Goldfield Turbo MSM Plus 60 kaps.

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Popis

Produkt: Goldfield Turbo MSM Plus 60 kaps.

Turbo MSM-Plus je kĺbová výživa s unikátnym zložením na podporu namáhaného pohybového systému

Turbo MSM-Plus v jednej dennej dávke obsahuje až 670 mg špeciálneho komplexu síry. Ten sa skladá z metylsulfonylmetánu a glukozamínu sulfátu. Ide o aktívne látky, ktoré patria medzi základné stavebné prvky kostí a kĺbových chrupaviek. Metylsulfonylmetán (MSM) sa vyskytuje v niektorých druhoch zeleniny či mlieku. Glukozamín sulfát je zase bežnou súčasťou ľudského tela. Súčasťou zloženia je tiež hovädzia želatína. Tá obsahuje kolagén, ktorý sa spája so správnou funkciou kostí a kĺbových chrupaviek. Jeho množstvo v tele môže s vekom postupne klesať. To je tiež dôvod, prečo kĺbovú výživu zaraďujú aj starší ľudia.

             

V prípade problémov s kĺbmi vplyvom nesprávnej výživy alebo vyššej záťaže môže mať organizmus zvýšené nároky na potrebu týchto látok. Z toho dôvodu sú doplnky s obsahom síry a kolagénu vyhľadávané medzi športovcami a ľuďmi, ktorí trpia ťažkosťami pohybového aparátu.

             

Pre maximálny účinok je Turbo MSM doplnený o dôležité vitamíny a minerálne látky. V zložení tak nájdete vitamín C, ktorý podporuje normálnu tvorbu kolagénu pre správnu funkciu chrupaviek. Ďalej tiež zinok a mangán, ktoré pomáhajú udržiavať normálny stav kostí. Obsiahnutý selén a vitamín E navyše podporujú ochranu buniek pred oxidačným stresom. A v neposlednom rade pridaný vitamín B3 prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. Aby sa dosiahla čo najlepšia vstrebateľnosť, je produkt obohatený o komplex Turbo booster obsahujúci piperín. Doplnok je vo forme praktických kapsúl, vďaka čomu sa ľahko užíva.

              

Turbo MSM-Plus a jeho výhody

  • obsahuje špeciálny komplex síry
  • v dennej dávke má až 670 mg sírneho komplexu
  • obsahuje metylsulfonylmetán a glukozamín sulfátu
  • obsahuje hovädziu želatínu
  • je obohatený o piperín a kapsaicín
  • prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre správnu funkciu chrupaviek
  • pomáha udržiavať normálny stav kostí
  • prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania
  • chráni bunky pred oxidačným stresom
  • je vo forme pratických kapsúl
 

Zloženie

Sírny komplex (metylsulfonylmetán, glukozamín sulfát), hovädzia želatína, askorbát vápenatý, komplex mikroživín (kyselina algínová, kurkumín, oxid kremičitý), turbo booster (zlúčenina kyseliny algínovej s fosforom, astaxantín, piperín a kapsaicín), glukonát zinočnatý, glukonát manganatý, rrr- d-alfa-tokoferol acetát, nikotínamid (B3), stearan horečnatý, kyselina kremičitá, seleničitan sodný, glukonát meďnatý, molybdénan sodný.

 

Dávkovanie

Užívajte 1 až 2krát denne 1 kapsulu spolu s jedlom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty dávka (2 kapsuly)
Komplex mikroživín50 mg
Sírny komplex670 mg
Turbo booster26 mg
Vitamín E10 mg
Vitamín C60 mg
Vitamín B318 mg
Zinok10 mg
Mangán2,7 mg
Meď0,7 mg
Molybdén17 μg
Selén30 μg

 

Upozornenie

Uvedená denná dávka sa nemôže prekročiť. Uchovávajte  mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Goldfield Turbo MSM Plus 60 kaps.”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok