NOW Foods Starostlivosť o krvný tlak 20 x 2,8 g

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Popis

Produkt: NOW Foods Starostlivosť o krvný tlak 20 x 2,8 g

Starostlivosť o krvný tlak obsahuje účinnú kombináciu výťažku z hroznových jadier a hlohu obyčajného pre starostlivosť o srdcové zdravie

Starostlivosť o krvný tlak obsahuje funkčnú kombináciu extraktov z hroznových jadier (Vitis vinifera) a hlohu obyčajného (Crataegus laevigata), ktoré pomáhajú starať sa o krvný tlak. Prispieva tak k starostlivosti o srdcové zdravie a obehový systém. Možno aj vďaka tomu si výťažok z hroznových jadier obľúbili aj ľudia, ktorí majú často studené končatiny.

Výťažok z hroznových jadier je v tomto produkte štandardizovaný na 90 % obsah polyfenolov. Tie patria medzi najúčinnejšie antioxidanty, ktoré pomáhajú chrániť bunky pred oxidačným stresom. Nemôžeme však zabudnúť na výťažok z hlohu obyčajného, ktorý obsahuje antioxidanty v podobe flavonoidov. Ide o cenný vitexín-2″-O-ramnozid, na ktorý je tento extrakt taktiež štandardizovaný.

Starostlivosť o krvný tlak je vhodný pre maximálnu starostlivosť o krvný tlak a obehový systém. Navyše sa ľahko užíva vďaka praktickým kapsulám.

Starostlivosť o krvný tlak a jeho výhody

  • komplex dvoch vybraných rastlinných extraktov pre starostlivosť o krvný tlak
  • obsahuje štandardizované výťažky z hroznových jadier a hlohu obyčajného
  • obsahuje antioxidanty
  • pomáha starať sa o srdcové zdravie a obehový systém
  • má formu praktických kapsúl

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu 1-2krát denne.

Zloženie

Extrakt z hroznových jadier (Vitis vinifera) – obsahuje min. 90% polyfenolov, extrakt z hlohu (listy a kvety) – obsahuje min. 1,8% vitexín-2 „-O-ramnozid, hypromelóza (celulózová kapsula), ryžová múka, stearát horečnatý (rastlinný zdroj) a oxid kremičitý.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 kapsula
Extrakt z hroznových jadier (Vitis vinifera) – min. 90% polyfenolov150 mg
Extrakt z hlohu (listy a kvety) – min. 1,8% vitexín-2 „-O-ramnozid300 mg

Upozornenie

Nie je vyrobený z kvasníc, pšenice, lepku, mlieka, vajec, rýb, mäkkýšov, orechov alebo sezamu. Vyrobené v zariadení GMP, ktoré spracováva ďalšie zložky obsahujúce tieto alergény. Len pre dospelých. Ak ste tehotná/dojčíte, užívate lieky (najmä na srdce, krvný tlak, antikoagulanciá alebo lieky na riedenie krvi) alebo máte zdravotný problém (obzvlášť so srdcový alebo krvným tlakom), poraďte sa s lekárom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri tomto produkte sa môžu vyskytovať prirodzené farebné odchýlky. Po otvorení skladujte na chladnom a suchom mieste.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “NOW Foods Starostlivosť o krvný tlak 20 x 2,8 g”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok