OstroVit Supreme Pure Kreatín Monohydrát 500 g

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Popis

Produkt: OstroVit Supreme Pure Kreatín Monohydrát 500 g

Pure Kreatín Monohydrát – kvalitná forma kreatínu, ktorú ocenia siloví, rýchlostní a iní športovci

Pure Kreatín Monohydrát je funkčný doplnok s obsahom vysoko vstrebateľnej formy kreatínu. Je to jeden z najobľúbenejších doplnkov medzi športovcami. Okrem toho je aj bežnou súčasťou ľudského tela. Hlavnou funkciou kreatínu v tele je doplnenie zásob ATP (adenozíntrifosfátu), ktorý je základnou formou energie nášho tela. Tá sa rýchlo vyčerpáva najmä počas intenzívnych, silových, výbušných a rýchlostných disciplín.

Tento produkt tak pomôže doplniť zásoby kreatínu v tele na optimálnu úroveň. Je vhodný pre rôznych športovcov a aktívnych ľudí. Najväčší úžitok z neho však budú mať siloví a rýchlostní športovci, ako aj hráči kolektívnych športov alebo priaznivci intenzívnych tréningov, ako je napríklad HIIT.

     

Pure Kreatín Monohydrát a jeho výhody

  • doplnok s obsahom kreatín monohydrátu
  • má dobrú vstrebateľnosť
  • pomáha dopĺňať zásoby kreatínu v tele
  • je vhodný pre silových, rýchlostných a iných športovcov
  • je v praktickej forme

 

Zloženie

Kreatín monohydrát.

      

Dávkovanie

Zmiešajte 3 g (3/4 odmerky) v 100-150 ml vody alebo džúsu. V tréningové dni konzumujte jednu dávku denne po prebudení alebo po tréningu. V netréningové dni vypite jednu porciu denne po prebudení.

       

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 porcia (3 g)
Kreatín monohydrát3000 mg
 – z toho kreatín2640 mg

 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte výrobok ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Nepoužívajte, ak ste alergickí na niektorú zo zložiek. Výrobok nie je vhodný pre deti a tehotné alebo dojčiace ženy, osoby liečiace sa antidepresívami alebo osoby trpiace zlyhaním obličiek. Nádobu uchovávajte tesne uzavretú na suchom mieste pri teplote 15 až 25 °C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Tento výrobok sa vyrába v zariadení, ktoré spracováva ďalšie zložky obsahujúce nasledujúce alergény: mlieko (vrátane laktózy), arašidy, iné orechy, sezamové semená, ovos, vajcia, mäkkýše a ryby.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “OstroVit Supreme Pure Kreatín Monohydrát 500 g”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok