OstroVit T.C.M.

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Popis

Produkt: OstroVit T.C.M.

Tri-kreatín malát T.C.M. – tri kreatín malát pre zvýšenie výkonu počas krátkych tréningových intervalov

Tri-kreatín malát T.C.M. sú kapsuly s funkčným množstvom tri kreatín malátu. Táto kombinácia kreatínu a kyseliny jablčnej v pomere 1 : 3 zvyšuje rozpustnosť, vďaka čomu môžete z doplnku vyťažiť maximum. Aj to je dôvod, prečo sa na jeho suplementáciu zameriavajú siloví športovci, hráči kolektívnych športov, pri ktorých je dôležitá výbušnosť, či priaznivci HIIT. Kreatín je totiž schopný zvýšiť výkon počas krátkych po sebe idúcich intervaloch intenzívneho tréningu. Aby ste z neho mohli benefitovať, je potrebné dopĺňať denne aspoň 3 g kreatínu, čo s T.C.M. hravo zvládnete. Dôležitú úlohu má však aj obsiahnutá soľ kyseliny jablčnej. Tá môže pomôcť s odbúravaním kyseliny mliečnej, ktorá súvisí so znížením intenzity výkonu.

         

Kreatín sa radí medzi najlepšie preskúmané doplnky stravy a vďaka svojej účinnosti vám môže poskytnúť nedoceniteľnú výhodu. Je vo forme praktických kapsúl, ktoré môžete mať vždy po ruke.

          

Tri-kreatín malát T.C.M. a jeho výhody

  • funkčná kombinácia kreatín malátu s kyselinou jablčnou
  • zvyšuje výkon počas krátkych tréningových intervalov
  • je dobre vstrebateľný
  • ideálny pre silových športovcov, hráčov kolektívnych športov i priaznivcov HIIT
  • má formu praktických kapsúl

          

Zloženie

Tri-kreatín malát, kapsula (želatína, voda).

          

Dávkovanie

Užívajte 1 dávku (4 kapsuly) denne. V tréningové dni: jedna dávka bezprostredne pred tréningom. V netréningové dni: jedna dávka po prebudení.

         

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (4 kapsuly)
Tri-kreatín malát4 800 mg
-z toho kreatín3 552 mg

      

Upozornenie

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sójové bôby, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, kôrovce, ryby. Nevhodné pre ľudí s poruchou funkcie obličiek. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neužívajte výrobok ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek výrobku. Výrobok nesmú užívať deti, tehotné a dojčiace ženy. Balenie uchovávajte dobre uzavreté na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “OstroVit T.C.M.”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok