Spokey Posilňovacia guma RIBBON III Heavy Orange

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Popis

Produkt: Spokey Posilňovacia guma RIBBON III Heavy Orange

Posilňovacia guma RIBBON lll Heavy je praktická fitness pomôcka na silový tréning, jogu, pilates aj strečing celého tela

Posilňovacia guma RIBBON lll Heavy patrí do základnej výbavy každého fanúšika cvičenia a aktívneho životného štýlu. Vzhľadom na jej univerzálnosť sa dá totiž použiť na nespočetné množstvo rôznych cvikov. Vzhľadom na jej odporové schopnosti sa používa napríklad pri domácom silovom tréningu. Stačí si ju prišliapnuť, konce chytiť do pästí tak, aby lakte zvierali pravý uhol a cvičiť drepy. Rovnako tak môžete z tejto východiskovej polohy priťahovať dlane k telu a precvičiť tým bicepsy. S gumou však môžete posilňovať aj tricepsy, svaly chrbta a ďalšie partie.

 

Okrem toho sa posilňovacia guma používa aj pri ďalších typoch cvičenia, ako je napríklad joga, pilates či rôzne naťahovanie. V prípade, že sa chcete prstami dlaní dotknúť chodidiel pri prepnutých nohách, môže vám posilňovacia guma pomôcť postupne sa približovať. A využijete ju aj vo fitku. Pokiaľ sa napríklad učíte zhyby a vadí vám, že hrazda kĺže, môžete okolo nej gumu omotať. Vznikne tak protišmyková vrstva, ktorá vám tento cvik zjednoduší.

 

Pokiaľ hľadáte univerzálnu tréningovú pomôcku, ktorú využijete doma aj vo fitku, nemala by vám posilňovacia guma rozhodne chýbať vo výbave.

Posilňovacia guma RIBBON lll Heavy a jej výhody

  • praktická pomôcka na tréning doma aj vo fitku
  • ideálna na silový tréning, jogu, pilates aj strečing
  • pomôže s precvičením celého tela
  • je z odolného latexu
  • je maximálne skladná

 

Materiál

Latex

 

Vlastnosti

 

Rozmery 
Dĺžka225 cm
Šírka15 cm
Hrúbka0,55 mm
Odpor17 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Spokey Posilňovacia guma RIBBON III Heavy Orange”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok