NOW Foods Podpora prostaty

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Popis

Produkt: NOW Foods Podpora prostaty

Podpora prostaty – doplnok s obsahom rastlinných extraktov a zinku pre maximálnu starostlivosť o mužské zdravie

Podpora prostaty je doplnok s efektívny zložením, ktoré je špeciálne navrhnuté pre maximálnu starostlivosť o mužské zdravie. Obsahuje vybrané rastlinné extrakty, vitamíny a minerálne látky. Patrí medzi ne zinok, ktorý prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi. Ten sa podieľa na mnohých procesoch v mužskom organizme a ovplyvňuje tak napríklad veľkosť a silu svalov. Zinok okrem toho podporuje plodnosť a reprodukčnú funkciu, čo ocenia páry pokúšajúce sa o prírastok. Zabudnúť netreba tiež na to, že zinok spolu s prítomným vitamínom B6 podporuje imunitný systém.

Samotný zinok má zároveň vplyv na syntézu bielkovín, ktoré sú dôležité pre rast a udržanie svalov. Navyše prispieva k udržaniu zdravých kostí, ktoré je dôležité najmä pre mužov vo vyššom veku náchylnejších na pády. Funkčné zloženie dopĺňa extrakt z rastliny serenoa plazivá (Serenoa repens), ktorá vďaka svojim vlastnostiam býva pravidelnou súčasťou doplnkov výživy na podporu prostaty. Spolu s prítomným tekvicovým olejom totiž pomáha harmonizovať mužský organizmus. Celkové zloženie uzatvára lykopén, resp. extrakt z paradajok, ktorý patrí medzi antioxidanty. Práve antioxidanty sú dôležité pre mužské zdravie a prostatu, pretože prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Podpora prostaty je tak efektívnym doplnkom pre každého muža, ktorý chce maximálne podporiť svoj organizmus.

Podpora prostaty a jej výhody

  • je doplnok s efektívnym zložením
  • je špeciálne navrhnutá na maximálnu podporu mužského zdravia
  • prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi
  • podporuje plodnosť a reprodukčnú funkciu
  • má pozitívny vplyv na imunitný systém
  • podporuje zdravie kostí a syntézu bielkovín
  • obsahuje extrakt z rastliny serenoa plazivá, ktorá pomáha harmonizovať mužský organizmus
  • obsahuje lykopén, ktorý patrí medzi antioxidanty

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsule 1 až 2-krát denne pri jedle.

Zloženie

Vitamín B-6 (z pyridoxín HCl), zinok (z glukonátu zinočnatého), Saw Palmetto Extract (Berry) (Serenoa repens) (min. 85% mastných kyselín), tekvicový olej, Lykopén (LYC-O-MATO, prírodný extrakt z paradajok), kapsula (hovädzie želatína, glycerín, rohovník, voda) a včelí vosk.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (2 kapsuly)
Kalórie10
Tuk1 g
Vitamín B-6 (z pyridoxín HCl)10 mg
Zinok (z glukonátu zinočnatého)15 mg
Saw Palmetto Extract (Serenoa repens)160 mg
Tekvicový olej1 g
Lykopén (LYC-O-MATO, prírodný extrakt z paradajok)3 mg

Upozornenie

Nie je vyrobený z kvasníc, pšenice, lepku, sóje, mlieka, vajec, rýb, mäkkýšov. Vyrobené v zariadení GMP, ktoré spracováva iné zložky obsahujúce tieto alergény. Tento doplnok stravy je určený len pre dospelých. Ak ste tehotná/dojčíte, užívate lieky alebo máte zdravotný problém, poraďte sa s lekárom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri tomto produkte sa môžu vyskytnúť prirodzené farebné variácie. Uchovávajte vo fľaši. Po otvorení skladujte na chladnom a suchom mieste.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “NOW Foods Podpora prostaty”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok