NUTREND FLEXIT Drink 400 g jahoda

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Katalógové číslo: gymbeam-839 Kategória: ,

Popis

Produkt: NUTREND FLEXIT Drink 400 g jahoda

Flexit drink – komplexná kĺbová výživa s obsahom 11 funkčných látok na efektívnu starostlivosť o kĺby, chrupavky, kosti a šľachy

Flexit drink je kĺbová výživa s obsahom 11 účinných látok, ktoré ocení každý, kto chce venovať maximálnu starostlivosť kĺbom a celému pohybovému aparátu. V zložení nájdete funkčné spojenie MSM, glukozamínu a chondroitín sulfátu. Tieto látky sa bežne používajú ako základ komplexných doplnkov na kĺby. Kĺbová výživa Flexit drink ďalej obsahuje kolagén, kyselinu hyalurónovú či l-prolín, ktoré sa takisto môžu pýšiť blahodarným vplyvom na pohybový aparát. V zložení navyše nájdete aj vybrané vitamíny či minerálne látky.

 

Chondroitín sulfát a glukozamín sulfát sa bežne vyskytujú v našom tele, kde fungujú ako stavebné kamene kĺbovej chrupavky. MSM (metylsulfonylmetán) zase obsahuje síru, ktorá sa okrem iného zúčastňuje na prirodzenej tvorbe kolagénu v organizme. Ten v tele slúži ako hlavná spojivová bielkovina. Kyselina hyalurónová sa bežne nachádza v synoviálnej tekutine, ktorej úlohou je zabezpečenie správnej hydratácie a pružnosti chrupavky. 

 

V zložení nájdeme tiež vitamín C, ktorý prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre správnu funkciu kostí, kĺbov, chrupaviek a krvných ciev. V tomto produkte však nechýba ani samotný kolagén. Vitamín B6 zase prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. Športovci a taktiež všetci aktívni ľudia ocenia aj vitamín D3, ktorý prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí a zubov. Okrem toho podporuje správne vstrebávanie fosforu a vápnika, čo tiež súvisí so zdravím kĺbov. Rovnako ako obsiahnutý horčík aj tento vitamín prispieva k správnej činnosti svalov.  

 

Kĺbová výživa Flexit drink je vďaka svojim vlastnostiam ideálna pre športovcov, aktívnych jedincov, staršie osoby a všetkých ostatných ľudí, ktorí sa chcú maximálne starať o svoje kĺby, šľachy, kosti, chrupavky a ďalšie časti pohybového aparátu. Má formu dobre rozpustného prášku s ovocnou príchuťou, ktorý stačí zmiešať s vodou.

 

Flexit drink a jeho výhody

 • komplexná kĺbová výživa s obsahom 11 funkčných látok
 • obsahuje glukozamín, chondroitín, MSM, kolagén
 • je zdrojom vitamínov B6, C, D3 a horčíka
 • obsahuje kyselinu hyalurónovú a l-prolín 
 • prispieva k správnej funkcii kostí a chrupaviek 
 • podporuje normálnu tvorbu kolagénu
 • prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania
 • podporuje správnu funkciu kostí a svalov
 • vplýva na správne vstrebávanie vápníka a fosforu
 • vhodný na maximálnu starostlivosť o pohybový aparát
 • ideálny pre športovcov a fyzicky aktívnych ľudí
 • má formu dobre rozpustného prášku

 

Zloženie

Príchuť broskyňa: hydrolyzovaný bravčový kolagén, maltodextrín, glukonát vápenatý, glukonát horečnatý, aróma, L – prolín, glukozamín sulfát draselná soľ (pôvod kôrovce), regulátor kyslosti kyselina citrónová, MSM (metylsulfonylmetán), chondroitín sulfát, kyselina L – askorbová (vitamín C), regulátor kyslosti (kyselina jablčná), koncentrát z červenej repy, protihrudkujúce látky (fosforečnan vápenatý a oxid kremičitý), sladidlá (acesulfám K a sukralóza), sodná soľ kyseliny hyalurónovej, pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), cholekalciferol (vitamín D), farbivo (beta-karotén). 

Príchuť pomaranč: hydrolyzovaný bravčový kolagén, maltodextrín, glukonát vápenatý, glukonát horečnatý, aróma, L – prolín, glukozamín sulfát draselná soľ (pôvod kôrovce), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), MSM (metylsulfonylmetán), chondroitín sulfát, kyselina L – askorbová (vitamín C), regulátor kyslosti (kyselina jablčná), protihrudkujúce látky (fosforečnan vápenatý a oxid kremičitý), sladidlá (acesulfám K a sukralóza), sodná soľ kyseliny hyalurónovej, pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), cholekalciferol (vitamín D), farbivo beta-karotén. 

Príchuť jahoda: hydrolyzovaný bravčový kolagén, maltodextrín, glukonát vápenatý, glukonát horečnatý, L – prolín, glukozamín sulfát draselná soľ (pôvod kôrovce), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), aróma, MSM (metylsulfonylmetán), koncentrát z červenej repy, chondroitín sulfát, kyselina L – askorbová (vitamín C), regulátor kyslosti (kyselina jablčná), protihrudkujúce látky (fosforečnan vápenatý a oxid kremičitý), sladidlá (acesulfám K a sukralóza), sodná soľ kyseliny hyalurónovej, pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), cholekalciferol (vitamín D).

Príchuť grep: hydrolyzovaný bravčový kolagén, maltodextrín, glukonát vápenatý, glukonát horečnatý, L – prolín, glukozamín sulfát draselná soľ (pôvod kôrovce), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), MSM (metylsulfonylmetán), chondroitín sulfát, aróma, kyselina L – askorbová (vitamín C), regulátor kyslosti (kyselina jablčná), protihrudkujúce látky (fosforečnan vápenatý a oxid kremičitý), sladidlá (acesulfám K a sukralóza), sodná soľ kyseliny hyalurónovej, aróma (naringín), pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), cholekalciferol (vitamín D).

 

Dávkovanie

Pred použitím dózu pretrepte. Dávku 20 g (1 odmerku) rozmiešajte v 250 – 300 ml vody a užite ráno nalačno. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 100 g 1 dávka (20 g)
Vápnik600 mg120 mg
Horčík281,25 mg56,25 mg
Vitamín C500 mg100 mg
Vitamín B625 mg5 mg
Vitamín D337,5 µg7,5 µg
Chondroitín sulfát750 mg150 mg
Glukosamín sulfát1500 mg300 mg
Kolagénna bielkovina50000 mg10000 mg
MSM1500 mg300 mg
Sodná soľ kyseliny hyaluronovej100 mg20 mg
L-prolín2500 mg500 mg

 

Upozornenie

Doplnok stravy, so sladidlami. Nenahrádza pestrú stravu. Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uschovajte mimo dosahu detí! Chráňte pred teplom, mrazom a vlhkosťou.

Po otvorení skladujte pri teplote do 25 °C a spotrebujte do 2 mesiacov. 

Alergénové upozornenie: Môže obsahovať stopy sóje a mliečnej bielkoviny.

Ďalšie informácie

Príchuť

, , ,

Balenie (g)

Výrobca

Bez umelých sladidiel

Bez GMO

Bezlepkový

Bez laktózy

Vegánsky

Vegetariánsky

Zmes

Forma

Bez aspartamu

BIO

Prejsť na začiatok