GymBeam Digitálne stopky 1430 g

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Popis

Produkt: GymBeam Digitálne stopky 1430 g

Digitálne stopky sú navrhnuté tak, aby vám pomohli udržať si prehľad o vašom pokroku a sledovať váš čas

Digitálne stopky sa rýchlo stanú spoľahlivým partnerom pri dosahovaní vašich cieľov. Vždy vám poskytnú presný čas a pomôžu vám sledovať váš pokrok. Môže sa pochváliť ľahko čitateľným LED displejom s rôznymi funkciami, ako sú hodiny, meranie času, funkcia lap/split control, budík a hodinové zvonenie.

 

Každá z týchto funkcií bude užitočná pri rôznych činnostiach. Keď že stopky majú funkciu hodín, môžete si vybrať medzi 12-hodinovým alebo 24-hodinovým časovým rozsahom, dátumom a mesiacom. Režim stopiek sa používa na zobrazenie množstva času, ktorý potrebujete na dokončenie nejakého cvičenia alebo tréningu, aby ste mohli prekonávať svoje vlastné rekordy alebo len sledovať čas vykonaného cvičenia. Funkcia lap/split control je navrhnutá tak, aby zaznamenávala každé ukončenie kola, takže ju možno použiť na beh na čas, plávanie kôl, HIIT alebo iné cvičenia v telocvični.

 

Okrem toho vám funkcia budíka umožňuje nastaviť budík na konkrétny čas, aby ste vedeli, kedy má tréning skončiť, alebo ho môžete dokonca použiť ako ranný budík. V neposlednom rade môžete využiť hodinové zvonenie, aby ste mali prehľad o svojom čase alebo aby ste sa napríklad každú hodinu hýbali.

 

Celkovo sú stopky ľahké a majú kompaktný dizajn, vďaka čomu sú pohodlné a jednoduché na používanie. Sú vyrobené z odolného materiálu, sú odolné voči nárazom a vode, takže ich môžete používať v akomkoľvek počasí. Celkovo vzaté, ak chcete zlepšiť aktivitu alebo dokončenie času cvičenia, sledovať pokrok, prekonávať rekordy alebo zlepšiť svoje konkurenčné myslenie, tieto digitálne stopky sú dokonalým doplnkom k vášmu športovému náčiniu.

 

Digitálne stopky a ich výhody

  • obsahujú rôzne funkcie
  • majú funkciu hodín, režim stopiek, ovládanie lap-split
  • možno ich použiť ako budík a na hodinové zvonenie
  • môžete si vybrať medzi 12-hodinovým alebo 24-hodinovým časovým rozsahom
  • majú ľahký a kompaktný dizajn
  • majú ľahko čitateľný LED displej
  • sú odolné voči nárazom a vode
  • sú ideálne na beh, cyklistiku, plávanie a intervalový tréning

 

Materiál

ABS

 

Parametre digitálnych stopiek

Parametre 
Hmotnosť40 g
Veľkosť75x58x18 mm

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “GymBeam Digitálne stopky 1430 g”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok