GymBeam Lipozomálne Magnézium

14.95

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Katalógové číslo: gymbeam-49288 Kategórie: , ,

Popis

Produkt: GymBeam Lipozomálne Magnézium

Lipozomálne Magnézium – najlepšie vstrebateľná a účinná forma horčíka

Lipozomálne Magnézium je biologicky najlepšie vstrebateľná a využiteľná forma horčíka v kapsulách. Horčík je pre organizmus nevyhnutný minerálny prvok, bez ktorého by neprebehli stovky biochemických procesov v organizme. Je dôležitý pre optimálnu činnosť svalov, nervového systému, syntézu bielkovín alebo optimálnu funkciu psychiky. Dokonca prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania, udržaniu zdravých zubov, kostí a látkovej premeny dôležitej pre tvorbu energie. A prečo práve lipozomálny horčík? Bežné formy doplnkov stravy majú obmedzenú vstrebateľnosť, ktorú lipozomálna forma, vďaka svojej jedinečnej technológii a správaniu v organizme, výrazne prekonáva. Lipozómy sú dvojvrstvové transportné molekuly na báze lipidov, ktoré účinne prevážajú vitamíny alebo minerálne prvky, v tomto prípade horčík. To zaisťuje maximálnu vstrebateľnosť horčíka, bezpečnú cestu zažívacím traktom a doručenie do cieľových buniek, kde sa samotný lipozóm stáva vďaka svojej lipidovej povahe živinou, stavebným materiálom buniek alebo ich súčasťou. Zaujímavosťou je, že mikroživiny vo forme lipozómov sa prirodzene nachádzajú aj v kolostre alebo materskom mlieku.

Lipozomálne Magnézium je vyrobené pomocou technológie LipoCellTech™, pri ktorej výrobca udáva, že môže zvýšiť vstrebateľnosť až dvadsaťkrát v závislosti od konkrétneho vitamínu alebo minerálnej látky. Percentuálne vyjadrené, lipozomálne formy podľa výrobcu dosahujú vstrebateľnosť aj viac ako 95 %. Počiatočné ingrediencie sú testované na čistotu, zloženie a koncentráciu aktívnych látok, ktoré sú ďalej šetrnými výrobnými metódami spracované za vzniku finálneho produktu, ktorý je následne opäť testovaný, aby spĺňal najvyššie akostné štandardy.

Lipozomálne Magnézium je vhodné pre každého, kto chce maximálne vstrebateľný a využiteľný horčík v najvyššej kvalite, ktorý efektívne doplní jeho hladinu v organizme.

Lipozomálne Magnézium - GymBeam

Lipozomálne Magnézium a jeho výhody

  • je horčík v lipozomálnej forme v kapsulách
  • obsahuje najlepšie vstrebateľnú a využiteľnú formu horčíka
  • je vyrobený pomocou unikátnej technológie LipoCellTech™
  • dosahuje vstrebateľnosť aj viac ako 95 %
  • horčík prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania alebo optimálnej funkcii psychiky

Zloženie

Citronan horečnatý, LipoCellTech™ lipozomálna zmes: fosfolipidy kyseliny palmitovej a olejovej, hypromelózová kapsula, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý).

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsuly denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty2 kapsuly
Citronan horečnatý600 mg
– horčík90 mg
LipoCellTech™ lipozomálna zmes550 mg

Upozornenie

Doplnok výživy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

]]>

Ďalšie informácie

Kapsule

Výrobca

Bez umelých sladidiel

Bez GMO

Bezlepkový

Bez laktózy

Vegánsky

Vegetariánsky

Zmes

Forma

Bez aspartamu

BIO

Prejsť na začiatok