GymBeam Wallmount konštrukcia – rožšírenie

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Popis

Produkt: GymBeam Wallmount konštrukcia – rožšírenie

Wallmount konštrukcia – rozšírenie ponúka ďalší priestor pre športovcov, ktorí chcú precvičiť telo s voľnými váhami alebo vlastnou hmotnosťou

Wallmount konštrukcia – rozšírenie je ďalším dielom, ktorý by vám nemal chýbať vo výbave domáceho fitka. Jednoducho ho pripojíte k Wallmount konštrukcii, a tým ľahko vytvoríte priestor na cvičenie ďalším ľuďom, ktorí na sebe chcú zamakať. Rozšírenie je nevyhnutné v prípade, že si na klietke vytvárate vlastný kruhový tréning, pri ktorom striedate cviky, chcete trénovať s vašou drahou polovičkou alebo si dať crosffitový WOD s partiou kamarátov.

             

Rozšírenie je rovnako ako posilovacia klietka vyrobené z kvalitnej pevnej ocele a hrúbka každej steny stĺpika konštrukcie je 3 mm. Vďaka tomu dokáže zaistiť vysokú stabilitu pri cvičení. Aby bola klietka čo najviac univerzálna, má stĺpec po celej dĺžke dierovania, rovnako ako je to pri Wallmount konštrukcii. V strednej časti sú dierky dokonca ešte hustejšie pri sebe, a to len 25 mm (Westside hole spacing). Lepšie sa tak prispôsobí výške každého človeka.

              

Vďaka svojmu prevedeniu je rozšírenie ideálne pre všetkých, ktorí radi cvičia s voľnými váhami. Stačí ho pripevniť k základnej Wallmount konštrukcii, umiestniť naň J-cup háky, pridať olympijskú tyč s kotúčmi a môžete ho používať napríklad na drepovanie. Pokiaľ sa rozhodnete rozšírenie skombinovať aj s nastaviteľnou lavicou, môžete na ňom robiť bench-press a ďalšie cviky na vrchnú časť tela. Rozšírenie však využijú aj športovci, ktorí pri cvičení používajú ako záťaž predovšetkým hmotnosť vlastného tela.

          

Konštrukcia má v sebe zabudované aj 2 hrazdy, ktoré môžete použiť pri zhyboch, priťahovaní kolien vo vise a ďalších cvikoch. Rovnako tak na ňu môžete upevniť aj závesný posilňovací systém a rôzne posilňovacie gumy či expandéry, ktoré vám uľahčia cvičenie zhybov či ponúknu nové možnosti tréningu celého tela. Rozšírenie na Wallmount konštrukcii má čiernu farbu nanášanú práškovým vypaľovaním, vďaka čomu má náter vysokú kvalitu. Aj pri častom používaní tak rozšírenie bude vyzerať ako nové. Ide o ideálneho pomocníka, ktorého využijete pri domácom cvičení aj tréningu celého tela vo fitku. Rovnako je ale aj nevyhnutnou súčasťou crossfitových gymov.

          

Wallmount konštrukcia – rozšírenie a jeho výhody

  • multifunkčná tréningová pomôcka
  • rozšíri Wallmount konštrukciu o ďalší cvičebný priestor
  • precvičíte s ním celé telo
  • je ideálne pre tréning doma aj vo fitku
  • má pevnú oceľovú konštrukciu s 1 nosným stĺpikom
  • je maximálne stabilné
  • má nosnosť 300 kg
  • vďaka dierovaniu umožňuje prispôsobenie vašej výške
  • ideálne pre tréning s vlastnou váhou aj voľnými činkami
  • farba na povrchu je nanesená práškovým vypaľovaním

             

Obsah balenia

Balenie obsahuje aj spojovací materiál na zloženie danej konštrukcie (6 hranné skrutky, matice a podložky).

     

Materiál

Oceľ

            

Vlastnosti Wallmount konštrukcie – rozšírenie

Vlastnosti 
Šírka113 cm
Hĺbka113 cm
Výška230 cm
Nosnosť300 kg

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “GymBeam Wallmount konštrukcia – rožšírenie”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok