Stacker2 Rush V4 360 g

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Katalógové číslo: gymbeam-43798 Kategória: , ,

Popis

Produkt: Stacker2 Rush V4 360 g

Rush V4 patrí s 21 účinnými látkami k najsilnejším predtréningovkám na trhu

Rush V4 bol navrhnutý tak, aby patril medzi najúčinnejšie predtréningové doplnky stravy na trhu. Produkt obsahuje látky, ktoré sú skutočne potrebné a majú výkon zvyšujúci potenciál. Nájdete v ňom 21 starostlivo vybraných látok, z ktorých každá má svoju úlohu. Účinná kombinácia týchto látok pôsobí na 6 úrovniach športového výkonu, ktoré sa postarajú o nabudenie na tréning, príval energie, prekrvenie svalov, zvýšenú sústredenosť, vytrvalosť a pocit sily.

V Energy Matrix pre zvýšenie pocitu energie prijmete v jednej dávke 220 mg kofeínu z 3 rôznych zdrojov a sacharid inositol, ktorý sa bežne nachádza v bunkových membránach organizmu. Kofeín je celosvetovo najpoužívanejším stimulantom na povzbudenie pred náročným fyzickým aj psychickým výkonom. Komplex Strength Matrix je špeciálne navrhnutý na podporu sily vďaka 3 rôznym formám kreatínu. Focus Matrix má za cieľ zvýšiť koncentráciu, sústredenie a zápal do samotného tréningu vďaka cholín bitrátu, acetyl-l-karnitínu alebo vitamínom B6 a B12. Tieto vitamíny sú dôležité pre optimálnu psychickú činnosť, energetický metabolizmus a zníženie miery únavy a vyčerpania.

V produkte nesmie chýbať ani komplex na podporu prekrvenia svalov. Pump Matrix je zložený z aminokyselín L-Citrulín a L-Arginín A-Ketoglutarát, ktoré v organizme podporujú produkciu oxidu dusnatého (NO). Vďaka tomu sa zvýši prietok krvi v pracujúcich svaloch, ku ktorým sa dostane väčšie množstvo kyslíka a ďalších živín potrebných na zlepšenie športového výkonu. Matrixy Stamina a Unstoppable majú za cieľ predĺžiť vytrvalosť a dĺžku cvičenia vďaka beta alanínu a tyrozínu, ktorý je prekurzorom adrenalínu a noradrenalínu. Extrakt z čierneho korenia je známy vďaka podpore vstrebateľnosti určitých látok a vitamín C je silný antioxidant, ktorý prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.

Rush V4 je produkt, ktorý vám s dávkou odhodlania a tvrdej práce pomôže posunúť hranice vášho športového výkonu.

Rush V4 a jeho výhody

  • je komplexná viaczložková predtréningovka
  • obsahuje zmes 21 účinných látok
  • podporuje silu, vytrvalosť, prekrvenie svalov a koncentráciu počas tréningu
  • dodá dlhotrvajúci pocit energie

Zloženie

Patentované formuly V4 Strength Matrix (Kreatín monohydrát, Kreatín puryvát, Trikreatín citrát, D-ribóza), V4 Stamina & Recovery Matrix (Beta alanín, quercetín), V4 Pump Matrix (L-arginín A-Ketoglutarát, L-citrulín), V4 Unstoppable Matrix (L-Tyrozín, Extrakt čierneho korenia, Vitamín C (kyselina askorbová)), V4 Focus Matrix (Acetyl L-karnitín HCl, Cholín bitrát, Betaín HCl, Vitamín B6 ako pyridoxín HCl, Glycín, Vitamín B12 ako Cyanokobalanín), V4 Energy Matrix (kofeín bezvodný, Indiánske maté (extrakt), Inositol, Extrakt zeleného čaju), V4 Support System (Aróma, Izomaltulóza, sladidlo 24 mg (Sukralóza, Acesulfám K), protihrudkujúce činidlo (fosforečnan vápenatý, oxid kremičitý, kremičitan vápenatý), prírodné farbivo).

Dávkovanie

Rozmiešajte 1 odmerku (6 g) prípravku v 200 ml vody 20 minút pred tréningom.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (6 g)
V4 Strength Matrix1750 mg
Kreatín monohydrát
Kreatín puryvát
Trikreatín citrát
D-ribóza
V4 Stamina & Recovery Matrix1750 mg
Beta alanín
Quercetín
V4 Pump Matrix1020 mg
L-arginín A-Ketoglutarát
L-citrulín
V4 Unstoppable Matrix555 mg
L-Tyrozín
Extrakt čierneho korenia,
Vitamín C80 mg
V4 Focus Matrix487 mg
Acetyl L-karnitín HCl
Cholín bitrát
Betaín HCl
Vitamín B6 ako pyridoxín HCl1,4 mg
Glycín
Vitamín B12 ako Cyanokobalaín15 mg
V4 Energy Matrix220 mg
Bezvodný kofeín160 mg
Indiánske maté (extrakt)
Inositol
Extrakt zeleného čaju
V4 Support System218 mg

Aróma, Izomaltulóza, Sladidlo 24 mg (Sukralóza, Acesulfám K),

Protihrudkujúce činidlo (fosforečnan vápenatý, oxid kremičitý, kremičitan vápenatý),

Prírodné farbivo

Upozornenie

Vysoký obsah kofeínu. Toto je potravinový doplnok, ktorý by sa nemal používať ako náhrada pestrej stravy. Tento produkt sa má používať v spojení s pestrou stravou a cvičebným programom, aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste a uchovávajte mimo dosahu detí. Tento produkt nie je určený pre osoby mladšie ako 18 rokov. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. Nepoužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte. Poraďte sa s odborníkom, ak tiež používate ďalšie doplnky a stimulanty, ako je kofeín alebo inhibítor monoaminooxidázy (maoi). Nepoužívajte tento produkt, ak máte ochorenie srdca alebo ciev, vysoký krvný tlak, cukrovku, glaukóm, problémy so štítnou žľatou, obličkami alebo prostatou. Nikdy neprekračujte 2 odmerky denne.

Ďalšie informácie

Príchuť

Balenie (g)

Brutto váha

Výška

Dĺžka

Výrobca

Počet kusov v balení

Bez umelých sladidiel

Bez GMO

Šírka

Bezlepkový

Bez laktózy

Vegánsky

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Stacker2 Rush V4 360 g”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok