Reflex Nutrition Nexgen® Pro 90 kapsúl

18.25

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Katalógové číslo: gymbeam-49216 Kategórie: , ,

Popis

Produkt: Reflex Nutrition Nexgen® Pro 90 kapsúl

Nexgen® Pro Multivitamín – unikátne kapsule obsahujúce vitamíny, minerálne látky a probiotické baktérie na podporu celkového zdravia aj vitality

Nexgen® Pro Multivitamín sú unikátne kapsule s obsahom až 33 aktívnych látok. V zložení tak nájdete napríklad 12 vitamínov, 8 minerálnych látok, koenzým Q10, polyfenoly, piperín či probiotické baktérie. Každá zo zložiek má v tele svoju dôležitú rolu a spoločne vytvárajú komplex vhodný pre každého, kto chce podporiť imunitu, zdravie a celkovú vitalitu.

Ku správnej funkcii imunity prispievajú napríklad obsiahnuté vitamíny B6 a B12, ktoré majú zároveň vplyv aj na správne fungovanie metabolizmu, nervového systému a psychiky. Vitamín C potom navyše prispieva aj k ochrane buniek pred oxidačným stresom a správnej tvorbe kolagénu, ktorá je dôležitá pre optimálnu funkciu pokožky, chrupaviek, kostí, zubov či ďasien. Vďaka obsahu biotínu pomáhajú kapsule aj s udržaním zdravých vlasov a zachovaním zdravých slizníc. Ku zníženiu únavy a vyčerpania potom prispieva vitamín B5 (kyselina pantotenová), vitamín B3 (niacín) a vitamín B2 (riboflavín), ktorý má zároveň vplyv aj na udržanie dobrého zraku a zdravej pokožky.

Svoju funkciu má aj vitamín K, ktorý prispieva ku správnej zrážanlivosti krvi a udržaniu zdravých kostí, či vitamín A ovplyvňujúci imunitu. Za zmienku rozhodne stojí aj dôležitosť vitamínu D, ktorý prispieva ku správnemu fungovaniu imunity, svalov, vstrebávaniu vápnika aj fosforu a udržanie zdravých kostí. Dôležitou rolou však zohráva aj v procese delenia buniek. Ďalším vitamínom obsiahnutým v kapsliach je vitamín B1 (tiamín), ktorý prispieva ku správnej funkcii srdca, či vitamín B9 známy pod názvom kyselina listová, ktorého zvýšený príjem je dôležitý predovšetkým v tehotenstve. Prispieva totiž k rastu zárodočných tkanív, správnej krvotvorbe a zníženiu únavy či vyčerpania.

Okrem vitamínov však kapsule vynikajú aj obsahom minerálnych látok v chelátovej forme, vďaka čomu sa lepšie vstrebávaj. Horčík napríklad prispieva ku zníženiu únavy aj vyčerpania, správnemu fungovaniu svalov a normálnej syntéze bielkovín, ktoré sú dôležité pre udržanie a rast svalovej hmoty. Zinok má potom vplyv na kognitívne a reprodukčné funkcie, správnu látkovú premenu mastných kyselín či udržanie zdravých kostí, vlasov, nechtov a pokožky, čo je tiež dôvod, prečo je predovšetkým medzi ženami čím ďalej obľúbenejší. A nie je jediný, s udržaním zdravých nechtov a vlasov pomáha tiež selén, ktorý prispieva aj ku správnemu fungovaniu imunity a štítnej žľazy. Meďvplyv na zdravú pigmentáciu vlasov aj pokožky. Medzi ďalšie zložky v kapsliach potom radíme mangán, bór či cholín, ktorý prispieva k normálnej funkciu pečene. Poslednou obsiahnutou minerálnou látkou je chróm, ktorý prispieva k udržaniu normálnej glukózy v krvi.

Okrem vitamínov a minerálnych látok obsahujú kapsule tiež rastlinný flavonol quercetín, ktorý sa radí medzi antioxidanty pomáhajúce chrániť bunky pred oxidačným stresom. Nechýbajú však ani probiotické baktérie, ktoré sú dôležité napríklad pre správnu črevnú mikroflóru a trávenie. Vďaka svojmu zloženiu je Nexgen® Pro Multivitamín vhodný pre aktívnych športovcov aj nešportujúcu časť populácie, ktorá chce urobiť pre svoje zdravie maximum.

