VanaVita BIO Multivitamin Vitality Support

12.68

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Katalógové číslo: gymbeam-50668 Kategórie: , ,

Popis

Produkt: VanaVita BIO Multivitamin Vitality Support

BIO Multivitamin Vitality Support – inovatívny a čisto rastlinný multivitamín v BIO kvalite obohatený o vybrané minerálne látky

BIO Multivitamin Vitality Support je výnimočný funkčný vegánsky multivitamín v tabletách obohatený o minerálne látky, ktorý je vyrobený z čisto prírodných látok rastlinného pôvodu z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Ako už názov naznačuje, produkt spĺňa vysoké nároky a štandardy BIO kvality. Vďaka starostlivo vybraným rastlinným extraktom na čele s listami moringy olejodarnej (Moringa oleifera), bazalky (Ocimum basilicum), shiitake (Lentinula edodes) alebo lišajníka dutohlávky sobej (Cladonia rangiferina) prijmete celý rad vitamínov, minerálnych látok a ďalších biologicky aktívnych zlúčenín, ktoré pre podporu vitality a zdravia ponúka sama príroda.

BIO Multivitamin Vitality Support obsahuje kompletné spektrum vitamínov rozpustných v tukoch (A, D, E, K), ktoré plnia rad dôležitých funkcií. Vitamín A je kľúčový napríklad pre udržanie dobrého zraku a zdravej pokožky. Spoločne s vitamínom D prispievajú k optimálnemu fungovaniu imunitného systému a samotný vitamín D je potrebný pre správnu funkciu svalov a udržanie zdravých kostí aj zubov. Bunky v organizme pomáha chrániť pred oxidačným stresom zase dôležitý antioxidant v podobe vitamínu E. No a vitamín K je potrebný k udržaniu zdravých kostí a prispieva tiež k správnej zrážanlivosti krvi. Zaujímavosťou je, že produkt obsahuje 100 % rastlinnú formu najlepšie využiteľného vitamínu D3 (cholekalciferolu), ktorý je získavaný z lišajníka dutohlávky sobej (Cladonia rangiferina). Bežné doplnky totižto obsahujú vitamín D3, ktorý je živočíšneho pôvodu.

BIO Multivitamin Vitality Support sa môže pýšiť tiež obsahom funkčného spektra vitamínov B1, B2, B3, B5, B6, B9, B12 a C. Ľudský organizmus si vitamíny sám nedokáže vyrobiť, a preto je potrebné dbať na ich dostatočný príjem z externých zdrojov. V organizme plnia mnoho dôležitých úloh a pri ich nedostatku sa môžu objavovať aj poruchy jeho funkcií. Vitamíny C, B6 a B12 sú napríklad dôležité pre správne fungovanie nervového a imunitného systému, spoločne tiež prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania.

Vitamín C ďalej zvyšuje vstrebateľnosť obsiahnutého železa, ktoré je taktiež dôležité pre správne fungovanie imunitného systému a prispieva aj k zníženiu únavy a vyčerpania. Zinok má priaznivé účinky na vaše vlasy, nechty a vašu kožu, rovnako prispieva aj k plodnosti a správnej reprodukčnej funkcii. Obsiahnutý jód je zase dôležitý pre správnu tvrobu hormónov štítnej žľazy a jej správne fungovanie.

Tento BIO prírodný komplex môže pomôcť doplniť základné vitamíny a minerálne látky, čo je dôležité hlavne u športovcov počas vyššej tréningovej záťaže. Vďaka unikátnemu prírodnému zloženiu s funkčným obsahom esenciálnych mikroživín BIO Multivitamin Vitality Support ocenia najmä ľudia žijúci v harmónii s prírodou, ktorí vyhľadávajú čisto prírodné zdroje vitamínov a minerálnych látok pre podporu optimálneho zdravia.

BIO Multivitamin Vitality Support - VanaVita

BIO Multivitamin Vitality Support a jeho výhody

 • je prémiový funkčný multivitamín obohatený o vybrané minerálne látky
 • je v BIO kvalite, vyrobený z prírodných látok rastlinného pôvodu
 • obsahuje 19 starostlivo vybraných mikroživín
 • nachádza sa v ňom 100 % rastlinný vitamín D3 (cholekalciferol)
 • obsahuje kompletné spektrum vitamínov rozpustných v tukoch (A, D, E, K)
 • prispieva k optimálnemu fungovaniu imunitného systému
 • obsahuje zinok, ktorý má priaznivé účinky na vlasy, nechty a kožu
 • vďaka obsiahnutým vitamínom prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania
 • pomáha so splnením denného odporučeného príjmu mikroživín
 • je vhodný pre vegetariánov aj vegánov
 • je v praktickej tabletovej forme

Zloženie

Inulín*, zmes rastlinných extraktov* [listy moringy (Moringa oleifera), mrkva (Daucus carota), orelánik farbiarsky (Bixa orellana), ryžové otruby, listy karí (Murraya koenigii), listy bazalky (Ocimum basilicum), listy bazalky indickej (Ocimum tenuiflorum), citrónová kôra (Citrus limon), špenátové listy (Spinacia oleracea), petržlenové listy (Petroselinum crispum), plod indického egreša (Phyllanthus emblica), zelený čaj (Camellia sinensis), shiitake (Lentinula edodes), lišajník (Cladonia rangiferina)], ryžový proteín*, ryžové otruby*, ryžový extrakt*.

*Produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.

Dávkovanie

Užívajte 2 tablety denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (2 tablety)
Vitamín A248 μg
Vitamín B10,72 mg
Vitamín B20,72 mg
Vitamín B34,3 mg
Vitamín B51,1 mg
Vitamín B61,1 mg
Vitamín B9180 μg
Vitamín B121,44 μg
Vitamín C27 mg
Vitamín D5,5 μg
Vitamín E5,3 mg
Vitamín K32,4 μg
Zinok1,8 mg
Mangán0,36 µg
Železo6,5 mg
Chróm14,4 μg
Jód54 μg
Meď0,18 mg
Molybdén10,8 μg

Upozornenie

Doplnok výživy. Neprekračujte odporučenú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Ďalšie informácie

Tablety

Výrobca

Bez umelých sladidiel

Bez GMO

Bezlepkový

Bez laktózy

Vegánsky

Vegetariánsky

Zmes

Forma

Bez aspartamu

BIO

Prejsť na začiatok