Purasana Multi vitamins & Minerals BIO

18.90

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Katalógové číslo: gymbeam-49132 Kategórie: ,

Popis

Produkt: Purasana Multi vitamins & Minerals BIO

BIO Multivitamín a minerály – vegánske tablety plné vitamínov a ďalších zdraviu prospešných látok

BIO Multivitamín a minerály sú tablety, ktoré telu dodajú potrebné vitamíny a minerálne látky. V zložení nájdete napríklad vitamín C, ktorý prispieva ku správnemu fungovaniu imunitného systému, látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, správnej funkcii nervového systému, psychiky a zníženiu únavy aj vyčerpania. Nechýbajú však ani vitamíny skupiny B, konkrétne sa jedná o B1, B2, B3, B5, B6, B9 a B12. Napríklad vďaka obsahu vitamínu B2 má doplnok vplyv na udržanie zdravej pokožky, dobrého zraku či zníženie únavy a vyčerpania. Vitamín B6 potom pomáha napríklad regulovať hormonálnu činnosť.

V zložení však nájdete aj vitamíny A, D, E a K, ktoré sú rozpustné v tukoch. Vitamín A je dôležitý pre správnu látkovú premenu železa, ktoré sa v tabletách tiež vyskytuje, navyše však prispieva ku správnemu fungovaniu imunity a udržaniu zdravej pokožky, zraku a slizníc. Vitamín D má potom vplyv na správne fungovanie svalov, vstrebávanie a využitie vápnika či fosfóru a udržanie zdravých kostí a zubov.

V tabletách sa však objavujú aj spomenuté minerálne látky, ako je napríklad železo, ktoré prispieva ku správnej tvorbe červených krviniek a prenosu kyslíka. Nechýba však ani zinok, ktorý má vplyv na plodnosť a správnu premenu makronutrientov, alebo napríklad chróm, ktorý pomáha udržať normálnu hladinu glukózy v krvi. Medzi ďalšie obsiahnuté minerálne látky potom môžeme zaradiť aj jód, mangán, meď či molybdén.

BIO Multivitamín a minerály sú tablety vhodné pre každého, kto chce podporiť svoje zdravie. Užívať ich môžu aj vegáni. Pokiaľ vám nie je ľahostajná planéta, oceníte aj ekologické balenie.

BIO Multivitamín a minerály a ich výhody

  • obsahuje 12 vitamínov a 7 minerálnych látok
  • ovplyvňujú imunitu, psychiku či nervový systém
  • prispievajú ku zníženiu únavy a správnej funkcii svalov
  • pomáhajú udržať zdravú pokožku
  • sú v bio kvalite, ekologicky balené
  • majú formu vegánskych tabliet

Zloženie

Inulín *, zmes * z výťažkov rasltiny obsahujúcej vitamíny a minerálne látky [egreš indický (Phyllanthus emblica L.), zelený čaj (Camellia sinensis), kari (Murraya koenigii (L.) Spreng), bazalka (Ocimum basilicim L.), shiitake (Lentinula edodes Berb. Pegler), špenát (Spinacia oleracea L.), citrónová kôra (Citrus x limon (L.) Osbeck), moringa (Moringa oleifera Lam.), mrkva (Daucus carota L.), achiot (Bixa orellana L.), bazalka posvätná (Ocimum tenuiflorum L.), ryžové otruby (Oryza sativa L.), petržlen (Petroselinum crispum (Mill.) Nyman ex A.W. Hill.), lišajníky (Cladonia rangiferina, ryžový proteín * (Oryza sativa L.), ryžové otruby * (Oryza sativa L.), ryžový extrakt * (Oryza sativa L.). *

* z kontrolovaného organického poľnohospodárstva

Dávkovanie

Užívajte 2 tablety denne pred jedlom a zapite dostatočným množstvom tekutín.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty2 tablety (1,2 g)
Vitamín A248 mcg
Vitamín B1 (Tiamín)0,72 mg
Vitamín B2 (Riboflavín)0,72 mg
Vitamín B3 (Niacín)4,3 mg
Vitamín B5 (Kyselina pantoténová)1,1 mg
Vitamín B6 (Pyridoxín)1,1 mg
Folát180 mcg
Vitamín B12 (Kobalamín)1,44 mcg
Vitamín C27 mg
Vitamín D (Cholekalciferol)5,5 mcg
Vitamín E5,3 mg alfa-TE
Vitamín K32,4 mcg
Zinok1,8 mg
Mangán0,36 mg
Železo6,5 mg
Chróm14,4 mcg
Jód54 mcg
Meď0,18 mg
Molybdén10,8 mcg

Upozornenie

Skladujte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosah detí. Nepoužívajte počas tehotenstva. Neužívajte dlhodobo bez rady odborníka. Nevhodné pre ľudí užívajúcich kumarínové antikoagulanciá.

Ďalšie informácie

Tablety

Výrobca

Bez umelých sladidiel

Bez GMO

Bezlepkový

Bez laktózy

Vegánsky

Vegetariánsky

Zmes

Forma

Bez aspartamu

BIO

Prejsť na začiatok