ProSupps CreaGEN 285 g

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Katalógové číslo: gymbeam-57808 Kategória: , ,

Popis

Produkt: ProSupps CreaGEN 285 g

CreaGEN – komplexná zmes s obsahom kreatínu pre zvýšenie výkonnosti počas tréningových intervalov

CreaGEN je komplexná zmes s unikátnym zložením, ktorej dominantnú časť tvorí tzv. kreatínový matrix. Ten obsahuje niekoľko zložiek, pričom každá má svoju úlohu. Ako prvý môžeme menovať kreatín monohydrát. Ten je schopný zvyšovať výkonnosť počas krátkych po sebe idúcich intervaloch intenzívneho tréningu. Aby ste mohli ťažiť z účinkov suplementácie kreatínom, je potrebné prijať denne aspoň 3 g tejto látky. S jednou dávkou CreaGEN toto množstvo spoľahlivo pokryjete. Z kreatínu nemusíte mať žiadne obavy. Ide o látku, ktorá sa prirodzene nachádza aj v našom organizme.

Kreatínový matrix je ďalej tvorený látkou nesúcou názov HMB (β-Hydroxy β-methylbutytrát). Ide o metabolit leucínu, ktorý patrí medzi tri aminokyseliny s rozvetveným reťazcom. Tie zrejme poznáte pod skratkou BCAA. Tieto esenciálne aminokyseliny si naše telo nedokáže samo vytvoriť, a tak je potrebné ich pravidelné dopĺňanie. V tele majú dôležitú funkciu, pretože sa podieľajú na syntéze bielkovín dôležitých pre udržanie a rast svalovej hmoty. Leucín je zároveň aminokyselinou s najväčším anabolickým potenciálom. Funguje ako prekurzor proteínu mTOR, ktorý okrem iného spúšťa tvorbu bielkovín. Preto je dôležitý nielen pre silových športovcov. Poslednou zložkou kreatínového matrixu je betaín bezvodý. Ide o látku, ktorá je spojená s efektívnejším vodným hospodárstvom organizmu a hydratáciou buniek. Je aktívnym metabolitom cholínu a prirodzene sa nachádza napríklad v červenej repe.

Svoju úlohu v CreaGene má však aj vápnik. Ten prispieva k normálnej funkcii svalov a udržaniu zdravých kostí. Obsiahnutý vitamín C ďalej pomáha znižovať únavu aj vyčerpanie, a navyše má vplyv na správne fungovanie imunity počas intenzívnej telesnej námahy aj po nej. Ak sa radíte medzi ľudí, ktorí sa usilujú o zlepšenie výkonu, zvýšenie sily, a navyše chcete podporiť správne fungovanie dôležitých procesov v tele, je pre vás CreaGEN skvelou voľbou.

CreaGEN a jeho výhody

  • obsahuje funkčnú dávku kreatín monohydrátu
  • obsahuje HMB, betaín bezvodý, vitamín C a vápnik
  • pomáha zvyšovať výkon počas krátkych tréningových intervalov
  • prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania
  • má vplyv na správne fungovanie svalov a zdravie kostí
  • prispieva k správnej funkcii imunity
  • vhodný pre silových i kolektívnych športovcov
  • je vo forme dobre rozpustného prášku

Zloženie

Vitamín C (kyselina askorbová), vápnik (hydroxymetyl-butyrát vápenatý (HMB)), kreatínový matrix (kreatín monohydrát, HMB (hydroxymetyl-butyrát vápenatý), bezvodý betaín), prírodné a umelé arómy, kyselina jablčná, kyselina citrónová, kremičitan vápenatý, oxid kremičitý, sukralóza.

Dávkovanie

Rozmiešajte 1 odmerku (7,3 g) v 250-300 ml vody 1-2krát denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (7,3 g)
Vitamín C60 mg
Vápnik230 mg
Kreatínový matrix5500 mg
Kreatín monohydrát3000 mg
HMB1500 mg
Betaín bezvodý1000 mg

Upozornenie

Tento produkt je určený pre zdravých dospelých od 18 rokov. Neužívajte tento produkt, ak ste tehotná alebo dojčíte. Ak sa u vás vyskytnú akékoľvek nepriaznivé účinky, prestaňte produkt užívať. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Ďalšie informácie

Príchuť

Balenie (g)

HS kód

Brutto váha

Výška

Dĺžka

Výrobca

Počet kusov v balení

Bez umelých sladidiel

Bez GMO

Šírka

Bezlepkový

Bez laktózy

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “ProSupps CreaGEN 285 g”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok