Ghost Ghost Gamer 210 g

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Katalógové číslo: gymbeam-58522 Kategória: , ,

Popis

Produkt: Ghost Ghost Gamer 210 g

Zmes účinných látok, ktorá môže pomôcť zlepšiť rýchlosť reakcií, pozornosť a sústredenosť v každej hre

Ghost Gamer je vytvorený na mieru všetkým hráčom, ktorí chcú zvíťaziť v každej hre a stať sa jednotkou. Obsahuje účinné látky, ktoré spoločne vytvárajú unikátnu zmes pre podporu kognitívnych funkcií, ako je napríklad pamäť a koncentrácia. Obsiahnutý kofeín z prírodných zdrojov dokáže povzbudiť a zlepšiť sústredenosť pri hre. S podobnými účinkami sa spája aj obsiahnutý alkaloid teobromín. Z rovnakého dôvodu nájdete v zložení aj patentovanú zmes nooLVL®. Jedná sa o unikátnu zložku, ktorá bola podľa výrobcu klinicky testovaná priamo na e-športovcoch. Tým môže pomôcť zvýšiť pozornosť, presnosť a skrátiť rýchlosť reakcií. Pre podporu sústredenosti a pozornosti sa v zložení nachádza aj Kognizin® Citikolin, ktorý môže pomôcť so znížením chybovosti pri plnení úloh v hre. V zmesi však nájdete aj aminokyselinu taurín. Tá je bežnou súčasťou energetických nápojov.

To však nie je jediná neesenciálna aminokyselina, ktorá sa v zmesti Ghost Gamer nachádza. Nájdete v nej tiež tyrozín. Ten slúži ako prekurzor adrenalínu, noradrenalínu či dopamínu, ktorý súvisí s pocitom radosti. Ovplyvňuje však aj náladu, motiváciu a pozornosť. Svoju rolu v tele plní aj adrenalín a noradrenalín. Pomáhajú nám totiž zvládať stresové situácie a lepšie sa s nimi vysporiadať. To oceníte predovšetkým pri napínavých súbojoch s nepriateľmi v posledných minútach športových zápasov alebo na cieľovej rovinke v pretekoch, kedy ide o všetko.

Ak patríte medzi pravidelných hráčov, určite viete, že vaši nepriatelia nie sú len v hre na obrazovkách. O výhru vás často pripraví aj taká zdanlivá drobnosť, ako je napríklad únava. S jej znížením môže pomôcť obsiahnutý vitamín C aj vitamíny B3, B6 a B12. Tieto spomenuté vitamíny skupiny B majú navyše vplyv na správnu funkciu psychiky a nervového systému, čo je pri hre kľúčové. Svoju rolu zohráva aj vitamín D, ktorý má vplyv na správnu funkciu svalov. Bez tej sa pri rýchlej hre proste nezaobídete. Vďaka obsiahnutému zinku má Ghost Gamer vplyv aj na spomenuté kognitívne funkcie a udržanie dobrého zraku, ktorý je jedným z kľúčových zmyslov. Pri hre totiž potrebujete mať neustále dokonalý prehľad o tom, čo sa deje na obrazovke.

Aby ste zo zmesi Ghost Gamer vyťažili maximum, nájdete v jej zložení aj AstraGin®. Ide o unikátnu zložku, ktorá podporuje absorpciu širokej škály živín. Celá zmes je dobre rozpustná, a navyše vyniká svojou skvelou osviežujúcou chuťou. Je tak perfektnou voľbou pre všetkých hráčov, ktorí sa chcú pri každom zápase zdokonaľovať, pracovať na svojich slabinách a zbystriť svoje zmysly na tú najvyššiu možnú úroveň.

Ghost Gamer a jeho výhody

  • zmes pre podporu pozornosti, sústredenosti, pamäte a skrátenia reakčnej doby
  • nabudí pred výkonom
  • pomáha znížiť únavu a vyčerpanie
  • má vplyv na správne fungovanie nervového systému, psychiky a svalov
  • môže pomôcť znížiť chybovosť pri plnení úloh v hre
  • pomáha s udržaním dobrého zraku
  • je dobre vstrebateľný
  • má skvelú chuť a výbornú rozpustnosť

Zloženie

Príchuť broskyňa: Vitamín C, vitamín D, vitamín E, vitamín B3 (niacín), vitamín B6, vitamín B12, zinok, GHOST® GAMER nooLVL®, taurín, L-tyrozín, Kognizin® Citikolin, kokosová voda v prášku, kofeín, kyselina citrónová, kyselina jablčná, aróma, polydextróza, oxid kremičitý, kremičitan vápenatý, kyselina vínna, sukralóza, farbivo: beta karotén.

Príchuť kyslý vodný melón: Vitamín C, vitamín D, vitamín E, vitamín B3 (niacín), vitamín B6, vitamín B12, zinok, GHOST® GAMER nooLVL®, taurín, L-tyrozín, Kognizin® Citikolin, kokosová voda v prášku, kofeín , kyselina citrónová, kyselina jablčná, aróma, polydextróza, oxid kremičitý, kremičitan vápenatý, kyselina vínna, sukralóza, farbivo: beta karotén.

Dávkovanie

Rozmiešajte 1 odmerku prášku v 200-250 ml vody a konzumujte.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (Príchuť broskyňa)1 odmerka (5,25 g)2 odmerky (10,5 g)
Energetická hodnota0 kJ/0 kcal20,92 kJ/5 kcal
Sacharidy<1 g<1 g
z toho cukry0 g0 g
Vitamín C250 mg500 mg
Vitamín D25 μg50 μg
Vitamín E7,5 mg15 mg
Niacín10 mg20 mg
Vitamín B60,85 mg1,7 mg
Vitamín B123 μg6 μg
Zinok5,5 mg11 mg
GHOST® GAMER
nooLVL®800 mg1600 mg
Taurín500 mg1000 mg
L-Tyrozín500 mg1000 mg
Kognizin® Citikolín250 mg500 mg
Kokosová voda v prášku250 mg500 mg
Kofeín75 mg150 mg
Astra-Gin™25 mg50 mg
Teobromín20 mg40 mg
Nutričné hodnoty (Príchuť kyslý vodný melón)1 odmerka (5,25 g)2 odmerky (10,5 g)
Energetická hodnota0 kJ/0 kcal20,92 kJ/5 kcal
Sacharidy<1 g<1 g
z toho cukry0 g0 g
Vitamín C250 mg500 mg
Vitamín D25 μg50 μg
Vitamín E7,5 mg15 mg
Niacín10 mg20 mg
Vitamín B60,85 mg1,7 mg
Vitamín B123 μg6 μg
Zinok5,5 mg11 mg
GHOST® GAMER
nooLVL®800 mg1600 mg
Taurín500 mg1000 mg
L-Tyrozín500 mg1000 mg
Kognizin® Citikolín250 mg500 mg
Kokosová voda v prášku250 mg500 mg
Kofeín75 mg150 mg
Astra-Gin™25 mg50 mg
Teobromín20 mg40 mg

Upozornenie

Potravina pre zvláštnu výživu pre splnenie nárokov na výživu pri intenzívnej svalovej námahe. Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Minimálna trvanlivosť: Uvedená na obale.

Alergénové upozornenie: Obsahuje orechy.

Ďalšie informácie

Príchuť

Balenie (g)

HS kód

Brutto váha

Výška

Dĺžka

Výrobca

Počet kusov v balení

Netto váha

Bez umelých sladidiel

Bez GMO

Šírka

Bezlepkový

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Ghost Ghost Gamer 210 g”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok