GymBeam Lipozomálne Magnézium

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Popis

Produkt: GymBeam Lipozomálne Magnézium

Lipozomálne Magnézium – vysoko vstrebateľná forma horčíka, ktorý prispieva k zníženiu únavy a podporuje správnu funkciu svalov aj nervovej sústavy

Lipozomálne Magnézium sa v súčasnosti považuje za najlepšie vstrebateľnú a biologicky dostupnú formu horčíka. Táto minerálna látka sa v tele zúčastňuje viac ako 300 enzymatických reakcií. Prispieva napríklad k zníženiu únavy a vyčerpania, správnej činnosti svalov a syntéze bielkovín, čo ocenia nielen športovci. S každodennou starostlivosťou o výkon pomáha aj vďaka tomu, že podporuje normálny energetický metabolizmus, ktorý zaisťuje uvoľňovanie a spotrebu energie. Zúčastňuje sa aj syntézy bielkovín, z ktorých sa tvoria svaly a ďalšie telesné tkanivá.

 

Okrem toho horčík prispieva aj k normálnej funkcii nervovej sústavy a psychickej činnosti. V rámci celkového zdravia stojí za zmienku aj fakt, že podporuje udržanie normálneho stavu kostí a zubov. Navyše v tele pomáha udržiavať elektrolytickú rovnováhu a zúčastňuje sa procesu delenia buniek.

 

Lipozomálna forma horčíka vyniká medzi inými formami v mnohých ohľadoch. Ide o špeciálnu technológiu, ktorá využíva lipozómy na transport horčíka k cieľovým tkanivám. Vďaka tomu sa môžu aktívne látky takmer bez zmeny dostať tam, kde sú potrebné. Táto inovatívna technológia je tak zárukou skvelej vstrebateľnosti a využiteľnosti v tele. Zaujímavosťou je, že mikroživiny vo forme lipozómov sa prirodzene nachádzajú aj v materskom mlieku.

 

Lipozomálne Magnézium je tak ideálny doplnok pre športovcov, aktívnych ľudí a každého, kto sa stará o svoje zdravie.

 

Lipozomálne Magnézium a jeho výhody

  • horčík v lipozomálnej forme 
  • má skvelú vstrebateľnosť a využiteľnosť v organizme
  • prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania
  • podporuje správnu funkciu svalov, psychiky a nervového systému
  • pomáha udržať normálny stav kostí a zubov
  • podporuje normálny energetický metabolizmus a syntézu bielkovín
  • prispieva k elektrolytickej rovnováhe
  • zúčastňuje sa procesu delenia buniek
  • ideálny pre športovcov a aktívnych ľudí
  • vhodné na starostlivosť o zdravie

 

Zloženie

Lipozomálny magnéziový komplex Liposovit® [horečnaté soli kyseliny citrónovej, maltodextrín, glycerol (emulgátor), fosfolipidy zo slnečnicového lecitínu (zvlhčovadlo, hypromelózová kapsula, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudidlo (mikrokryštalická celulóza).

 

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsuly denne.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty2 kapsuly*NRV
Lipozomálne magnézium958 mg     –
 – z toho horčík90 mg24 %

*Referenčné výživové hodnoty.

 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Uchovávajte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “GymBeam Lipozomálne Magnézium”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok