OstroVit Gotu Kola

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Popis

Produkt: OstroVit Gotu Kola

Gotu Kola (pupočník ázijský) – výťažok z pupočníka ázijského pre podporu kognitívnych funkcií a celkovej duševnej pohody

Gotu Kola (pupočník ázijský) je rastlina, ktorej výťažky sú populárne medzi ľuďmi naprieč všetkými generáciami. Najčastejšie je spájaná s možným vplyvom na kognitívne funkcie, medzi ktoré patrí napríklad pamäť, pozornosť či schopnosť riešiť problémy. Nie je tak divu, že ho používajú študenti pri príprave na dôležité skúšky, ale aj vrcholoví manažéri, ktorí potrebujú podávať maximálne výkony. Rovnako tak je však dávaný do súvislosti s vplyvom na kardiovaskulárny systém, lepšie prekrvenie a normálnu činnosť cievnej a tráviacej sústavy. Výťažok z pupočníka si obľúbili aj ľudia, ktorí chcú znížiť stres a zaistiť si celkovú duševnú pohodu.

Gotu Kola sa radí medzi nootropiká a je ideálny pre každého, kto chce podporiť celkové zdravie, vitalitu a svoje kognitívne schopnosti. Navyše je vo forme praktických vegánskych kapsúl, ktoré môžete mať kedykoľvek po ruke.

Gotu Kola (pupočník ázijský) a jeho výhody

  • funkčný výťažok z pupočníka ázijského
  • ide o nootropikum
  • je populárny u ľudí, ktorí chcú podporiť kognitívne funkcie
  • spája sa s vplyvom na tráviaci a kardiovaskulárny systém či prekrvenie
  • má formu praktických kapsúl
  • je vhodný pre vegánov

Zloženie

Extrakt z pestreca indického (Centella asiatica (L.) Urb.) štandardizovaný na 2 % aziatikozidov, 6 % madekasozidov, 2 % aziatikozidov B, poťahová kompozícia (objemové činidlo: hydroxypropylmetylcelulóza).

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 kapsula
Extrakt z pestreca indického400 mg
– z toho celkové triterpény (10 %)*40 mg
* aziatikozidy (2 %)8 mg
* madekasozidy (6 %)24 mg
* aziatikozidy B (2 %)8 mg

Upozornenie

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sójové bôby, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, kôrovce. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neužívajte výrobok ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergickí na niektorú zo zložiek výrobku. Výrobok nesmú užívať deti, tehotné a dojčiace ženy. Balenie uchovávajte dobre uzavreté na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri teplote 15 – 25 °C. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “OstroVit Gotu Kola”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok