MUSCLETECH Hydroxycut Hardcore Elite 110 tabliet

19.95

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Katalógové číslo: gymbeam-3254 Kategórie: , ,

Popis

Produkt: MUSCLETECH Hydroxycut Hardcore Elite 110 tabliet

Hydroxycut Hardcore Elite zaistí extrémne rýchle a efektívne spaľovanie tukov

Najnovší “hardcore” spaľovač tukov, ktorý je určený výhradne pre bodybuilderov, obsahuje patentovanú zložku LiquiTech. Táto zložka je výsledkom viac než desaťročného výskumu a štúdií na Lavalskej Univerzite a využíva technológiu rapídnej mikrodisperzie tekutín. Je synergickou zmesou 14 zložiek, u ktorých bolo preukázané, že vedú k rýchlemu a efektívnemu spaľovaniu tukov.

Kedy by ste mali Hydroxycut Hardcore Elite užívať?

Užívajte ho, keď sa vám váš cieľ zdá veľmi vzdialený. Veď každý potrebuje niekedy pomoc, a to je tiež dôvod, prečo je spaľovač tukov Hydroxycut Hardcore číslom 1 v oblasti produktov pre spaľovanie tukov v USA. Tím výskumníkov firmy MuscleTech definitívne skrátil vzdialenosť k vášmu cieľu tým, že objavil jeho receptúru. Tento čarovný prípravok je podložený desiatimi rokmi výskumu, ktoré poslúžili na to, aby zabezpečili vynikajúce výsledky.

Prípravok Hydroxycut Hardcore využíva vedecky navrhnutých multi-platformných technológií, aby vykonával stimuláciu enzymatických reakcií v rámci termogenézy a procesu odstraňovania väzieb v tukoch. Inými slovami, tento jedinečný prípravok v oblasti bodybuildingu má päťfázový proces, ktorý zabezpečuje extrémne efektívne a silné spaľovanie tukov.


Ako Hydroxycut Hardcore Elite funguje?

1. krok – zvyšovanie norepinefrínu (40%)
2. krok – zvyšovanie sily a strata tuku
3. krok – inhibícia alfa receptorov
4. krok – blokovanie COMT
5. krok – maximálny termogenéza

Spaľovač tukov Hydroxycut Hardcore Elite


Výhody

  • zvýšenie koncentrácie
  • extrémna energia
  • efektívne spaľovanie tukov

Balenie

110 kapsúl

Odporúčané dávkovanie

Užívajte 2 kapsule (1 dávka) s 250 ml vody 2- krát denne, približne 30 až 60 minút pred jedlom. V dňoch, kedy cvičíte, užívajte 1 dávku pred cvičením s 250 – 300 ml vody. Neužívajte viac ako 2 kapsule počas 4- hodinového obdobia alebo 4 kapsule počas 24 hodín. Najneskôr užívajte 5 hodín pred plánovaným spánkom. Neužívajte dlhšie ako 8 týždňov.

1. deň: 1 kapsula- 1x denne

2- 3. deň: 2 kapsule- 1x denne

4. deň a ďalej: 2 kapsule- 2x denne

Spaľovač tukov Hydroxycut Hardcore Elite

Nutričné hodnoty

Nutričné hodnoty1 dávka (2kaps)
Caffeine anhydrous250 mg
Green coffee extract (as C. canephora robusta) (seed)200 mg
L-carnitine L-tartrate100 mg
L-theanine100 mg
Cocoa extract (as Theobroma cacao) (seed)100 mg
Black pepper extract (as Piper nigrum) (fruit)5 mg
cayenne pepper (as Capsicum annuum) (fruit)5 mg

Upozornenie

Počas užívania dodržiavajte dostatočný pitný režim a neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Uchovávajte mimo dosahu detí na suchom a chladnom mieste. Neužívajte, pokiaľ ste tehotná alebo dojčíte, pokiaľ beriete lieky obsahujúce inhibitor monoamin (MAOI), selektívny serotonínový inhibitor (SSRI) alebo iný výrobok obsahujúci zložky so známym stimulačným účinkom. Prípravok obsahuje kofeín, preto ho nekombinujte s inými zdrojmi kofeínu. Nikdy neberte 2 dávky naraz alebo krátko po sebe! Nesprávne užívanie nezlepší výsledky a nie je doporučené! Pred používaním skonzultujte s lekárom, pokiaľ ste liečený na cukrovku alebo pokiaľ sa vo vašej rodine vyskytli iné zdravotné obtiaže (kardiovaskulárne choroby, choroby ľadvín či pečene), pokiaľ beriete liek na predpis alebo aj voľne predajný. Predtým, než začnete akúkoľvek diétu alebo cvičebný program, konzultujte to so svojim lekárom. V prípade, že u vás nastanú mdloby, bolesti hlavy či iné symptómy, ihneď prerušte užívanie a vyhľadajte lekára. Nepovažuje sa za náhradu bežnej stravy. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov. Potravina určená pre zvláštnu výživu, vhodná pre športovcov

]]>

Ďalšie informácie

Kapsule

Príchuť

Výrobca

Bez umelých sladidiel

Bez GMO

Bezlepkový

Bez laktózy

Vegánsky

Vegetariánsky

Zmes

Forma

Bez aspartamu

BIO

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “MUSCLETECH Hydroxycut Hardcore Elite 110 tabliet”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok