OstroVit Ženšen Triple VEGE

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Popis

Produkt: OstroVit Ženšen Triple VEGE

Ženšen Triple VEGEkomplex s obsahom troch adaptogénov pre tých, ktorí chcú lepšie zvládať stres a zvýšiť odolnosť organizmu

Ženšen Triple VEGE efektívnou zmesou piatich rastlinných extraktov v podobe kapsúl, ktoré ocenia nielen vegáni. V prvom rade obsahujú 200 mg sibírskeho ženšenu a 100 mg ženšenu panax. Tieto rastliny sú známe predovšetkým svojim obsahom aktívnych látok, tzv. ženšenoidov. Radia sa tak medzi veľmi silné adaptogény. Tieto látky sú známe svojim vplyvom na zníženie stresu a zvýšenie odolnosti organizmu. Na skúmané účinky ženšenu nadväzuje aj ďalší adaptogén v podobe 140 mg extraktu z ashwagandhy.

V zmesi ďalej nájdete aj 200 mg extrakt zo semien guarany. Ide o rastlinu, ktorá je známa svojim obsahom kofeínu. Vďaka tomu sa jej prisudzujú stimulačné účinky. Zloženie uzatvára čierne korenie, ktoré obsahuje piperín zvyšujúci vstrebateľnosť jednotlivých zložiek. Tieto rastlinné extrakty tak spolu tvoria efektívnu formulu, ktorú vyhľadávajú najmä ľudia čeliaci vysokému tlaku okolia a sú vystavení stresovým situáciám. Či už ide o vypäté situácie v osobnom živote, škole alebo zamestnaní. Ženšen Triple VEGE môže byť jedným z prostriedkov, ako s podobnými situáciami bojovať a znižovať ich negatívny dopad.

Ženšen Triple VEGE a jeho výhody

  • sú kapsule s obsahom piatich rastlinných extraktov
  • obsahuje ženšen sibírsky, ženšen panax, ashwagandhu, guaranu a čierne korenie
  • obsahuje adaptogény, ktoré pomáhajú lepšie zvládať stres
  • vyniká svojim podielom ženšenoidov
  • je vyhľadávaný ľuďmi, ktorí čelia tlaku okolia (napr. študenti, manažéri)
  • je vhodný aj pre vegánov

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu denne.

Zloženie

Extrakt z koreňa sibírskeho ženšenu – 1,2 % eleuterozidov, extrakt zo semien guarany – 22 % kofeínu, extrakt z koreňa ashwagandha – indický ženšen – 7,2 % withanolidy, 1 % alkaloidy, 0,25 % withaferin A, hydroxymetyl, poťahová kompozícia (propylmetyl celulóza), extrakt z koreňa ženšenu panax – 20 % ginsenosidov, extrakt z plodov čierneho korenia – 95 % piperín.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 kapsula
Extrakt z koreňa sibírskeho ženšenu200 mg
– z toho eleuterozidy (1,2 %)2,4 mg
Extrakt z koreňa ženšenu Panax100 mg
– z toho ginsenosidy (20 %)20 mg
Extrakt z koreňa Ashwagandha140 mg
– z toho withanolidy (7,2 %)10 mg
– z toho alkaloidy (1 %)1,4 mg
– z toho withaferín A (0,25 %) 0,35 mg
Extrakt zo semien guarany 200 mg
– z toho kofeín (22 %)44 mg
Extrakt z čierneho korenia5 mg
– z toho piperín (95 %)4,7 mg

Upozornenie

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sójové bôby, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, kôrovce. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neužívajte výrobok ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergickí na niektorú zo zložiek výrobku. Prípravok by sa nemal konzumovať pri užívaní sedatív, liekov na spanie, antiepileptických liekov. Výrobok nesmú užívať deti, tehotné a dojčiace ženy. Balenie uchovávajte dobre uzavreté na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri teplote 15 – 25 °C. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “OstroVit Ženšen Triple VEGE”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok