GenePlanet DNA Test Sports Performance

99.00

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Katalógové číslo: gymbeam-51562 Kategórie: ,

Popis

Produkt: GenePlanet DNA Test Sports Performance

DNA Test Sports Performance odhalí najvhodnejší šport v súlade s vaším genetickým potenciálom

DNA Test Sports Performance je jednoduchý domáci DNA test zo slín, ktorý vám na základe analýzy génov odhalí, aký šport je pre vás najvhodnejší a pomôže vám zlepšiť športovú výkonnosť. Každý človek má inú genetickú výbavu a štruktúru svalov v podobe rôzneho zloženia svalových vlákien. To ovplyvňuje následný výber športových aktivít, ktoré sú v súlade s vaším genetickým potenciálom a v ktorých môžete zaznamenať skvelé výsledky. Tento revolučný DNA test rozlúšti tajomstvá vašich génov a ponúkne unikátnu príležitosť zlepšiť športovú výkonnosť v súlade s vašou jedinečnou DNA.

Test vyhodnotí celkovo 10 špecifických skupín génov, ktoré ovplyvňujú individuálnu športovú výkonnosť a tréningové adaptácie. Pomôže vám tak objaviť vhodnú športovú aktivitu v súlade s genetickými predispozíciami. Na základe testu tak zistíte, aké máte zloženie svalových vlákien a či je vďaka tomu pre vás vhodnejší silový, alebo vytrvalostný šport. Ďalej vám pomôže odhaliť, do akej miery ste náchylní k poraneniu mäkkých tkanív, ako sú svaly, šľachy, väzy, a obmedziť tak aktivity, z ktorých plynie najväčšie riziko. Analýzou bojovníckeho génu COMT sa dozviete, ako reagujete na stresové situácie, čo vám pomôže robiť informovanejšie rozhodnutia, ktoré môžu mať obrovský dopad na kvalitu a efektivitu nie len vášho športového života. Medzi obsiahnuté testy patrí aj genetická predispozícia ovplyvňujúca veľkosť a silu svalov, hodnotu VO2max či úroveň regenerácie po športovej aktivite. Test vám poskytne ucelené personalizované doporučenie, ktoré vám môže pomôcť jednoduchšie dosiahnuť vašich cieľov.

V cene produktu je naviac zdarma zahrnutá 30 minútová osobná online konzultácia v angličtine s výživovým a športovým špecialistom firmy GenePlanet, ktorý vám pomôže lepšie porozumieť výsledkom genetickej analýzy a aplikovať personalizované doporučenie vzhľadom k tým najlepším zmenám životného štýlu vhodných práve pre vás. Balenie produktu a návod na použitie je iba v anglickom jazyku, tak isto ako výsledky testu a osobná konzultácia s odborným špecialistom.

DNA Test Sports Performance - GenePlanet

DNA Test Sports Performance a jeho výhody

 • je revolučný domáci DNA test zo slín
 • k jeho použitiu nie sú potrebné žiadne invazívne metódy
 • je užívateľsky prívetivý a jednoduchý k použitiu
 • súčasťou produktu je 30 minútová online konzultácia s odborným špecialistom
 • analyzuje 10 starostlivo vybraných skupín génov
 • prezradí zloženie svalových vlákien
 • pomôže vybrať vhodný šport na základe analýzy DNA
 • môže zlepšiť športovú výkonnosť
 • odhalí náchylnosť k zraneniam mäkkých tkanív
 • analyzuje predispozíciu k hodnote VO2max
 • prezradí reakciu na stresové situácie
 • poskytne personalizované doporučenie k zlepšeniu športovej výkonnosti

Ako to funguje?

 1. Akonáhle vám po zakúpení príde váš test, vytvorte si na stránkách výrobcu GenePlanet účet a zaregistrujte svoj test pomocou čiarového a bezpečnostného kódu.
 2. Následne odoberte vzorku slín podľa návodu, starostlivo ju zabaľte a uložte mimo dosahu detí na suché miesto pri izbovej teplote. Odobrané vzorky sa nesmú skladovať v chladničke!
 3. Vzorku si od vás bezplatne vyzdvihneme prostredníctvom kuriérskej služby, akonáhle e-mailom kontaktujete našu zákaznícku linku, ktorá sa s vami dohodne na termíne vyzdvihnutia. Zákaznícku linku ohľadne vyzdvihnutia vzorky kontaktujte prosím čo najskôr, a to ideálne v rovnaký alebo nasledujúci deň, potom ako vykonáte test podľa návodu. Od vykonania testu a vyzdvihnutia vzorky by nemalo uplynúť viac než 7 dní. Iba tak môžete získať svoje výsledky čo najrýchlejšie.
 4. Zhruba do 7 týždňov vás prostredníctvom e-mailu informujeme, akonáhle budú vaše výsledky k dispozícii v online aplikácii, ku ktorej sa jednoducho dostanete pomocou vášho účtu na stránkach výrobcu GenePlanet, ktorý testy podľa prísnych protokolov a bezpečnostných pravidiel vyhodnotí.

DNA Sports Performance obsahuje 10 DNA analýz:

 1. riziko poranenia mäkkých tkanív (svaly, šľachy alebo väzy)
 2. bojovnícky gén
 3. VO2max – potenciál k vytrvalostným športom
 4. úroveň regenerácie po športovej aktivite
 5. svalový objem
 6. beztuková telesná hmotnosť
 7. vytrvalostné predispozície
 8. silové predispozície
 9. predispozície hodnôt pokojnej srdečnej frekvencie
 10. svalové kŕče

Upozornenie:

Test nie je vhodný pre neplnoletých. Produkt skladujte mimo dosahu detí na suchom mieste pri izbovej teplote. DNA test obsahuje stabilizačnú kvapalinu, ktorá je netoxická a nie je určená k požitiu. Aplikovaný test neskladujte v chladničke. Inštrukcie k testu a tiež jeho výsledky sú iba v angličtine. Analýzy GenePlanet´s sú vykonané podľa najprísnejších profesionálnych štandardov a GenePlanet venuje zvláštnu pozornosť zabezpečeniu laboratórií a uchovávaných dát. Všetky dáta sú uskladnené a spracovávané v súlade s európskou a miestnou legislatívou s najvyššími bezpečnostnými štandardmi.

  Ďalšie informácie

  Balenie (g)

  Výrobca

  Prejsť na začiatok