GenePlanet DNA Test Metabolism and Lifestyle

99.00

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Katalógové číslo: gymbeam-51556 Kategórie: ,

Popis

Produkt: GenePlanet DNA Test Metabolism and Lifestyle

DNA Test Metabolism and Lifestyle odkryje tajomstvá vašich génov, pomôže odhaliť citlivosť na lepok či laktózovú intoleranciu a riziko závislosti na alkohole

DNA Test Metabolism and Lifestyle je jednoduchý domáci DNA test zo slín, ktorý vám na základe analýzy génov odhalí efektivitu vášho metabolizmu, intoleranciu na lepok alebo laktózu a riziko prepuknutia závislosti na alkohole alebo nikotíne. Každý človek má odlišnú genetickú výbavu a taktiež aj genetickú predispozíciu k tolerancii alkoholu, lepku alebo laktózy. Tento revolučný DNA test rozlušúti tajomstvo vašich génov a ponúkne unikátnu príležitosť upraviť životný štýl v súlade s individuálnymi potrebami.

Test vyhodnotí celkovo 6 špecifických skupín génov, ktoré hrajú dôležitú rolu v metabolizme kofeínu, alkoholu alebo lepku či laktózy. Vďaka tomu sa dozviete, ako dobre dokážete metabolizovať kofeín, alkohol alebo či máte genetické predispozície predurčené k väčšiemu riziku vzniku tráviacich problémov súvisiacich s lepkom alebo laktózou. Vďaka tomu tak môžete robiť ďaleko kvalitnejšie a informovanejšie rozhodnutie súvisiace s výberom potravín, vďaka čomu sa môžete cítiť podstatne lepšie. Tak isto tak môžete prispôsobiť svoj životný štýl na základe výsledkov analýzy génov súvisiacich so zvýšeným rizikom vzniku závislosti na alkohole alebo nikotíne. To vám môže pomôcť skvalitniť váš každodenný životný štýl a robiť kvalitnejšie rozhodnutia, ktoré môžu mať obrovský dopad na kvalitu vášho života.

V cene produktu je naviac zdarma zahrnutá 30 minútová osobná online konzultácia v angličtine s výživovým a športovým špecialistom firmy GenePlanet, ktorý vám pomôže lepšie porozumieť výsledkom genetickej analýzy a aplikovať personalizované doporučenie vzhľadom k tým najlepším zmenám životného štýlu vhodných práve pre vás. Balenie produktu a návod na použitie je iba v anglickom jazyku, tak isto ako výsledky testu a osobná konzultácia s odborným špecialistom.

DNA Test Metabolism and Lifestyle - GenePlanet

DNA Test Metabolism and Lifestyle a jeho výhody

 • je revolučný domáci DNA test zo slín
 • k jeho použitiu nie sú potrebné žiadne invazívne metódy
 • je užívateľsky prívetivý a jednoduchý na použitie
 • súčasťou produktu je 30 minútová online konzultácia s odborným špecialistom
 • analyzuje 6 starostlivo vybraných skupín génov
 • prezradí genetické predispozície k závislosti na alkohole alebo nikotíne
 • pomôže identifikovať prípadné problémy s lepkom alebo laktózou
 • môže zlepšiť váš životný štýl
 • prezradí, ako si vaše telo dokáže poradiť s kofeínom a alkoholom
 • môže pomôcť nájsť príčinu nadúvania a ďalších tráviacich ťažkostí
 • poskytne personalizované doporučenie k zmene životného štýlu

Ako to funguje?

 1. Akonáhle vám po zakúpení príde váš test, vytvorte si na stránkách výrobcu GenePlanet účet a zaregistrujte svoj test pomocou čiarového a bezpečnostného kódu.
 2. Následne odoberte vzorku slín podľa návodu, starostlivo ju zabaľte a uložte mimo dosahu detí na suché miesto s izbovou teplotou. Odobrané vzorky sa nesmú skladovať v chladničke!
 3. Vzorku si od vás bezplatne vyzvdvihneme prostredníctvom kuriérskej služby, akonáhle e-mailom kontaktujete našu zákaznícku linku, ktorá sa s vami dohodne na termíne vyzdvihnutia. Zákaznícku linku ohľadne vyzdvihnutia vzorky kontaktujte prosím čo najskôr, a to ideálne v rovnaký alebo nasledujúci deň, potom ako vykonáte test podľa návodu. Od vykonania testu a vyzdvihnutia vzorky by nemalo uplynúť viac než 7 dní. Iba tak môžete získať svoje výsledky čo najrýchlejšie.
 4. Zhruba do 7 týždňov vás prostredníctvom e-mailu informujeme, akonáhle budú vaše výsledky k dispozícii v online aplikácii, ku ktorej sa jednoducho dostanete pomocou vášho účtu na stránkach výrobcu GenePlanet, ktorý testy podľa prísnych protokolov a bezpečnostných pravidiel vyhodnotí.

DNA Metabolism and Lifestyle obsahuje 6 DNA analýz:

 1. metabolizmus alkoholu
 2. metabolizmus kofeínu
 3. intolerancia laktózy
 4. citlivosť na lepok
 5. závislosť na nikotíne
 6. závislosť na alkohole

Upozornenie:

Test nie je vhodný pre neplnoletých. Produkt skladujte mimo dosahu detí na suchom mieste pri izbovej teplote. DNA test obsahuje stabilizačnú kvapalinu, ktorá je netoxická a nie je určená k požitiu. Aplikovaný test neskladujte v chladničke. Inštrukcie k testu a tiež jeho výsledky sú iba v angličtine. Analýzy GenePlanet´s sú vykonané podľa najprísnejších profesionálnych štandardov a GenePlanet venuje zvláštnu pozornosť zabezpečeniu laboratória a uchovávaných dát. Všetky dáta sú uskladnené a spracovávané v súlade s európskou a miestnou legislatívou s najvyššími bezpečnostnými štandardmi.

Ďalšie informácie

Balenie (g)

Výrobca

Prejsť na začiatok