Nexgen® Pro Multivitamín a jeho výhody

  • obsahuje vitamíny a minerálne látky v dobre vstrebateľnej chelátovej forme
  • obsahuje probiotické baktérie a ďalšie účinné látky
  • prispieva ku správnej funkcii imunity, nervového systému, psychiky a svalov
  • má vplyv na metabolizmus a zníženie únavy aj vyčerpania
  • prispieva ku zdraviu kostí, vlasov, nechtov a pokožky
  • ovplyvňuje reprodukčnú funkciu
  • vďaka obsahu kyseliny listovej prispieva k rastu zárodočných tkanív
  • je vo forme kapsúl
  • je vhodný pre každého, kto chce podporiť imunitu, zdravie a celkovú vitalitu

Zloženie

V dvojdielnej želatíne (želatína, čierny oxid železitý) kapsula: zmes horčíka (citrát horečnatý, bisglycinát horečnatý), kyselina L-askorbová, objemová látka (mikrokryštalická celulóza), extrakt zo zeleného čaju (95 % polyfenoly), extrakt z hrozna (95 % proantosyanidy), bisglycinát zinočnatý, L-cholín bitartrát, L-selenomethionín (kvasnice selénu), lykopén, manachinón-7 (K2VITAL®), Delta Tocotrinols ako DeltaGold® (35 % celkovo tokotrienoly, z toho 84-92 % Delta-tokotrienol, 8-16 % gama-tokotrinol), dihydrát kvercetínu, nikotinamid, pyridoxinhydrochlorid, riboflavín, cholekalciferol, kalcium-d-pantotenát, inositol, thiamín hydrochloridu, bora sodný, látky protispekavé (stearan horečnatý), Bacillus coagulans (Lacillus coagulans) Luteín (Biolutª [ Tagetes erecta Flower {90 % luteínových esterov, z toho 45 % trans-luteinu}]), meďnatý bisglycinát, koenzým Q10, objemové činidlo (maltodextrín), retinylacetát, mangán-bisglycinát, piperín (BioPerine®), Bifidobacterium bifidum, Lactin Acidoph ill us, Lactobacillus rhamnosus, pikolinát chromitý, kyselina pteroylmonoglutamová, D-biotín, metylkobalamín, látka proti vypaľovaniu (kremičitan vápenatý).

Dávkovanie

Užívajte jednu kapsulu trikrát denne s jedlom.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (1 kapsula)
Vitamín A266,6 μg
Vitamín D316,6 μg
Vitamín K224 μg
Vitamín C66,6 mg
Tiamín6,6 mg
Riboflavín6,6 mg
Niacín6,6 mg
Vitamín B610 mg
Kyselina listová200 μg
Vitamín B1233,3 μg
Biotín50 μg
Kyselina pantoténová6,6 mg
Horčík66,6 mg
Zinok5 mg
Meď333,3 μg
Mangán0,33 mg
Selén18,3 μg
Chróm33,3 μg
Bór0,66 mg
Cholín6,6 mg
Inozitol6,6 mg
Quercetín6,6 mg
Tokotrienoly (DeltaGold®)3,3 mg
Estery luteínu3,3 mg
Lykopén1 mg
Polyfenoly30 mg
Proanthokyanidiny30 mg
Koenzým Q103,3 mg
Piperín (BioPerine®)1,66 mg
Bifidobacterium bifidum83 333 333 CFU
Lactobacillus acidophilus83 333 333 CFU
Lactobacillus rhamnosus83 333 333 CFU
Bacillus coagulans (LactoSpore®)33 333 333 spores

Upozornenie

Toto je doplnok výživy a mal by sa používať spolu s vyváženou stravou.

Ďalšie informácie

Kapsule

Výrobca

Bez umelých sladidiel

Bez GMO

Bezlepkový

Bez laktózy

Vegánsky

Vegetariánsky

Zmes

Forma

Bez aspartamu

BIO

Prejsť na začiatok