GenePlanet DNA Test Premium

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Popis

Produkt: GenePlanet DNA Test Premium

Premium Test – pokročilý prémiový domáci DNA test, ktorý ponúka vyše 100 rôznych analýz pre skvalitnenie každodenného života 

Premium Test je pokročilý domáci DNA test zo slín, ktorý pracuje so širokým spektrom viac ako 100 rôznych analýz. Vďaka tomu ponúka cenné dáta, ktoré súvisia s vaším zdravím, životným štýlom alebo etnickým pôvodom. Ide o jedinečný komplexný DNA test, ktorý vám poskytne toľko informácií, na ktoré je bežne potrebných niekoľko rôznych testov. Jeho analýzy zahŕňajú oblasti týkajúce sa stravy, športových predispozícií, imunity, orálneho mikrobiómu, etnického pôvodu či rizík vzniku rôznych ochorení.

 

Premium Test dokáže odhaliť genetické predispozície na vznik mnohých zdravotných rizík, závislostí alebo prítomnosť dedičných porúch na úrovni DNA. Ďalej môžu výsledky odhaliť sklony k nadmernému ukladaniu tuku v tele či vlohy na rast svalovej hmoty. Ale aj citlivosť na lepok, oxidačný stres alebo schopnosť odbúravať kofeín. Výsledky testu tak môžu pomôcť so zostavením vášho jedálnička v súvislosti s vašimi génmi. V neposlednom rade vám prezradia vaše predispozície na typ fyzickej aktivity, teda či je pre vás vhodnejší skôr silový alebo vytrvalostný šport. Okrem toho ponúka analýzu rizík vzniku rakoviny a kardiovaskulárnych ochorení. 

 

Nechýba tu ani analýzu DNA orientovaná na imunitný systém, ktorá skúma napríklad odolnosť voči norovírusových infekciám či HIV. Získané informácie vám ponúknu unikátnu príležitosť upraviť životný štýl v súlade s vašimi génmi a individuálnymi potrebami. Vďaka tomu môžete robiť informovanejšie rozhodnutia, ktoré môžu mať obrovský dopad na kvalitu vášho života. 

 

Tento test vám prinesie tiež zaujímavé údaje o vašom etnickom pôvode či vašich predkoch a vzdialených príbuzných z celého sveta. Jeho ďalšou výhodou je bezplatná a pravidelná aktualizácia výsledkov na základe nových zistení a funkcií, ktoré táto služba ponúka. Premium test je vhodný pre všetkých ľudí, ktorí sa zaujímajú o svoje zdravie a chcú preň urobiť maximum vďaka lepším každodenným rozhodnutiam. To im môže pomôcť skvalitniť každodenný život a optimalizovať napríklad spánok. Oceníte ho tiež v prípade, že sa chcete dozvedieť viac o svojom etnickom pôvode a o svojich vzdialených príbuzných.

 

Test v balení obsahuje odbernú tubu na vzorku slín, podrobné inštrukcie o aktivácii testu a obálku pre zaslanie vzorky. Balenie a dokumentácia produktu sú v anglickom jazyku. Aplikácia podporuje anglický, slovenský, poľský a slovinský jazyk.

 

DNA Test Premium - GenePlanet

Premium Test a jeho výhody 

 • domáci komplexný domáci DNA test zo slín
 • k jeho použitiu nie sú potrebné žiadne invazívne metódy
 • je používateľsky prívetiví a jednoduchý na použitie
 • ponúka vyše 100 rôznych analýz s cennými dátami
 • obsahuje jedinečné informácie, na ktoré je bežne potrebných niekoľko DNA testov
 • poskytne informácie o genetických predispozíciách na vznik zdravotných rizík 
 • môže odhaliť dedičné poruchy vychádzajúce z DNA 
 • prezradí, ako môže organizmus reagovať na stravu a cvičenie
 • prinesie údaje o etnickom pôvode, predkoch a vzdialených príbuzných 
 • analyzuje DNA zo vzorky slín  
 • výsledky sa priebežne aktualizujú podľa nových vedeckých zistení
 • pomôže s úpravou životného štýlu pomôže so zlepšením kvality každodenného života 
 • je vhodný pre všetkých, ktorí sa starajú o svoje zdravie

 

 

Ako to funguje? 

 1. Akonáhle vám po zakúpení príde váš test, vytvorte si na stránkách výrobcu GenePlanet účet a zaregistrujte svoj test pomocou čiarového a bezpečnostného kódu.
 2. Následne odoberte vzorku slín podľa návodu, starostlivo ju zabaľte a uložte mimo dosahu detí na suché miesto s izbovou teplotou. Odobrané vzorky sa nesmú skladovať v chladničke!
 3. Vzorku si od vás bezplatne vyzvdvihneme prostredníctvom kuriérskej služby, akonáhle e-mailom kontaktujete našu zákaznícku linku, ktorá sa s vami dohodne na termíne vyzdvihnutia. Zákaznícku linku ohľadom vyzdvihnutia vzorky kontaktujte prosím čo najskôr, a to ideálne v rovnaký alebo nasledujúci deň, potom ako vykonáte test podľa návodu. Od vykonania testu a vyzdvihnutia vzorky by nemalo uplynúť viac než 7 dní. Iba tak môžete získať svoje výsledky čo najrýchlejšie.   
 4. Zhruba do 7 týždňov vás prostredníctvom e-mailu informujeme, akonáhle budú vaše výsledky k dispozícii v online aplikácii, ku ktorej sa jednoducho dostanete pomocou vášho účtu na stránkach výrobcu GenePlanet, ktorý testy podľa prísnych protokolov a bezpečnostných pravidiel vyhodnotí.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “GenePlanet DNA Test Premium”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok