Stacker 2 Black Burn 120 kaps.

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Katalógové číslo: gymbeam-6663 Kategória: , ,

Popis

Produkt: Stacker 2 Black Burn 120 kaps.

Black Burn je HARDCORE spaľovač tukov určený exkluzívne pre kulturistov a pokročilých cvičencov s najsilnejším účinkom

Black Burn je spaľovač tukov určený exkluzívne pre kulturistov. Je to jeden z najsilnejších spaľovačov tukov v USA (Ephedra FREE), ktorý patrí do HARDCORE kategórie s veľmi silným termogenéznym účinkom. Vytvárať silný spaľovač tuku vyzerá jednoduchšie, než to je v skutočnosti. Nie je to ani tak množstvom zložiek v každej kapsuli. Silu spaľovaču tuku určuje hlavne kvalita extraktov v množstve účinných alkaloidov, v spojení s podaním správneho pomeru zložky. Spoločnosť NVE (tvorca Stacker2) investuje mnoho času a úsilia pre zhotovenie extraktov, ktoré majú až tri alebo štyrikrát vyššie dávky účinných alkaloidov na gram. Akonáhle je formula vyvinutá, skúša sa komplexne ako aj čiastočne každá zložka.

 

Z týchto môžete cítiť príval energie, potlačenie hladu, zlepšenie koncentrácie, zvýšenie energetického výdaja, zrýchlenie reakčných schopností, a v konečnom dôsledku: spaľovanie tukov.


black burn spaľovač tukov


Celkom 3 štúdie NVE Pharmaceuticals boli venované Blackburnu. Prvé dve štúdie boli použité pre postupnú optimalizáciu, krok za krokom. Tretia štúdia bola výsledkom funkčnosti a správneho doladenia BlackBurn-u.  Na štúdii sa podieľalo pätnásť mužov, všetci siloví športovci, vek 19 rokov (najmladší) až 42 rokov (najstarší).Všetci účastníci pochádzajú sa pripravovali na sezónu s cieľom spáliť čo najviac tuku a „vyrysovať“. Päť účastníkov štúdie užívalo 40 dní Blackburn dve kapsule trikrát denne. To bolo v kombinácii s bežnou stravou a pri bežnom cvičení. Maximálna povolená denná bielkovinová dávka bola 100 gramov bielkovín (Srvátkový proteínový koncentrát). Druhá časť skupiny (5) mala rovnakú stravu a cvičebný plán, ale používala spaľovač tuku inej značky. Tretia časť skupiny (5) nepoužívala spaľovač tuku. Výskum bol pod dohľadom tímu, zloženého z dvoch lekárov, dietológov a osobného trénera.

 

 Black Burn Stacker 2

 

Výsledky štúdie Stacker2 Black Burn

Čísla povedia viac ako slová, čo môžete vidieť nižšie na výsledkoch každej skupiny. Pozor: celkové BMI zostáva relatívne vysoké, kvôli stavbe svalovej hmoty. To je dôvod, prečo je percento tuku dôležitejšie a lepšie určujúcejšie výsledok ako BMI.

 

Skupinový priemer

Skupina 1 (5 os)

Skupina 2 (5 os)

Skupina 3 (5 os)

40 dní Black Burn

40 dní iný Spalovač

40 dní bez Spaľovaču

 

  

 

Začiatok – hmotnosť

94,5 kg

96,25 kg

94 kg

Štart – BMI (priemer)

27,6

29,0

26,8

Štart – Perc. Tuku (priemer)

18%

19%

18%

 

 

 

 

Koniec – hmotnosť

83,1 kg

87,63 kg

90,35 kg

Koniec – BMI (priemer)

24,2

26,4

25,8

Koniec – Perc. Tuku (priemer)

7%

11%

15%

 

 

 

 

Priemerný úbytok na hmotnosti

11,35 kg

8,63 kg

3,63 kg

Black Burn a jeho výhody

  • najsilnejší spaľovač tukov v USA
  • zlepšuje rýchlosť metabolizmu
  • potláča hlad
  • dodáva energiu

 

Dávkovanie

Užívajte 2 kapusly 1-3x denne, najlepšie pred jedlom a pred cvičením. Zapite dostatočným množstvom vody. Dodržujte časové rozostupy od dávkovania 4 hodiny. Neprekračujte dávku 6 kapsúl na deň.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 kapsula
Black ECG-HPLC Matrix™400 mg
Čajovník čínsky (obsah 80% Polyfeloly, 60% EGC, DL-C, EGCG, EC, OCG, ECG) (z listov), Yerba Maté extrakt (štandardizovaný pre teobromín), cholín bitartrát, vitamín B6 (2,4 mg) (ako Pyridoxín-Hydrochlorid), vitamín B12 (7,2 mcg) (ako kyanokobalamín).
Black XTR-B™370 mg
Výťažok zo semien hrozna (80% Proantokyanidínov), extrakt z kaktusu (plod Opuntia ficus indica), guarana (semeno), extrakt plodov papriky ročnej, ženšen (koreň), extrakt zo semien Cissus Quadrangularis, taurín, acetyl L-karnitín.
Bezvodý kofeín300 mg

 

Ďalšie zložky

Želatína, čierny oxid železitý, oxid titaničitý.,

 

Upozornenie

V žiadnom prípade neprekračujte odporúčané dávkovanie (max. 6 kapsúl na deň), nekombinujte s alkoholom! Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte pri teplote 10-25°c, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Ďalšie informácie

Kapsule

Príchuť

Brutto váha

Výška

Dĺžka

Výrobca

Počet kusov v balení

Bez umelých sladidiel

Bez GMO

Šírka

Bezlepkový

Bez laktózy

Vegánsky

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Stacker 2 Black Burn 120 kaps.”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok