GymBeam Essentials VitaPack 30 balíčkov

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Katalógové číslo: gymbeam-51685 Kategória: , ,

Popis

Produkt: GymBeam Essentials VitaPack 30 balíčkov

Essentials VitaPack – unikátny komplex s viac než 30 látkami pre maximálnu starostlivosť o zdravie

Essentials VitaPack obsahuje starostlivo zostavený komplex vybraných mikroživín, ktorých príjem je nevyhnutný pre správne fungovanie organizmu. V tomto unikátnom produkte tak nájdete 30-dennú dávku týchto esenciálnych látok v podobe 30 praktických sáčkov. Každý sáčok obsahuje dennú dávku vo forme 5 tabliet a 3 softgelových kapsúl, ktorá obsahuje až 13 kľúčových vitamínov, 13 nevyhnutných minerálnych látok, 3 rastlinné extrakty, 3 látky na výživu kĺbov, lecitín a omega-3 mastné kyseliny pre správnu funkciu srdca.

    

Každý z 30 sáčkov v Essentials VitaPacku obsahuje:

 • Tabletu s vitamínom C a extraktom z ruže šípkovej. Vitamín C je jedným z kľúčových vitamínov pre optimálne fungovanie organizmu, kde zastáva niekoľko dôležitých funkcií. Bez neho by totiž nemohol správne fungovať imunitný a nervový systém. Ďalej je dôležitý pre správnu tvorbu kolagénu a funkciu kostí, chrupaviek, ďasien, zubov ale aj kože. Rovnako prispieva k správnej funkcii psychiky, zníženiu únavy a vyčerpania, k ochrane buniek pred oxidačným stresom a zvyšuje vstrebávanie železa.
 • Tabletu s vápnikom, zinkom a horčíkom. Tieto esenciálne minerálne látky sú potrebné pre aktivitu stoviek enzymatických a biochemických premien v organizme a zachovanie optimálneho zdravia. Vápnik je potrebný nielen pre zdravé kosti a zuby, ale prispieva aj k správnemu fungovaniu svalov a látkovej výmene dôležitej pre tvorbu energie. To ale nie je všetko. Jeho príjem je potrebný aj pre optimálnu funkciu tráviacich enzýmov alebo nervového prenosu v podobe neurotransmisie. Ďalej taktiež zinok hrá v organizme dôležitú úlohu a bez neho by nemohlo prebehnúť viac než 200 enzymatických reakcií. Je dôležitý pre správnu funkciu imunitného systému, kognitívnych funkcií alebo látkovú premenu všetkých makroživín. Rovnako je dôležitý pre udržanie normálnej hladiny testosterónu v krvi a podporuje zdravie vlasov, nechtov, kože a kostí. Rovnako horčík je dôležitou minerálnou látkou pre správne fungovanie nervového systému a psychiky. Ďalej prispieva k správnej funkcii svalov, zníženiu vyčerpania a únavy a normálnej syntéze bielkovín. Ako vidíte, dostatočný príjem týchto troch prvkov je pre zdravý organizmus naozaj kľúčový. V tablete ďalej nájdete aj bór, meď, kremík a fosfor.
 • Tabletu s Arthro komplexom. Tá obsahuje funkčné látky pre maximálnu starostlivosť o pohybový aparát, ktoré sú súčasťou celej rady produktov pre kvalitnú kĺbovú výživu. V tablete tak nájdete glukosamín sulfát, chondroitín sulfát, MSM a vitamín C, ktorý funkciu celej zmesi ešte umocňuje vďaka roli týkajúcej sa tvorby kolagénu, funkcie kostí a chrupaviek.
 • Dve multivitamínové tablety. Tie sa môžu pochváliť obsahom celkovo 11 vitamínov a 10 minerálnych látok dôležitých pre správne fungovanie organizmu. V zložení nájdete celé spektrum vitamínov skupiny B, vitamíny A, E, K, extrakt z echinacey a extrakt zo zeleného čaju, ktorý je známy svojím obsahom antioxidantov, epigalokatechín galátu (EGCG) či kofeínu. Tento vyvážený komplex tak prispieva k celovej harmonizácii organizmu, pre ktorého správnu funkciu je potrebný nielen dostatok energie, ale aj všetkých dôležitých mikroživín. Napríklad vitamíny B6 a B12 sú dôležité pre správnu funkciu psychicky a ďalej taktiež prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy.
 • Kapsulu s vitamínom D3. Kapsula tak obsahuje dobre vstrebateľnú formu vitamínu D3 v podobe D3 s účinnou dávkou 1000 IU (25 µg). Vitamín D je totiž dôležitý pre správnu funkciu imunitného systému, rovnako ako pre udržanie zdravých kostí a zubov. Ďalej taktiež prispieva k správnemu fungovaniu svalov.
 • Kapsulu Omega-3. Tieto esenciálne mastné kyseliny v podobe EPA a DHA, ktoré kapsula Omega-3 obsahuje, je nevyhnutné prijímať z externých zdrojov. Sú totiž všeobecne dôležité pre funkciu srdca, mozgu a zraku. V kapsuli nájdete aj vitamín E, ktorý chráni tieto vzácne mastné kyseliny pred znehodnotením v podobe ich oxidácie, nakoľko je známym antioxidantom.
 • Kapsulu s lecitínom. Sójový lecitín obsahuje fosfolipidy vrátane zlúčením cholínu, ktorý prispieva k udržaniu normálnej funkcie pečene a správnej látkovej premene lipidov.

         

Essentials VitaPack tak v každom sáčku obsahuje komplex viac než 30 kľúčových látok, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie organizmu. Je tak vhodný pre všetkých, ktorí sa chcú maximálne a jednoducho starať o svoje zdravie v mnohých oblastiach a od komplexného produktu očakávajú len to najlepšie. Je vhodný ako pre tvrdo trénujúcích športovcov, tak pre všetkých ostatných, ktorí si chcú svoj príjem mikroživín poistiť kvalitným produktom.         

                      

Essentials VitaPack - GymBeam

        

Essentials VitaPack a jeho výhody

 • je starostlivo zostavený komplex esenciálnych mikroživín pre podporu vitality
 • obsahuje 30 sáčkov, pričom v každom z nich je vybraná zmes mikroživín
 • každý sáčok obsahuje 5 tabliet a 3 softgelové kapsule
 • obsahuje viac než 30 kľúčových látok v jednej dennej dávke v podobe praktického sáčku
 • obsahuje látky na kĺbovú výživu, omega-3 mastné kyseliny a lecitín
 • podporuje správnu funkciu psychiky a prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy
 • prispieva k správnej funkcii svalov a imunitného systému
 • pomáha s udržaním normálnej hladiny testosterónu v krvi
 • podporuje zdravie vlasov, nechtov, kože a kostí
 • pomáha k celkovej harmonizácii organizmu
 • je vhodný pre všetkých, ktorí sa maximálne starajú o svoje zdravie

    

Zloženie

Tableta s vitamínom C + extrakt z ruže šípkovej: Vitamín C (kyselina L-askorbová, hydroxypropylmetylcelulóza), šípkový prášok (Rosa canina), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza, hydrogenfosforečnan vápenatý), protihrudkujúce činidlo (stearán horečnatý), povlakové látky (mastné kyseliny, hydroxypropylmetylcelulóza, glycerol, hydroxypropylcelulóza). 

Tableta vápnik-zinok-horčík: Uhličitan vápenatý s maltodextrínom (uhličitan vápenatý, maltodextrín), oxid horečnatý, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza, sodná soľ karboxymetylcelulózy, hydrogénfosforečnan vápenatý), oxid zinočnatý, protihrudkujúce činidlo (stearán horečnatý, oxid kremičitý), hydroxypropylmetylcelulóza, povlakové látky (mastné kyseliny, hydroxypropylmetylcelulóza, glycerol, hydroxypropylcelulóza), bezvodý síran meďnatý, kyselina l-glutámová, tetraboritan sodný, polyvinylpolypyrrolidon.

Vitamín D3 kapsula: Vitamín D3 (cholekalciferol, triglyceridy, DL-alfa-tokoferol), triglyceridy, želatínová kapsula (želatína, glycerol, voda).

