TPW All In One Protein The Works 2000 g

32.95

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Katalógové číslo: gymbeam-45202 Kategórie: , ,

Popis

Produkt: TPW All In One Protein The Works 2000 g

All In One Protein The WorksTM – viaczložkový proteín z prvotriednych ingrediencií obohatený o kreatín monohydrát, L-glutamín, leucin a tráviace enzýmy

All In One Protein The Works™ je viaczložkový proteín obohatený o radu starostlivo vybraných látok k maximalizácií športového výkonu, regenerácie a rastu svalovej hmoty. Základ tohto proteínu tvorí srvátkový koncentrát, ktorý je zdrojom vysoko kvalitných bielkovín, ktoré podporujú rast a udržanie svalovej hmoty. Bielkoviny obsiahnuté v srvátkovom koncentráte majú vysokú biologickú hodnotu a ideálne spektrum všetkých esenciálnych aminokyselín nutných pre optimálnu syntézu svalových bielkovín (MPS – Muscle Protein Synthesis). K umocneniu tohto efektu je proteín obohatený o aminokyselinu l-leucin, ktorá je považovaná za jedného z hlavných spúšťačov anabolických dejov spätých práve s MPS. Výsledný proteín je ďalej synergicky dotváraný sójovým proteínom s vysokým zastúpením esenciálnych aminokyselín a srvátkovým izolátom, ktorý je koncentrovanejším zdrojom bielkovín v porovnaní so srvátkovým koncentrátom.

All In One Protein The Works™ je ďalej obohatený o radu ďalších látok, vďaka čomu môžete aj ušetriť nejaké peniaze. Medzi tieto látky patrí napríklad ideálnych 5 gramov kreatín monohydrátu v jednej dávke. Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť v priebehu krátkodobých po sebe nasledujúcich úsekoch vysoko intenzívneho cvičenia. Tento účinok sa dostaví pri každodennom príjme 3 gramov kreatínu, čo s All In One Protein The Works™ bez problémov splníte. Ďalej sa produkt pýši 5 gramami aminokyseliny L-glutamín v jednej dávke. Táto aminokyselina sa prirodzene nachádza v svaloch a počas športovej aktivity jej hladina klesá. Preto je potreba ju doplniť z externých zdrojov. Pre podporu výkonu alebo regeneráciu vyčerpaných glykogénových zásob produkt obsahuje aj zmes rýchlych a pomalých sacharidov. No a pre maximálnu vstrebateľnosť je v zozname ingrediencií k nájdeniu aj komplex tráviacich enzýmov Digezyme®.

Produkt je vhodné užívať predovšetkým v nadväznosti na fyzickú aktivitu. Po záťaži je ideálny na regeneráciu tréningom poškodených svalov a pred dlhotrvajúcou športovou aktivitou je vhodný k ochrane svalovej hmoty a doplneniu energie vďaka zmesi sacharidov.

All In One Protein The WorksTM a jeho výhody

  • je viaczložkový proteín
  • obsahuje srvátkový koncentrát, sójový proteín a srvátkový izolát
  • je zdrojom vysoko kvalitných bielkovín, ktoré podporujú rast a udržanie svalovej hmoty
  • obsahuje kreatín monohydrát, l-glutamín, leucin a zmes pomalých a rýchlych sacharidov
  • je obohatený o komplex tráviacich enzymov Digezyme®
  • je vhodný predovšetkým v nadväznosti na fyzickú aktivitu

Zloženie

Príchuť cookies & cream: Srvátkový proteínový koncentrát (Emulgátor: sójový lecitín) (mlieko), ovsená múka, monohydrát dextrózy, sójový proteín, L-glutamín, monohydrát kreatínu, aróma, srvátkový proteínový izolát (emulgátor: sójový lecitín) (mlieko), kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, L-leucin, stabilizátor (xantanová guma), PepForm® (leucinové peptidy) (mlieko), sladidlo (sukralóza), Digezyme® (proteáza, amyláza, laktáza, lipáza, celuláza).

