tellmeGen Pokročilý DNA Test Kit

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Popis

Produkt: tellmeGen Pokročilý DNA Test Kit

Pokročilý DNA test vám na základe analýzy génov prezradí cenné informácie, ktoré vám pomôžu zlepšiť a skvalitniť váš každodenný život

Pokročilý DNA test dokáže na základe analýzy vašej DNA zistiť viac ako 440 cenných údajov, ktoré súvisia s vaším zdravím, životným štýlom alebo etnickým pôvodom. Ide o jedinečný komplexný DNA test, ktorý vám poskytne toľko informácií, na ktoré je bežne potrebných 7 rôznych testov.

Jeho výsledky dokážu odhaliť genetické predispozície na vznik mnohých zdravotných rizík, závislostí alebo prítomnosť dedičných porúch na úrovni DNA. To ocenia napríklad ľudia, ktorí plánujú rodinu. Ďalej môžu odhaliť sklony k nadmernému ukladaniu tuku v tele, vlohy na rast svalovej hmoty alebo schopnosť odbúravať kofeín. V neposlednom rade vám prezradia, akým spôsobom môže vaše telo reagovať na cvičenie a stravu.

Získané informácie vám ponúknu unikátnu príležitosť upraviť životný štýl v súlade s vašimi génmi a individuálnymi potrebami. Informovanosť vám takto pomôže robiť rozhodnutia, ktoré môžu mať obrovský dopad na kvalitu vášho života.

Tento test vám prinesie tiež zaujímavé údaje o vašom etnickom pôvode, o vašich predkoch a vzdialených príbuzných z celého sveta. Jeho ďalšou výhodou je bezplatná a pravidelná aktualizácia výsledkov na základe nových zistení a funkcií, ktoré táto služba ponúka.

Pokročilý DNA test je vhodný pre všetkých ľudí, ktorí sa zaujímajú o svoje zdravie a chcú preň urobiť maximum vďaka lepším každodenným rozhodnutiam. To im môže pomôcť skvalitniť každodenný život a optimalizovať napríklad spánok či predchádzať mnohým zdravotným rizikám alebo nadmernému ukladaniu tuku v tele. Oceníte ho tiež v prípade, že sa chcete dozvedieť viac o svojom etnickom pôvode a o svojich vzdialených príbuzných.

Pokročilý DNA test a jeho výhody

 • domáci komplexný DNA test zo slín
 • vďaka analýze DNA odhalí viac ako 440 jedinečných informácií
 • obsahuje 7 kompletných DNA testov v 1
 • poskytne informácie o genetických predispozíciách na vznik zdravotných rizík
 • môže odhaliť dedičné poruchy vychádzajúce z DNA
 • prezradí, ako môže organizmus reagovať na stravu a cvičenie
 • prinesie údaje o etnickom pôvode, predkoch a vzdialených príbuzných
 • analyzuje DNA zo vzorky slín
 • je užívateľsky prívetivý a jednoduchý na používanie
 • výsledky sa priebežne aktualizujú
 • pomôže s úpravou životného štýlu
 • pomôže so zlepšením kvality každodenného života
 • je vhodný pre všetkých, ktorí sa starajú o svoje zdravie

Ako to funguje?

 1. Hneď ako vám po zakúpení príde váš test, vytvorte si užívateľský účet na stránkach výrobcu tellmeGen. Potom zaregistrujte test pomocou registračného kódu uvedeného na tube, ktorá je súčasťou testovacej sady.
 2. Po registrácii sa vo väčšine prípadov v zákazníckom účte tellmeGen vygeneruje DHL kód. Ten nebudete pri zasielaní vzorky potrebovať, a preto ho prosím ignorujte.
 3. Myslite na to, že približne 30 minút pred samotným odberom vzorky nie je vhodné fajčiť, piť alebo žuť žuvačku.
 4. Pomocou testovacej sady následne odoberte vzorku slín do priloženej skúmavky. A to v takom množstve, pokiaľ sliny (nie bubliny) prekročia značku naplnenia (alebo číslo 2).
 5. Uzavretú skúmavku vložte do plastového obalu a ten umiestnite do papierovej krabičky, ktorú následne zabaľte do priloženého plastového vrecka.
 6. Vzorku si od vás bezplatne vyzdvihneme prostredníctvom kuriérskej služby, hneď ako kontaktujete našu zákaznícku linku (+421 02 33 057 087), ktorá sa s vami dohodne na termíne vyzdvihnutia. Zákaznícku linku kontaktujte prosím čo najskôr, a to ideálne v rovnaký alebo nasledujúci deň, kedy vykonáte test podľa návodu. Od vykonania testu a vyzdvihnutia vzorky by nemalo uplynúť viac ako 7 dní. Len tak sa môže vykonať bezproblémové vyhodnotenie vzorky.
 7. V akreditovanom laboratóriu prebehne odborná analýza vašej vzorky. Od chvíle, keď odošlete vzorku, je priemerná doba spracovania výsledkov 4 až 6 týždňov (v závislosti od faktorov, ako je čas, ktorý zaberie doručenie do laboratória).
 8. Hneď ako bude vaša vzorka vyhodnotená, dostanete upozornenie na e-mail. Výsledky nájdete po prihlásení do vášho online zákazníckeho účtu na stránkach výrobcu.

Čo sa dozviete vďaka tellmeGen DNA testu a čo všetko ponúka?

 • Genetické predispozície na zdravotné riziká – viac ako 90 údajov
 • Farmakologická kompatibilita – viac ako 150 údajov
 • Dedičné monogénne zdravotné riziká – viac ako 90 údajov
 • Osobnostné črty – viac ako 50 údajov
 • Wellness – viac ako 30 údajov
 • Pôvod – rodový pôvod + materská línia + otcovská línia + neandrtálska DNA
 • Bezplatná aktualizácia – zdravie + pôvod

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “tellmeGen Pokročilý DNA Test Kit”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok