GymBeam Rehabilitačná páska Floss black

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Katalógové číslo: gymbeam-64870 Kategória: , ,

Popis

Produkt: GymBeam Rehabilitačná páska Floss black

Rehabilitačná páska Floss – praktická pomôcka, ktorá sa používa pri príprave tela na záťaž aj na urýchlenie regenerácie

Rehabilitačná páska Floss je praktická pomôcka pre všetkých, ktorí chcú podporiť regeneráciu a optimálnu činnosť pohybového aparátu. Táto elastická páska sa využíva pri rehabilitačnej metóde s názvom flossing, ktorá je v súčasnosti vyhľadávaná medzi vrcholovými aj rekreačnými športovcami. Tí si ju obľúbili najmä pri rekonvalescencii po zranení, ale aj s cieľom zrýchliť regeneráciu, podporiť výkon na tréningu, zvýšiť rozsah pohybu kĺbov a znížiť bolestivosť svalov.

           

Použitie rehabilitačnej pásky Floss je ľahké. Najprv si zvoľte časť tela, ktorú potrebujete rehabilitovať alebo pripraviť na záťaž. Môže to byť napríklad rameno, paže, lakeť, koleno, lýtko či členok. Naopak sa neodporúča pásku používať na hlavu, krk, chrbát, hrudník alebo brucho. Pásku okolo vybranej telesnej partie omotajte, a to najlepšie v dvoch vrstvách. Koniec potom založte pod namotanú časť. V tej chvíli dôjde k stiahnutiu (kompresii) vybranej časti tela.

           

Vďaka optimálnej fixácii sa navyše šľachy, väzy a kĺby v končatine dostanú do správnej polohy, čo spravidla vedie k ich optimálnej funkcii. Potom môžete s obviazanou končatinou začať zvoľna cvičiť. Dôležité ale je pásku po maximálne dvoch minútach opäť povoliť. V tom okamihu sa táto oblasť intenzívne prekrví a uvoľní. Dostane sa tak do nej kyslík a dôležité živiny, čo sa môže vo výsledku prejaviť aj lepšou regeneráciou.

          

Rehabilitačnú pásku Floss oceníte pred tréningom, kedy pomôže vaše svaly, kĺby aj šľachy pripraviť na záťaž. Rovnako tak je vhodná na rehabilitačné cvičenia a uvoľnenie natiahnutých svalov. Svoje miesto nájde ale aj pri rekonvalescencii oslabených častí pohybového aparátu. Ocenia ju siloví športovci, ako sú vzpierači alebo crossfiťáci, ale aj bežci, cyklisti, futbalisti a ďalší športovci a aktívni jedinci.

          Rehabilitačná páska Floss - GymBeam

 

Rehabilitačná páska Floss a jej výhody

  • praktická rehabilitačná pomôcka
  • používa sa na rehabilitačnú metódu flossing
  • je vyrobená z latexu
  • ideálna na uvoľnenie natiahnutých svalov
  • využíva sa v rámci rehabilitačných cvičení
  • hodí sa pred tréningom a v priebehu dňa
  • je vhodná pre športovcov

       

Rozmery

2080 x 50 x 1,3 mm

         

Materiál

Latex

Ďalšie informácie

Brutto váha

Výška

Dĺžka

Výrobca

Počet kusov v balení

Šírka

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “GymBeam Rehabilitačná páska Floss black”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok