho výsledky sú iba v angličtine. Analýzy GenePlanet sú vykonané podľa najprísnejších profesionálnych štandardov a GenePlanet venuje zvláštnu pozornosť zabezpečeniu laboratórií a uchovávaných dát. Všetky dáta sú ukladané a spracovávané v súlade s európskou a miestnou legislatívou s najvyššími štandardmi.

Ďalšie informácie

Brutto váha

Výška

Dĺžka

Výrobca

Počet kusov v balení

Šírka

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “GenePlanet DNA Test Metabolism and Lifestyle + Vitamins and Minerals”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok