GymBeam FueGain 2500 g

27.95

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Katalógové číslo: gymbeam-51661 Kategórie: , ,

Popis

Produkt: GymBeam FueGain 2500 g

FueGain – jedinečná all-in-one komplexná zmes pre rast svalov, rýchlejšiu regeneráciu a intenzívnejší výkon

FueGain je prémiová zmes all-in-one so širokým komplexným využitím. Je určený najmä pre športovcov, ktorí majú ťažkosti so získavaním svalovej hmoty, tzv. hardgainers. Ocenia ho však všetci športovci, ktorí si chcú zlepšiť výkon, skvalitniť regeneráciu a vrátiť telu živiny a energiu, ktorú spálili na tréningu. Nejedná sa však o obyčajný gainer, pretože FueGain je oveľa viac ako len prostriedok na zvýšenie príjmu energie vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu.

Obsahuje zmes rýchlo a pomaly vstrebateľných bielkovín, ktoré zabezpečujú takmer okamžitú regeneráciu tréningom poškodených svalových vlákien s predĺženým pôsobením. Jadro výrobku sa teda skladá z rýchlo a bezproblémovo vstrebateľného koncentrátu srvátky, srvátkového izolátu a pomaly vstrebateľného mliečneho micelárneho kazeínu. Vďaka tomu prijmete v jednej dávke 36 gramov vysoko kvalitných bielkovín, ktoré podporujú rast a udržanie svalovej hmoty.

Komplexná regenerácia tréningom vyčerpaných energetických zásob vo forme glykogénu je zabezpečená zmesou rýchlych a pomalých sacharidov. Vďaka okamžitému príjmu jednej dávky sa v organizme začínajú veľmi rýchlo odohrávať regeneračné procesy súvisiace s dopĺňaním energetických zdrojov, čo je obzvlášť dôležité pre športovcov s náročným tréningovým alebo súťažným programom. Zdrojom týchto rýchlych sacharidov poskytujúcich takmer okamžitú energiu je maltodextrín a dextróza. Postupné uvoľňovanie energie má zase na starosti pomalý sacharid Palatinosa™(izomaltulóza), čo je disacharid s nižším glykemickým indexom zloženým z fruktózy a glukózy. Jedna dávka tak zabezpečí príjem 45 g sacharidov a 25 g cukrov na rýchlu obnovu zásob energie v organizme.

FueGain tiež obsahuje inulín, čo je rozpustná prebiotická vláknina, ktorá je dôležitá pre správnu funkciu trávenia. Rozpustná vláknina je jedným z prebiotík, ktoré vo všeobecnosti slúžia ako potrava pre zdraviu prospešné baktérie v tráviacom systéme. Okrem toho je výrobok obohatený o kreatín, BCAA, glutamín a arginín alfa-ketoglutarát (AAKG), ktorý podporuje produkciu oxidu dusnatého v organizme (NO) s cieľom zlepšiť jeho funkčnosť. Má pozitívny vplyv na prekrvenie svalov, do ktorých sa dostane viac živín a kyslíka, ktoré môže organizmus použiť na podporu športového výkonu alebo efektívnejšej regenerácie.

Aby bol FueGain skutočne komplexným produktom all-in-one, obsahuje 10 vitamínov a 5 minerálnych látok, ktoré v tele zohrávajú kľúčovú úlohu. Môže sa tak pochváliť funkčným spektrom vitamínov B1, B2, B3, B5, B6, B9, B12, vitamínu C a biotínu, ktorý sa tiež označuje ako vitamín B7. Vitamíny C, B6 a B12 sú napríklad dôležité pre správne fungovanie nervového a imunitného systému a spoločne prispievajú aj k znižovaniu únavy a vyčerpania. Okrem toho tieto vitamíny spolu s vitamínmi B1, B2 a B3 prispievajú k optimálnemu fungovaniu metabolizmu (látkovej premene), čo je dôležité pre tvorbu energie. Vitamín E zase pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom.

Môže sa tiež pochváliť vysokým obsahom horčíka, zinku, železa, vápnika a chrómu. Tieto látky zohrávajú dôležitú úlohu v biochemických procesoch v tele a napríklad zinok je dôležitý pre udržanie zdravej hladiny testosterónu v krvi a jeho príjem je takisto nevyhnutný pre imunitný systém. Okrem toho horčík prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania a spolu s vápnikom sú to dva dôležité prvky pre správne fungovanie svalov.

Táto all-in-one zmes určite nie je obyčajným gainerom pre ektomorfov a hardgainers, ktorí tvrdo bojujú o nárast každého kilogramu svalovej hmoty. Vďaka jedinečnej kombinácii všetkých živín je výrobok navrhnutý špeciálne na podporu rastu svalovej hmoty, rýchlejšiu regeneráciu a zlepšenie výkonu. Ocenia ho siloví športovci, ale aj napríklad futbalisti, hokejisti a množstvo ďalších športovcov, ktorí absolvujú náročný tréningový alebo zápasový program. Je tiež užitočná ako náhrada za jedno denné jedlo, ak máte náročný životný štýl a nestíhate sa kvalitne najesť a dopĺňať živiny.

FueGain - GymBeam

FueGain a jeho výhody

 • je prémiová all-in-one zmes na podporu rastu a udržania svalovej hmoty
 • obsahuje funkčný komplex bielkovín s rýchlym a pomalým vstrebávaním
 • jedna dávka obsahuje 36 g kvalitných bielkovín
 • obsahuje rýchle a pomalé sacharidy pre okamžitú regeneráciu
 • je obohatený o kreatín, glutamín, BCAA a AAKG
 • obsahuje 10 vitamínov a 5 minerálnych látok s kľúčovou úlohou v organizme
 • má 446 kcal v jednej dávke
 • prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania
 • umožňuje kvalitnejší prísun živín do svalových buniek
 • prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu
 • pomáha s rýchlou a efektívnou regeneráciou svalov a energie
 • je vhodný pre ektomorfov, hardgainers a všetkých usilujúcich o rast svalov
 • hodí sa pre celú radu športovcov k zintenzívneniu výkonu

Zloženie

Príchuť vanilka: Maltodextrín, proteínová zmes (srvátkový proteínový koncentrát, srvátkový proteínový izolát, mliečny micelárny kazeín), PalatinózaTM (izomaltulóza – zdroj glukózy a fruktózy), dextróza, aróma, rozpustná vláknina – inulín, mikronizovaný kreatín monohydrát, instantizovaná forma voľných aminokyselín BCAA (L-leucín, L-izoleucín, L-valín), laktát vápenatý, L-glutamín, oxid horečnatý, L-arginín alfa ketoglutarát (alfa-AKG), farbivo (kurkumín), sladidlo (sukralóza), vitamín C (kyselina L-askórbová), fumarát železnatý, oxid zinočnatý, vitamín E (DL-alfa-tokoferol), vitamín B3 (nikotinamid), vitamín B5 (D-pantothenát vápenatý), biotín (D-biotín), vitamín B12 (kyanokobalamin), vitamín B9 (kyselina pteroylmonoglutamová), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B1 (tiamín mononitrát), chlorid chromitý.

Príchuť jahoda: Maltodextrín, proteínová zmes (srvátkový proteínový koncentrát, srvátkový proteínový izolát, mliečny micelárny kazeín), PalatinózaTM (izomaltulóza – zdroj glukózy a fruktózy), dextróza, aróma, rozpustná vláknina – inulín, mikronizovaný kreatín monohydrát, instantizovaná forma voľných aminokyselín BCAA (L-leucín, L-izoleucín, L-valín), laktát vápenatý, L-glutamín, oxid horečnatý, L-arginín alfa ketoglutarát (alfa-AKG), farbivo (červená repa), sladidlo (sukralóza), vitamín C (kyselina L-askorbová), fumarát železnatý, oxid zinočnatý, vitamín E (DL-alfa-tokoferol), vitamín B3 (nikotínamid), vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý), biotín (D-biotín), vitamín B12 (kyanokobalamín), vitamín B9 (kyselina pteroylmonoglutámová), vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B1 (tiamín mononitrát), chlorid chromitý.

Príchuť čokoláda: Maltodextrín, proteínová zmes (srvátkový proteínový koncentrát, srvátkový proteínový izolát, mliečny micelárny kazeín), PalatinózaTM (izomaltulóza – zdroj glukózy a fruktózy), dextróza, aróma, kakaový prášok, rozpustná vláknina – inulín, mikronizovaný kreatín monohydrát, instantizovaná forma voľných aminokyselín BCAA (L-leucín, L-izoleucín, L-valín), laktát vápenatý, čokoládové kúsky (sacharóza, kakaová hmota, kakaové maslo, maslový olej, sójový lecitín) L-glutamín, oxid horečnatý, L-arginín alfa ketoglutarát (alfa-AKG), farbivo (karamel), sladidlo (sukralóza), vitamín C (kyselina L-askorbová), fumarát železnatý, oxid zinočnatý, vitamín E (DL-alfa-tokoferol), vitamín B3 (nikotínamid), vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý), biotín (D-biotín), vitamín B12 (kyanokobalamín), vitamín B9 (kyselina pteroylmonoglutámová), vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B1 (tiamín mononitrát), chlorid chromitý.

Dávkovanie

Rozmiešajte 4 odmerky (120 g) s 350 – 400 ml vody v šejkri alebo v mixéri. Užívajte 1 – 2krát denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť čokoláda)1 dávka (120 g)
Energetická hodnota1891 kJ/ 446 kcal
Tuky2,8 g
z toho nasýtené mastné kyseliny1,7 g
Sacharidy70 g
z toho cukry25 g
Vláknina4,2 g
Bielkoviny36 g
Soľ0,58 g
Rozpustná vláknina – Inulín2400 mg
Mikronizovaný kreatín monohydrát2400 mg
BCAA2400 mg
– L-leucín1200 mg
– L-izoleucín600 mg
– L-valín600 mg
L-glutamín1200 mg
L-Arginín Alfa-ketoglutarát600 mg
Vitamín B11,32 mg
Vitamín B21,68 mg
Vitamín B319,2 mg
Vitamín B57,2 mg
Vitamín B61,68 mg
Vitamín B9240 μg
Vitamín B123 μg
Vitamín C96 μg
Vitamín E14,4 mg
Biotín60 μg
Horčík450 mg
Vápnik240 mg
Železo16,8 mg
Zinok12 mg
Chróm48 μg

Nutričné hodnoty (príchuť jahoda)1 dávka (120 g)
Energetická hodnota1934 kJ/ 456 kcal
Tuky2,2 g
z toho nasýtené mastné kyseliny1,6 g
Sacharidy73 g
z toho cukry23 g
Vláknina2,4 g
Bielkoviny36 g
Soľ0,58 g
Rozpustná vláknina – Inulín2400 mg
Mikronizovaný kreatín monohydrát2400 mg
BCAA2400 mg
– L-leucín1200 mg
– L-izoleucín600 mg
– L-valín600 mg
L-glutamín1200 mg
L-Arginín Alfa-ketoglutarát600 mg
Vitamín B11,32 mg
Vitamín B21,68 mg
Vitamín B319,2 mg
Vitamín B57,2 mg
Vitamín B61,68 mg
Vitamín B9240 μg
Vitamín B123 μg
Vitamín C96 μg
Vitamín E14,4 mg
Biotín60 μg
Horčík450 mg
Vápnik240 mg
Železo16,8 mg
Zinok12 mg
Chróm48 μg

Nutričné hodnoty (príchuť vanilka)1 dávka (120 g)
Energetická hodnota1975 kJ/ 466 kcal
Tuky2,2 g
z toho nasýtené mastné kyseliny1,6 g
Sacharidy76 g
z toho cukry23 g
Vláknina2,4 g
Bielkoviny36 g
Soľ0,56 g
Rozpustná vláknina – Inulín2400 mg
Mikronizovaný kreatín monohydrát2400 mg
BCAA2400 mg
– L-leucín1200 mg
– L-izoleucín600 mg
– L-valín600 mg
L-glutamín1200 mg
L-Arginín Alfa-ketoglutarát600 mg
Vitamín B11,32 mg
Vitamín B21,68 mg
Vitamín B319,2 mg
Vitamín B57,2 mg
Vitamín B61,68 mg
Vitamín B9240 μg
Vitamín B123 μg
Vitamín C96 μg
Vitamín E14,4 mg
Biotín60 μg
Horčík450 mg
Vápnik240 mg
Železo16,8 mg
Zinok12 mg
Chróm48 μg

Upozornenie

Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Alergény: Alergény sú vyznačené v zložení tučným písmom.

Ďalšie informácie

Príchuť

, ,

Balenie (g)

Výrobca

Bez umelých sladidiel

Bez GMO

Bezlepkový

Bez laktózy

Vegánsky

Vegetariánsky

Zmes

Forma

Bez aspartamu

BIO

Prejsť na začiatok