Omega-3 kapsula: Omega-3 (EPA, DHA, extrakt bohatý na tokoferol, slnečnicový olej), vitamín E (DL-alfa tokoferylacetát), želatínová kapsula (želatína, glycerol, voda).

Kapsula s lecitínom: Sójový lecitín, želatínová kapsula (želatína, glycerol, voda).

Arthro komplex tableta: Glukosamín sulfát (mäkkýše), vitamín C (kyselina L-askorbová, hydroxypropylmetylcelulóza), chondroitín sulfát sodný, MSM (metylsulfonylmetán), protihrudkujúce činidlo (stearán horečnatý, oxid kremičitý), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), povlakové látky (mastné kyseliny, hydroxypropylmetylcelulóza, oxid titaničitý, polydextróza, mastenec, triglyceridy).

2x Multivitamínové tablety: Uhličitan vápenatý (maltodextrín), oxid horečnatý, vitamín A (retinylacetát, želatína, kukuričný škrob, cukor, butylovaný hydroxytoluén), vitamín B1 (tiamín mononitrát), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B3 (nikotínamid), vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B7 (D-biotín), vitamín B9 (kyselina pteroylmonoglutamová), vitamín B12 (kyanokobalamín, modifikovaný kukuričný škrob, citrát sodný, kyselina citrónová, oxid kremičitý), vitamín C (kyselina L-askorbová, hydroxypropylmetylcelulóza), vitamín E (DL-alfa tokoferylacetát, modifikovaný kukuričný škrob, maltodextrín, oxid kremičitý), vitamín K1 (fytomenadión, arabská guma, cukor), fumarát železnatý, echinacea extrakt (polyfenoly) (Echinacea purpurea), extrakt zo zeleného čaju (polyfenoly, epigalokatechín galát, kofeín) (Camellia sinensis), oxid zinočnatý, jodid draselný (uhličitan vápenatý), síran manganatý, molybdénan sodný (uhličitan vápenatý), chlorid chromitý (uhličitan vápenatý), seleničitan sodný ( uhličitan vápenatý), síran meďnatý, protihrudkujúce činidlo (stearán horečnatý, oxid kremičitý) objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza, hydrogénfosforečnan vápenatý), povlakové látky (mastné kyseliny, hydroxypropylmetylcelulóza, glycerol, hydroxypropylcelulóza). 

    

Dávkovanie

Užívajte 1 sáčkové balenie denne.

           

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 balenie
Vitamín A (retinylacetát)0,15 mg
Vitamín B1 (tiamín mononitrát)1,5 mg
Vitamín B2 (riboflavín)1,7 mg
Vitamín B3 (nikotínamid)20 mg
Vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý)7 mg
Vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid)3 mg
Vitamín B7 (D-biotín)0,15 mg
Vitamín B9 (kyselina pteroylmonoglutámová)0,2 mg
Vitamín B12 (kyanokobalamín)2 µg
Vitamín C (Kyselina L-askorbová)1084 mg
Vitamín D3 (cholekalciferol)25 µg
Vitamín E (DL-alfa tokoferyl acetát)13 mg
Vitamín K1 (fytomenadión)37,5 µg
Vápnik483 mg
Horčík236,66 mg
Fosfor83 mg
Zinok11 mg
Železo5 mg
Mangán2 mg
Meď1,33 mg
Jód75 µg
Selén55 µg
Molybdén50 µg
Bór33 µg
Chróm30 µg
Kremík6,7 mg
Chondroitín sulfát200 mg
MSM (Metylsulfonylmetán)300 mg
Gukozamín sulfát300 mg
Omega-3300 mg
– EPA180 mg
– DHA120 mg
Kyselina L-glutámová33 mg
Prášok z ruže šípkovej50 mg
Sójový lecitín660 mg
Echinacea extrakt10 mg
– Polyfenoly0,8 mg
EGCG (epigallokatechín galát)3 mg
Extrakt zo zeleného čaju10 mg
– Polyfenoly9 mg

      

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Ďalšie informácie

Tablety

Brutto váha

Výška

Dĺžka

Výrobca

Bez umelých sladidiel

Bez GMO

Šírka

Bezlepkový

Bez laktózy

Vegánsky

Vegetariánsky

Zmes

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “GymBeam Essentials VitaPack 30 balíčkov”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok