OstroVit Piperine 30 MAX

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Popis

Produkt: OstroVit Piperine 30 MAX

Piperine 30 MAX – extrakt z plodov čierneho korenia, ktorý zvyšuje vstrebateľnosť niektorých látok, patrí medzi antioxidanty

Piperine 30 MAX ľahko prehltateľné tablety s extraktom plodov čierneho korenia (Piper nigrum L.). Obsahujú 95 % piperínu, ktorý je vo svete fitness veľmi známou a pravidelnou súčasťou rôznych spaľovačov tuku. Vyhľadávajú ho teda najmä ľudia, ktorí usilujú o redukciu hmotnosti. Bohatým zdrojom piperínu je čierne korenie, ktorého však v jedle nepríjmeme toľko, ako v prípade suplementácie.

Okrem toho piperín patrí medzi antioxidanty, teda látky, ktoré bojujú proti škodlivým voľným radikálom. Medzi jeho ďalšie výhody patrí to, že môže zlepšiť vstrebávanie niektorých živín, ako napríklad selén, betakarotén, vitamín B, koenzým Q10 či kurkumín. Piperine 30 MAX je teda skvelou voľbou nielen pre vegánov v prípade, že chcete maximálne podporiť svoju snahu na tréningoch počas diéty.

Piperine 30 MAX a jeho výhody

  • je extrakt plodov čierneho korenia (Piper nigrum L.)
  • obsahuje 95 % piperínu
  • má formu ľahko prehltateľných tabliet
  • býva pravidelnou súčasťou spaľovačov tuku
  • je vyhľadávaný ľuďmi, ktorí usilujú o chudnutie
  • má antioxidačné vlastnosti
  • je vhodný aj pre vegánov
  • môže zlepšiť vstrebávanie niektorých živín

Dávkovanie

Užívajte 1 dávku (1/4 tablety) denne. Produkt je určený len pre dospelých.

Zloženie

Objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza; škrob, extrakt z plodov čierneho korenia (Piper nigrum L.) s obsahom 95% piperínu, protihrudkujúce látky: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 dávka (1/4 tablety)
Extrakt z plodov čierneho korenia (Piper nigrum L.)7,9 mg
– z toho piperín (95%)7,5 mg

Upozornenie

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sójové bôby, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, kôrovce. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neužívajte výrobok ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergickí na niektorú zo zložiek výrobku. Výrobok nesmú užívať deti, tehotné a dojčiace ženy. Balenie uchovávajte dobre uzavreté na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “OstroVit Piperine 30 MAX”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok