GymBeam Plyometrická bedňa PlyoBox Wood

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Popis

Produkt: GymBeam Plyometrická bedňa PlyoBox Wood

Plyometrická bedňa PlyoBox Wood – vyskúšajte cvičenie s jedinečnou fitness pomôckou pre rozvoj stability, sily a výbušný dynamický tréning 

Plyometrická bedňa PlyoBox Wood je skvelá fitness pomôcka pre každého športovca, ktorý chce posunúť tréning a cvičenie o level vyššie. Je vyrobená z odolného dreva, ktoré zaručí stabilitu a bezpečnosť aj počas tých najnáročnejších tréningov. Je vhodná na plyometrický tréning, ktorý je známy aj ako dynamický výbušný tréning spodnej časti tela, ktorý využíva cviky ako výskoky či zoskoky oboma nohami. Zároveň vám poslúži aj pri cvikoch zameraných na rozvoj stability a sily. Zamilujete si ju taktiež pri crossfite či HIIT tréningu. Na dvoch stranách plyometrickej bedne sa nachádzajú prakticky vykrojené úchopy, ktoré vám poslúžia na jej jednoduchý prenos, ale svoje využitie nájdu aj ako opora pri prevedení cvikov. Plyometrická bedňa PlyoBox Wood sa predáva v rozloženom stave. Súčasťou balenia sú všetky potrebné komponenty pre jej poskladanie. Maximálna nosnosť plyometrickej bedne je 200 kg. Inštrukcie pre poskladanie plyometrickej bedne sú súčasťou balenia. 

      

Ako poskladať plyometrickú bedňu PlyoBox Wood? 

  1. Vyberte vašu plyometrickú bedňu z kartónového obalu. Obsahovať by mala 9 drevených kusov (2x malý panel s vykrojeným otvorom, 2x veľký drevený panel, 2x stredne veľký panel , 3x drevená podpera) a set 37 drevených skrutiek. 
  2. Začnite tým, že spodnú časť plyometrickej bedne (použite 1 z 2 najväčších drevených panelov v balení) položíte smerom nadol. Následne ju pripojíte skrutkami na bočnú časť bedne, ktorú budete mať položenú na zemi. (Použite 1 zo stredne veľkých panelov bez výkroja). 
  3. Ďalšiu časť bedne (použite 1 z 2 menších panelov s výkrojom) zapasujte do medzier, ktoré vznikli spojením prvých dvoch častí. Drevenú časť s výkrojom uchyťte pomocou 2 drevených skrutiek. Jednou z nich pripevnite panel s výkrojom o ten, ktorý máte položený na zemi. Druhú umiestnite do strednej časti na kraji dreveného panelu s výkrojom, aby ste zaručili, že jednotlivé kusy budú držať pokope vertikálne. Zvyšné skrutky nainštalujete, keď budú všetky strany bedne zložené. 
  4. Pre inštaláciu druhého dreveného panelu s výkrojom zreplikujte krok číslo 3. 
  5. Nainštalujte druhý kus stredne veľkého panelu bez výkroja. Pre upevnenie využite 3 skrutky pre každý drevený panel. Zašrúbujte stredové skrutky na každej strane, aby ste zaistili spojenie všetkých panelov so spodnou časťou plyometrickej bedne. 
  6. Pokračujte tým, že spolu spojíte pomocou stredového výkroju 2 väčšie drevené podpery. Následne pomocou drevenej skrutky nainštalujte do stredu tejo drevenej opornej konštrukcie poslednú menšiu opornú časť. 
  7. Poskladanú opornú konštrukciu umiestnite na stred do vnútra plyometrickej bedne. 
  8. Následne umiestnite na poskladanú plyometrickú bednu vrchnú časť ( použite 2 z 2 veľkých drevených panelov) a pripevnite ju drevenými skrutkami. 
  9. Plyometrickú bedňu otočte a nainštalujte všetky zvyšné drevené skrutky tak, aby sme zaručili, že všetky časti do seba zapadnú.    

         Plyometrická bedňa PlyoBox Wood - GymBeam

     

Vlastnosti plyometrickej bedne PlyoBox Wood

Rozmery
Dĺžka40 cm
Šírka51 cm
Výška61 cm

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “GymBeam Plyometrická bedňa PlyoBox Wood”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok