OstroVit Kelp 250 tab.

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Popis

Produkt: OstroVit Kelp 250 tab.

Kelp obsahuje prírodný jód, ktorý prispieva k správnej funkcii štítnej žľazy

Kelp obsahuje extrakt z morskej riasy (Laminaria japonica), ktorá patrí k najlepším zdrojom prírodného jódu. Ten sa v organizme zapája do množstva procesov. Podporuje správnu funkciu štítnej žľazy a tiež tvorbu jej hormónov. Týmto spôsobom sa podieľa na normálnom energetickom metabolizme, ktorý zabezpečuje uvoľňovanie a spotrebu energie. Jód prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy a kognitívnych funkcií, ako pamäť, myslenie alebo koncentrácia. V neposlednom rade vplýva aj na vzhľad, keďže podporuje udržanie normálneho stavu pokožky. Je preto ideálny pre ľudí, ktorí sa chcú starať o svoju krásu a zdravie. 

 

V tomto produkte ho navyše získate vo forme prírodného výťažku, ktorý je štandardizovaný na 1 % obsah jódu. Takto budete mať istotu, že v každej tablete prijmete účinnú látku. Vďaka čisto rastlinnému zloženiu je navyše vhodný pre vegánov.

 

Kelp a jeho výhody

 • doplnok s obsahom morskej riasy (Laminaria japonica)
 • je zdrojom prírodného jódu
 • v jednej dávke obsahuje 200 mcg jódu
 • podporuje funkciu štítnej žľazy
 • prispieva k správnej tvorbe hormónov štítnej žľazy
 • podieľa sa na normálnom energetickom metabolizme
 • podporuje činnosť nervovej sústavy
 • prispieva k normálnym kognitívnym funkciám
 • pôsobí priaznivo na zdravie pleti
 • má formu tabliet
 • je vhodný pre vegánov

 

Zloženie

Objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza; škrob, protihrudkujúce látky: uhličitan vápenatý, oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín; extrakt z laminaria japonica (Laminaria japonica JE Areschoug) štandardizovaný na 1 % jodidu.

 

Dávkovanie

Užívajte 1 tableta denne s jedlom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt  

Nutričné hodnoty1 dávka (1 tableta)
Výťažok y Laminaria japonica 20 mg
z toho Jód (1%)200 mcg

 

Upozornenie

Produkt je určený pre dospelé osoby. Pokiaľ ste tehotná, dojčíte, užívate lieky (predovšetkým lieky na štítnu žľazu), užívate iné doplnky jódu alebo máte zdravotné ťažkosti (predovšetkým akékoľvek poruchy štítnej žľazy), poraďte sa o užívaní tohto produktu so svojím lekárom. Uchovávajte mimo dosah detí. V tomto produkte sa môžu vyskytnúť prirodzené farebné odchýlky. Po otvorení skladujte na chladnom a suchom mieste.

Alergénové upozornenie: Nie je vyrobené z kvasníc, pšenice, lepku, sóje, mlieka, vajec, rýb, mäkkýšov ani z škrupinových plodov. Vyrába sa v závode GMP, ktorý spracováva ďalšie zložky obsahujúce tieto alergény.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “OstroVit Kelp 250 tab.”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok