OstroVit Supreme Pure Taurin

5.99

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Katalógové číslo: gymbeam-46126 Kategórie: , ,

Popis

Produkt: OstroVit Supreme Pure Taurin

Supreme Pure Taurin – taurín v dobre rozpustnej mikronizovanej forme na obohatenie predtréningového nápoja

Supreme Pure Taurin obsahuje neesenciálnu aminokyselinu taurín v dobre rozpustnej instantnej mikronizovanej forme. To oceníte najmä v prípade, že budete chcieť o taurín obohatiť svoj predtréningový nápoj. Taurin sa prirodzene nachádza v mozgu, v obličkách, vo svaloch a ďalších orgánoch, kde plní celý rad funkcií. Je tiež dôležitý pre funkciu bunečných membrán a reguláciu objemu buniek. Ďalej je potrebný aj pre procesy prebiehajúce v nervovej sústave, vďaka čomu je častou súčasťou energy drinkov a komplexných předtréningoviek, ktorých cieľom je dodať organizmu extra porciu energie. Supreme Pure Taurin je vhodným produktom na doplnenie zásob taurínu v organizme najmä pre športovcov, pretože intenzívnym tréningom jeho hladina prirodzene klesá. V jednej dávke tak prijmete 3 gramy taurínu s širokým poľom pôsobnosti.

Supreme Pure Taurin a jeho výhody

  • obsahuje taurín v dobre rozpustnej instantnej mikronizovanej forme
  • je vhodný na doplnenie hladiny taurínu najmä pre športovcov
  • v jednej dávke obsahuje 3 gramy taurínu

Zloženie

Taurín.

Dávkovanie

Jednu dávku v podobe 3 g (1/2 odmerky) dôkladne rozmiešajte a nechajte rozpustiť v 100 – 150 ml vody alebo džúsu v šejkri. Užívajte jednu dávku 15 minút pred tréningom.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (3 g)
L-Taurín

3 000 mg

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte výrobok ako náhradu pestrej stravy. Všeobecne sa odporúča vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte produkt, ak máte alergiu na nikektorú zo zložiek. Deti, tehotné alebo dojčiace ženy nesmú tento výrobok užívať. Balenie uchovávajte dôkladne uzavreté na suchom mieste pri teplote 15 – 25 °C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Produkt môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sójové bôby, arašidy a iné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, mäkkýše a ryby.

Ďalšie informácie

Balenie (g)

Výrobca

Bez umelých sladidiel

Bez GMO

Bezlepkový

Bez laktózy

Vegánsky

Vegetariánsky

Zmes

Forma

Bez aspartamu

BIO

Prejsť na začiatok