Príchuť chocolate silk: Srvátkový proteínový koncentrát (Emulgátor: sójový lecitín) (mlieko), ovsená múka, monohydrát dextrózy, sójový proteín, L-glutamín, monohydrát kreatínu, aróma, srvátkový proteínový izolát (emulgátor: sójový lecitín) (mlieko), kakaový prášok so zníženým obsahom tuku , L-leucin, stabilizátor (xantanová guma), PepForm® (leucinové peptidy) (mlieko), sladidlo (sukralóza), Digezyme® (proteáza, amyláza, laktáza, lipáza, celuláza).

Príchuť strawberries & cream: Srvátkový proteínový koncentrát (Emulgátor: sójový lecitín) (mlieko), ovsená múka, monohydrát dextrózy, sójový proteín, L-glutamín, kreatín monohydrát, prírodná aróma, srvátkový proteínový izolát (emulgátor: sójový lecitín) (mlieko), farba (červená repa) prášok), L-leucin, stabilizátor (xantanová guma), PepForm® (leucinové peptidy) (mlieko), sladidlo (sukralóza), Digezyme® (proteáza, amyláza, laktáza, lipáza, celuláza).

Príchuť vanilla crème: Srvátkový proteínový koncentrát (Emulgátor: sójový lecitín) (mlieko), ovsená múka, monohydrát dextrózy, sójový proteín, L-glutamín, kreatín monohydrát, srvátkový proteínový izolát (emulgátor: sójový lecitín) (mlieko), aróma, L-leucin, stabilizátor (xantanová guma), PepForm® (leucinové peptidy) (mlieko), sladidlo (sukralóza), Digezyme® (proteáza, amyláza, laktáza, lipáza, celuláza).

Dávkovanie

Odporúčame užívať 2 porcie denne. Pridajte 2 odmerky (70 g) do 300 – 400 ml vody alebo mlieka v šejkri. Dobre premiešajte a konzumujte.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť cookies & cream)1 dávka (70 g)
Energetická hodnota933 kJ / 223 kcal
Tuky2,6 g
z toho nasýtené1,2 g
Sacharidy22,1 g
z toho cukry12,6 g
Vláknina1,8 g
Bielkoviny26,8 g
Soľ0,3 g


Nutričné hodnoty (príchuť chocolate silk)1 dávka (70 g)
Energetická hodnota933 kJ / 223 kcal
Tuky2,9 g
z toho nasýtené1,4 g
Sacharidy20,1 g
z toho cukry12,1 g
Vláknina2,4 g
Bielkoviny27,9 g
Soľ0,31 g
Nutričné hodnoty (príchuť strawberries & cream)1 dávka (70 g)
Energetická hodnota943 kJ / 225 kcal
Tuky2,7 g
z toho nasýtené1,2 g
Sacharidy20,7 g
z toho cukry12,3 g
Vláknina1,7 g
Bielkoviny28,7 g
Soľ0,31 g
Nutričné hodnoty (príchuť vanilla crème)1 dávka (70 g)
Energetická hodnota940 kJ / 224 kcal
Tuky2,6 g
z toho nasýtené1,2 g
Sacharidy21.8 g
z toho cukry12,6 g
Vláknina1,3 g
Bielkoviny27,8 g
Soľ0,31 g

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Doplnky stravy by sa nemali používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Uchovávajte mimo dosah detí. Vyrobené v závode, ktorý spracováva aj mlieko, obilniny obsahujúce lepok, vajce, arašidy a iné orechy a sóju. Vhodné pre vegetariánov.

Ďalšie informácie

Príchuť

, ,

Balenie (g)

Výrobca

Bez umelých sladidiel

Bez GMO

Zdroj proteínov

Metóda spracovania proteínu

Bezlepkový

Bez laktózy

Vegánsky

Vegetariánsky

Zmes

Forma

Prejsť na začiatok