GenePlanet DNA Test MyHealth

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Popis

Produkt: GenePlanet DNA Test MyHealth

MyHealth Test – praktický DNA test, ktorý na základe 21 analýz génov môže skvalitniť váš každodenný život

MyHealth Test je praktický domáci DNA test zo slín, ktorý vám na základe 21 analýz génov dokáže priniesť cenné poznatky týkajúce sa zdravia a životného štýlu. Jeho výsledky môžu odhaliť genetické predispozície na vznik mnohých zdravotných rizík na úrovni DNA. To ocenia napríklad ľudia, ktorí sa chcú maximálne starať o svoje zdravie. 

 

Analýzy tohto DNA testu sú postavené na troch pilieroch. Prvý zahŕňa potenciálne riziká vzniku rakoviny prsníka, hrubého čreva, pľúc a ďalších druhov. Druhý skúma riziká vzniku kardiovaskulárnych chorôb, medzi ktoré patrí napríklad ischemická choroba srdca či mŕtvica. Tretí ponúka analýzu DNA orientovanú na imunitný systém, ktorá skúma napríklad odolnosť voči norovírusových infekciám či HIV. Získané informácie vám ponúknu unikátnu príležitosť upraviť životný štýl v súlade s vašimi génmi a individuálnymi potrebami. 

 

Informovanosť vám takto pomôže robiť rozhodnutia, ktoré môžu mať obrovský dopad na kvalitu vášho života. Domáci MyHealth test je vhodný pre všetkých ľudí, ktorí sa zaujímajú o svoje zdravie a chcú preň urobiť maximum vďaka lepším každodenným rozhodnutiam. To im môže pomôcť skvalitniť každodenný život.

 

Test v balení obsahuje odbernú tubu na vzorku slín, podrobné inštrukcie o aktivácii testu a obálku pre zaslanie vzorky. Balenie a dokumentácia produktu sú v anglickom jazyku. Aplikácia podporuje anglický, slovenský, poľský a slovinský jazyk.

 

DNA Test MyHealth - GenePlanet

MyHealth Test a jeho výhody

 • je praktický domáci DNA test zo slín
 • k jeho použitiu nie sú potrebné žiadne invazívne metódy
 • je užívateľsky prívetivý a jednoduchý na použitie 
 • obsahuje 21 analýz týkajúcich sa zdravia a životného štýlu
 • dokáže odhaliť genetické predispozície na vznik zdravotných rizík na úrovni DNA
 • ponúka analýzu rizík rakoviny a kardiovaskulárnych ochorení
 • robí analýzy spojené s imunitným systémom a odolnosťou voči norovírusovým infekciám 
 • môže pomôcť robiť informované zdravotné rozhodnutia, ktoré majú dopad na kvalitu života
 • je ideálny pre každého, kto sa chce maximálne starať o svoje zdravie

 

 

Ako to funguje? 

 1. Akonáhle vám po zakúpení príde váš test, vytvorte si na stránkách výrobcu GenePlanet účet a zaregistrujte svoj test pomocou čiarového a bezpečnostného kódu.
 2. Následne odoberte vzorku slín podľa návodu, starostlivo ju zabaľte a uložte mimo dosahu detí na suché miesto s izbovou teplotou. Odobrané vzorky sa nesmú skladovať v chladničke!
 3. Vzorku si od vás bezplatne vyzvdvihneme prostredníctvom kuriérskej služby, akonáhle e-mailom kontaktujete našu zákaznícku linku, ktorá sa s vami dohodne na termíne vyzdvihnutia. Zákaznícku linku ohľadom vyzdvihnutia vzorky kontaktujte prosím čo najskôr, a to ideálne v rovnaký alebo nasledujúci deň, potom ako vykonáte test podľa návodu. Od vykonania testu a vyzdvihnutia vzorky by nemalo uplynúť viac než 7 dní. Iba tak môžete získať svoje výsledky čo najrýchlejšie.   
 4. Zhruba do 7 týždňov vás prostredníctvom e-mailu informujeme, akonáhle budú vaše výsledky k dispozícii v online aplikácii, ku ktorej sa jednoducho dostanete pomocou vášho účtu na stránkach výrobcu GenePlanet, ktorý testy podľa prísnych protokolov a bezpečnostných pravidiel vyhodnotí.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “GenePlanet DNA Test MyHealth”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok