GymBeam FueNight 2000 g

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Katalógové číslo: gymbeam-67717 Kategória: , ,

Popis

Produkt: GymBeam FueNight 2000 g

FueNight – prémiový viaczložkový nočný proteín s obsahom postupne sa uvoľňujúcich bielkovín, ktoré podporujú rast a ochranu svalov

FueNight je prémiový nočný proteín s obsahom až 23 g postupne sa uvoľňujúcich bielkovín, ktoré podporujú rast a udržanie svalovej hmoty. Je tak navrhnutý pre maximálnu podporu regenerácie počas spánku alebo v prípade dlhšieho obdobia bez jedla. Má premyslené zloženie, vďaka ktorému je zdrojom dôležitých esenciálnych aminokyselín (EAA) vrátane BCAA. Jadro produktu tvorí micelárny kazeín, mliečny izolát a srvátkový koncentrát. Tie sa od seba líšia najmä rýchlosťou vstrebávania. Prevažujú tak pomaly vstrebateľné bielkoviny, ale zásluhou srvátkového proteínu prijmete aj tie rýchlo stráviteľné. Zaistíte tak telu konštantný prísun stavebného materiálu v podobe aminokyselín, ktoré sa budú z bielkovín postupne uvoľňovať do krvi. Potom už ich organizmus využije na regeneráciu svalového tkaniva alebo inde podľa aktuálnych potrieb.

Ide tak o produkt, ktorý je ušitý na mieru všetkým športovcom, ktorí hľadajú spôsob, ako svojim svalom zaistiť čo najlepšiu výživu najmä v čase, keď niekoľko hodín neprijímajú pevnú stravu ako v prípade spánku.

Hlavnou zložkou tohto produktu je micelárny kazeín. Ten sa vyrába procesom mikrofiltrácie z mlieka, v ktorom je kazeín prirodzene vo forme micel. Vďaka tejto zložitej štruktúre sa kazeínové bielkoviny trávia dlhšie ako v prípade srvátky, a aminokyseliny sa z nich tak uvoľňujú do krvného riečišťa postupne. V kyslom prostredí žalúdka potom navyše získa gélovitú konzistenciu, ktorá tiež prispieva k pomalšiemu vstrebávaniu. Postará sa tak efektívne o niekoľkohodinové zásobovanie svalov aminokyselinami, ktoré potom môžu byť využité na zosilnenie a rast nového svalového tkaniva. V tom ho podporí aj mliečny proteínový izolát, ktorý sa tiež trávi pomalšie. Zásluhou srvátkového koncentrátu sa potom k svalom dostanú aj rýchle bielkoviny pre takmer okamžitú regeneráciu.

Pre čo najlepšiu stráviteľnosť a maximálnu využiteľnosť obsiahnutých živín je zloženie obohatené o komplex tráviacich enzýmov DigeZyme®, ktorý pomáha s trávením bielkovín, mliečneho cukru (laktózy) a tukov.

Keď sa pozriete na zloženie FueNight, zistíte, že pod uzáverom schováva ešte ďalšie esá v rukáve, napríklad aminokyselinu l-glutamín. Ten je najviac zastúpenou aminokyselinou v našom organizme a zúčastňuje sa celého radu dôležitých dejov. Dokonca slúži aj ako zdroj energie pre bunky imunitného systému a črevnej sliznice. Preto sa o ňom často hovorí v súvislosti s imunitou a trávením. Naše telo si ho dokáže samo vyrobiť, ale po náročnej športovej aktivite alebo v období stresu sa potreba glutamínu môže zvýšiť. S doplnením tejto aminokyseliny vám potom môže pomôcť aj proteín FeuNight.

FueNight - GymBeam

Pred spaním oceníte aj aminokyselinu l-tryptofán, ktorý patrí medzi esenciálne aminokyseliny, a naše telo si ho tak samo nedokáže vyrobiť. Ide o prekurzor neurotransmiteru serotonínu, ktorý ovplyvňuje nielen náladu, ale aj spánok. Vďaka tomu je táto aminokyselina známa najmä v súvislosti s dlhším a kvalitnejším spánkom.

S pocitom relaxácie, uvoľnenia a psychickej pohody je spojený aj obsiahnutý horčík a vitamín B6. Tieto látky fungujú v dokonalej súhre. Obe totiž prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania a podporujú normálnu psychickú činnosť aj správnu funkciu nervovej sústavy. Horčík je navyše dôležitý pre normálnu syntézu bielkovín, z ktorých sa potom tvorí aj svalová hmota. V neposlednom rade pomáha zachovať aj správnu činnosť svalov. Vitamín B6 sa zase môže pochváliť tým, že prispieva k normálnej regulácii hormonálnej aktivity, ktorá ovplyvňuje fungovanie celého organizmu. Ďalej sme nezabudli ani na zinok, ktorý prispieva k udržanie optimálnej hladiny testosterónu v krvi. Ten sa v tele podieľa na mnohých procesoch. Vplýva totiž na plodnosť, reprodukčnú funkciu, a navyše je hlavným anabolickým hormónom.

FueNight je vzhľadom na svoje starostlivo vybrané zloženie ideálnym zdrojom bielkovín pred spaním do postele alebo v čase, keď sa niekoľko hodín nedostanete k pevnému jedlu. Oceníte ho ale aj v prípade, že hľadáte snack, ktorý vás zasýti na dlhšiu dobu. Preto je vhodný aj v období zníženého kalorického príjmu a chudnutia. Pomôže totiž s optimálnym príjmom bielkovín, ktorý je zásadný pre regeneráciu a športovú výkonnosť. Hodí sa kulturistom, vzpieračom, powerlifterom a ďalším milovníkom zdvíhania železa. Rovnako ho využijú aj bežní návštevníci posilňovní, vytrvalci a ďalší športovci, ktorí majú zvýšené požiadavky na príjem bielkovín a chcú organizmu poskytnúť dostatok stavebného materiálu na opravu tréningom poškodených svalov aj počas spánku.

Tento proteín má formu dobre rozpustného prášku, z ktorého po zmiešaní s vodou vytvoríte lahodný shake. Skvele chutí ale aj s mliekom, v kaši, smoothie a iných jedlách, ktoré ochutia a obohatia o potrebné bielkoviny. Môžete ho pridať napríklad do cesta, a pripraviť si tak dezert s vysokým obsahom bielkovín, ktorý vás tak môže o niečo dlhšie zasýtiť. Má tak všestranné využitie, vďaka čomu ľahko zapadne do vášho zdravého životného štýlu.

FueNight a jeho výhody

 • prémiový viaczložkový nočný proteín
 • obsahuje najmä pomaly stráviteľné bielkoviny
 • tvorí ho micelárny kazeín, mliečny izolát a srvátkový koncentrát
 • obsahuje až 77 % bielkovín
 • podporuje rast a udržanie svalovej hmoty
 • zaistí prísun bielkovín na niekoľko hodín
 • zaručuje perfektné podmienky na budovanie svalovej hmoty
 • obsahuje komplex tráviacich enzýmov DigeZyme®
 • je obohatený o aminokyseliny l-glutamín a l-tryptofán
 • je zdrojom vitamínu B6, horčíka a zinku
 • prispieva k zníženiu únavy
 • podporuje správnu funkciu psychiky a nervovej sústavy
 • pomáha regulovať hormonálnu aktivitu
 • má pozitívny vplyv na optimálnu hladinu testosterónu v krvi
 • podporuje funkciu svalov
 • má formu dobre rozpustného prášku
 • obohatí kašu a ďalšie jedlá o kvalitné bielkoviny
 • je vhodný pre celý rad športovcov rôzneho zamerania
 • pomáha chrániť svalovú hmotu pred spálením na energiu počas chudnutia
 • hodí sa večer, pred spánkom alebo v čase dlhšieho obdobia bez jedla

Zloženie

Príchuť čokoláda: Proteínová zmes (micelárny kazeín, mliečny proteínový izolát, srvátkový proteínový koncentrát), kakaový prášok, sušené odtučnené mlieko, L-glutamín, aróma, oxid horečnatý, L-tryptofán, sladidlo (sukralóza), Digezyme® (amyláza, proteáza, celuláza, laktáza, lipáza), glukonát zinočnatý, vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid).

Príchuť vanilka: proteínová zmes (micelárny kazeín, mliečny proteínový izolát, srvátkový proteínový koncentrát), sušené odtučnené mlieko, L-glutamín, aróma, oxid horečnatý, L-tryptofán, sladidlo (sukralóza), Digezyme® (amyláza, proteáza, celuláza, laktáza, lipáza), glukonát zinočnatý, vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid).

Príchuť jahoda: Proteínová zmes (micelárny kazeín, mliečny proteínový izolát, srvátkový proteínový koncentrát), aróma, L-glutamín, sušené odtučnené mlieko, farbivo (červená repa), oxid horečnatý, L-tryptofán, sladidlo (sukralóza), Digezyme® (amyláza, proteáza, celuláza, laktáza, lipáza), glukonát zinočnatý, vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid).

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku (30 g) s 250 – 300 ml vody a konzumujte. Užívajte 1 – 3x denne na doplnenie bielkovín pred spaním alebo kedykoľvek počas dňa.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť čokoláda) 100 g30 g (1 dávka)*RI na 30 g
Energetická hodnota1588 kJ/ 375 kcal476 kJ/ 112 kcal5,6 %
Tuky3,8 g1,1 g1,6 %
– nasýtené mastné kyseliny2,2 g0,7 g3,5 %
Sacharidy7,9 g2,4 g0,9 %
– cukry6,9 g2,1 g2,3 %
Bielkoviny75 g22 g44 %
Soľ0,37 g0,11 g1,8 %
L-Glutamín4000 mg1200 mg
L-Tryptofán430 mg130 mg
Horčík844 mg253 mg67,5 %
Zinok50 mg15 mg150 %
DigeZyme267 mg80 mg
Vitamín B68 mg2,4 mg171 %

*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

Nutričné hodnoty (príchuť vanilka) 100 g30 g (1 dávka)*RI na 30 g
Energetická hodnota1654 kJ/ 390 kcal496 kJ/ 117 kcal5,9 %
Tuky2,9 g0,9 g1,3 %
– nasýtené mastné kyseliny1,9 g0,6 g3 %
Sacharidy7,9 g2,4 g0,9 %
– cukry6,9 g2,1 g2,3 %
Bielkoviny77 g23 g46 %
Soľ0,37 g0,11 g1,8 %
L-Glutamín4000 mg1200 mg
L-Tryptofán430 mg130 mg
Horčík844 mg253 mg67,5 %
Zinok50 mg15 mg150 %
DigeZyme267 mg80 mg
Vitamín B68 mg2,4 mg171 %

*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

<tr“> </tr“>

Nutričné hodnoty (príchuť jahoda) 100 g30 g (1 dávka)*RI na 30 g
Energetická hodnota1587 kJ/ 374 kca476 kJ/ 112 kcal5,6 %
Tuky2,9 g0,9 g1,3 %
– nasýtené mastné kyseliny1,9 g0,6 g3 %
Sacharidy7,9 g2,4 g0,9 %
– cukry6,9 g2,1 g0,8 %
Bielkoviny76 g23 g46 %
Soľ0,34 g0,10 g1,7 %
L-Glutamín4000 mg1200 mg
L-Tryptofán430 mg130 mg
Horčík844 mg253 mg67,5 %
Zinok50 mg15 mg150 %
DigeZyme267 mg80 mg
Vitamín B68 mg2,4 mg171 %

*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Minimálna trvanlivosť do konca: Uvedená na obale.

Alergény: Alergény sú v zložení vyznačené tučným písmom.

Ďalšie informácie

Príchuť

Balenie (g)

Brutto váha

Výška

Dĺžka

Výrobca

Bez umelých sladidiel

Bez GMO

Šírka

Bezlepkový

Bez laktózy

Vegánsky

Vegetariánsky

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “GymBeam FueNight 2000 g”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok