GymBeam Thor Shot 1430 g20 x 60 ml

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Katalógové číslo: gymbeam-29307 Kategória: , ,

Popis

Produkt: GymBeam Thor Shot 1430 g20 x 60 ml

Thor Shot – komplexná predtréningovka v praktickej forme shotu, ktorá obsahuje stimulanty a ďalšie látky pre efektívne prekrvenie svalov a podporu výkonu

Thor Shot patrí medzi komplexné preworkouty, ktoré ocenia profesionálni športovci, ale tiež každý, kto chce zo seba dostať maximum. Má formu praktického shotu, v ktorom sa ukrýva starostlivo navrhnuté zloženie. Obsahuje látky, ktoré sú vo svete športu obľúbené ako podpora efektívneho prekrvenia svalov a zlepšenia výkonu. Jeho zloženie otvára beta-alanín, známy svojim unikátnym mechanizmom pôsobenia.

Vďaka tomu dokáže oddialiť nástup únavy a zvýšiť efektivitu intenzívneho športového výkonu. V praxi ho oceníte najmä pri vysoko intenzívnych výkonoch, kedy môže pomôcť lepšie tolerovať náročný tréning a zvládnuť viac opakovaní v sérií či dlhšie šprintovať. Efektívne zloženie ďalej dopĺňa l-citrulín, ktorý funguje ako prekurzor prítomného l-arginínu. Tieto látky slúžia substrát pre produkciu oxidu dusnatého (NO). Ten je dôležitou molekulou, ktorá sa zapája do vaskulárnych funkcií. Jeho prejavom je rozťahovanie ciev (vazodilatácia), čo môže mať vo finále vplyv na prekrvenie a efektívnejšie zásobenie pracujúcich svalov kyslíkom a ďalšími potrebnými živinami, ktoré svaly využívajú ako palivo pre výkon.

Dobrodružstvo za dosahovaním vašich cieľov môžu maximálne podporiť aj prítomný kofeín spolu s taurínom. Samotný kofeín je najpopulárnejším stimulantom, ktorý dokáže nabudiť organizmus a maximalizovať váš fokus počas každého tréningu. Taurín zas býva obľúbenou súčasťou energetických nápojov.

V zložení ďalej nájdete synefrín, ktorý môže pomôcť zvýšiť rozklad tukov na energiu, a podporiť tak športový výkon aj spaľovanie tukov. Nechýba tu ani magnézium a vitamín B6, ktoré patria medzi esenciálne látky. Thor Shot je tak naozaj efektívny predtréningový stimulant vhodný aj pre vegánov. Stačí len vypiť 15 až 30 minút pred tréningom a následne precítiť jeho silu na vlastných svaloch.

Thor Shot a jeho výhody

  • je komplexná predtréningovka vo forme praktického shotu
  • ocenia ho profesionálni športovci aj fitness nadšenci
  • obsahuje funkčnú zmes látok pre maximálny športový výkon
  • môže pomôcť lepšie tolerovať náročný tréning
  • môže pomôcť k efektívnejšiemu prekrveniu a napumpovaniu svalov
  • obsahuje stimulanty vo forme kofeínu a taurínu
  • dokáže maximalizovať váš fokus počas tréningu
  • obsahuje magnézium a vitamín B6
  • je vhodný aj pre vegánov

Zloženie

Príchuť vodný melón: Čistená voda, beta-alanín, L-arginín alfa-ketoglutarát (AAKG), taurín, L-citrulín, L-citrulín-L-malát 1:1, dihydrát laktátu horečnatého, kofeín, aróma, konzervant (kyselina sorbová), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), zahusťovadlo (xantánová guma), sladidlá (acesulfam K, sukralóza), extrakt Citrus aurantium – 96% synefrín, vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid).

Príchuť citrón-limetka: Čistená voda, beta-alanín, L-arginín alfa-ketoglutarát (AAKG), taurín, L-citrulín, L-citrulín-L-malát 1:1, dihydrát laktátu horečnatého, kofeín, aróma, konzervant (kyselina sorbová), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), zahusťovadlo (xantánová guma), sladidlá (acesulfam K, sukralóza), extrakt Citrus aurantium – 96% synefrín, vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid).

Príchuť mango-marakuja: Čistená voda, beta-alanín, L-arginín alfa-ketoglutarát (AAKG), taurín, L-citrulín, L-citrulín-L-malát 1:1, dihydrát laktátu horečnatého, kofeín, aróma, konzervant (kyselina sorbová), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), zahusťovadlo (xantánová guma), sladidlá (acesulfam K, sukralóza), extrakt Citrus aurantium – 96% synefrín, vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), farbivá [beta-karotén, beta-apo-8 ́carotenal (C30.

Príchuť zelené jablko: Čistená voda, beta-alanín, L-arginín alfa-ketoglutarát (AAKG), taurín, L-citrulín, L-citrulín-L-malát 1:1, dihydrát laktátu horečnatého, kofeín, aróma, konzervant (kyselina sorbová), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), zahusťovadlo (xantánová guma), sladidlá (acesulfam K, sukralóza), extrakt Citrus aurantium – 96% synefrín, vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), farbivo (chlorofyl).

Dávkovanie

Pred použitím pretrepte. Vypite 1 ampulku (60 ml) 15–30 minút pred tréningom.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 ampulka (60 ml)
Beta-alanín1670 mg
L-arginín alfa ketoglutarát (AAKG)1250 mg
L-citrulín1120 mg
Taurín1000 mg
Kofeín200 mg
Magnézium39,15 mg
Synefrín10 mg
Vitamín B60,1 mg

Upozornenie

Výživový doplnok so sladidlami. Tento produkt nenahrádza vyváženú a pestrú stravu. Skladujte na chladnom a suchom mieste, do 25°C. Vysoký obsah kofeínu (333,33 mg/100 ml)

Ďalšie informácie

Príchuť

Balenie (g)

Balenie (ml)

HS kód

Brutto váha

Výška

Dĺžka

Výrobca

Počet kusov v balení

Netto váha

Bez umelých sladidiel

Bez GMO

Šírka

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “GymBeam Thor Shot 1430 g20 x 60 ml”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok