GymBeam Sleep & Relax CAPS

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Popis

Produkt: GymBeam Sleep & Relax CAPS

Sleep & Relax je funkčný komplex 8 látok vrátane výťažkov z medovky či levandule, vitamínu B6 alebo melatonínu, ktorý pomáha skrátiť čas potrebný na zaspanie

Sleep & Relax je komplexom 8 starostlivo vybraných látok pre váš harmonický spánok aj odpočinok. Za funkčnosťou tohto produktu stojí v prvom rade melatonín, čo je spánkový hormón, ktorý naše telo prirodzene vylučuje. Jeho hladina sa prirodzene mení podľa denného cyklu (cirkadiánny rytmus), kedy sa mení svetlo a tma. Vo väčšej miere sa spravidla vylučuje prevažne vo večerných hodinách, kedy dáva telu signál, že je čas ísť spať. Môže však nastať aj situácia, ktorú pozná určite mnoho z nás. Keď pred spaním pozeráme dlho do obrazoviek mobilu, počítača alebo televízie, umelé svetlo môže narušiť túto prirodzenú spánkovú signalizáciu. Vo výsledku potom namiesto pokojného spánku hodiny ležíme, pozeráme sa do stropu a počítame ovečky. V takom prípade môže byť riešením obmedzenie sledovania obrazoviek pred spaním, ale aj suplementácia melatonínom, ktorý prispieva k skráteniu času potrebného na zaspanie. 

Melatonín sa však môže hodiť aj počas dlhého cestovania, kedy sa nám viac či menej mení spánkový režim. Pomáha totiž tiež zmierniť subjektívne pocity únavy po dlhej ceste lietadlom do iného časového pásma, ktoré poznáme pod pojmom „jet lag“. Ide tak o skvelého parťáka pre všetkých cestovateľov, ktorí sa chcú cítiť svieži a naplno si užiť dovolenku aj v inom časovom pásme. 

Tento doplnok je obohatený aj o 5 rastlinných extraktov, ktoré sa tiež používajú pri starostlivosti o spánok, relaxáciu a pokojnejšiu myseľ. Patrí medzi ne výťažok z valeriány lekárskej (Valeriana officinalis) s obsahom účinnej kyseliny valerénovej. Rovnako tak extrakt z medovky lekárskej (Melissa officinalis), harmančeka pravého (Matricaria recutita) a levandule lekárskej (Lavandula officinalis). Nemôžeme však zabudnúť ani na výťažok z mučenky pleťovej (Passiflora incarnata), ktorá vyniká 5 % obsahom flavonoidov. Tie patria medzi antioxidanty, ktoré pomáhajú chrániť bunky pred oxidačným stresom.

Svoju úlohu v produkte má tiež l-teanín, ktorý sa prirodzene nachádza v čajových listoch. Práve s l-teanínom sa spája pocit uvoľnenia a relaxácie, ktorý zažívame pri pití teplého čaju. K tomu sa v neposlednom rade pridáva vitamín B6, ktorý podporuje normálne činnosti psychiky aj nervovej sústavy a pomáha s reguláciou hormonálnej aktivity. Zároveň prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania, vďaka čomu sa môžete ďalší deň prebudiť svieži a nabití energiou. 

Tento komplexný produkt s funkčným zložením sa čoskoro stane neoddeliteľnou súčasťou vašej večernej rutiny. Urobíte tak ďalší krok k harmonickému spánku, ktorý je dôležitou súčasťou zdravého životného štýlu. 

 

Sleep & Relax a jeho výhody

 • komplex 8 funkčných látok pre harmonický spánok a odpočinok
 • obsahuje spánkový hormón melatonín
 • je zdrojom vitamínu B6
 • v zložení je aj l-teanín
 • obsahuje výťažky z medovky, levandule, harmančeka, valeriány a mučenky
 • prispieva k skráteniu času potrebného na zaspanie
 • pomáha zmierniť subjektívne pocity únavy v dôsledku časového posunu
 • navrhnutý pre starostlivosť o spánok, relaxáciu a pokojnú myseľ
 • prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy a psychiky
 • pomáha so znížením únavy a vyčerpania
 • podporuje reguláciu hormonálnej aktivity

 

Zloženie

Extrakt z koreňa valeriány lekárskej (Valeriana officinalis) (0,8 % kyselina valerénová), hypromelózová kapsula, extrakt z mučenky pleťovej 6-8:1 (Passiflora incarnata) (5 % flavonoidy), extrakt z medovky lekárskej 4:1 (Melissa officinalis L.), extrakt z kvetu harmančeka pravého 4:1 (Matricaria recutita) (1 % apigenín), L-teanín, extrakt z levandule lekárskej 4:1 (Lavandula officinalis), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlá (stearan horečnatý, oxid kremičitý), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), melatonín.

 

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsuly pred spaním.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty2 kapsuly*RDI
Extrakt z koreňa valeriány lekárskej 3-9:1  (Valeriana officinalis)500 mg1984 kJ/475kcal
– Kyselina valerenová4 mg
Extrakt z mučenky pleťovej 6-8:1 (Passiflora incarnata)200 mg
– Flavonoidy10 mg
Extrakt z medovky lekárskej 4:1 (Melissa officinalis)200 mg
Extrakt z kvetu harmančeka pravého 4:1 (Matricaria recutita)150 mg
– Apigenín1,5 mg
L-Teanín100 mg
Extrakt z levandule lekárskej 4:1 (Lavandula officinalis)100 mg
Vitamín B64,2 mg300%
Melatonín0,4 mg

         

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Uchovávajte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.


Alergény: Môže obsahovať stopy lepku, sóje a mlieka.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “GymBeam Sleep & Relax CAPS”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok