Predaj webu

Najlepšie srvátkové proteíny - Akyprotein.sk

Web akyprotein.sk je na predaj. Po niekoľkoročnom úsilí, množstve článkov a skvalitňovaní webu som sa rozhodol posunúť web niekomu, kto naň bude mať oveľa viac času a pomôže mu v ďalšom rozvoji.

Kupujúci získa:

Doménu akyprotein.sk (registrovaná od 14.9.2017 do 6.9. 2021)

Doménu aky-protein.sk (registrovaná od 8.5.2019 do 8.5.2022)

73 článkov (30 článkov je napísaných mnou, 43 copywriterkou)

V každom článku sa nachádzajú kvalitné obrázky. Obrázky sú nafotené, stiahnuté z free fotobanky a niekoľko obrázkov je z platenej fotobanky (deposit pohotos, shuterstock).

Platený plugin WP All import (zaplatený na celoživotné používanie)

Platenú šablónu Divi (licencia zaplatená do novembra 2021)

Kontakt na copywriterku

Google Analytics účet

Google Search console účet

Google Tag manager účet

FB stránku Akyprotein a tiež Bussiness Account

Návštevnosť a spôsob menitázie webu:

Web má nasadené affiliate kampane. Drvivá väčšina kampaní je skrz affiliate sieť Dognet, ale po jednej kampani má aj v CJ, Ehube a Affiale.

Webu sa od decembra 2020 už nevenujem, preto prikladám čísla aj za rok 2020, počas ktorého mesačne pribudli aspoň 2 články.

Návštevnosť  za rok 2020:

Sessions: 11 444

Users: 8 722

Miera cieľovej konverzie (ako konverzia je meraný preklik na affil odkaz): 8,02%

Drvivá väčšina návštevnosti prichádza skrz organické vyhľadávanie. Zároveň som sa úplne minimálne venoval linkbuidlingu, čiže je tu veľký priestor na zlepšenie.

Konverzie 2020:

Väčšinu konverzií robia kampane cez Dognet. Ostatné affiliate siete tiež prispejú nejakými konverziami, ale v podstate sa jedná o desiatky eur.

Za rok bolo spravených v Dognete 98 provízií. Celková hodnota objednávok bola 3538,43 z toho provízie 305,64 eur.

Prikladám screenshot s mesiacom január, keďže urobiť screenshot, tak aby sa zmestil celý rok sa nedá. V prípade záujmu dopošlem provízie za celý rok.

Návštevnosť  za rok 2021:

Návštevnosť za cca prvý polrok roku 2021 (do 31.7.2021). Pripomínam, že webu som sa za toto obdobie vôbec nevenoval. Nepribudol žiadny nový článok, ani funkcia. Maximálne som aktualizoval wp, pluginy a šablónu.

Sessions: 8 537

Users: 6 461

Miera cieľovej konverzie (ako konverzia je meraný preklik na affil odkaz): 5,55%

Konverzie 2021:

Doteraz bolo v tomto roku spravených v Dognete 54 provízií. Celková hodnota objednávok bola 1864,42 z toho provízie 109,98 eur.

Prikladám screenshot s mesiacmi január, február keďže urobiť screenshot, tak aby sa zmestil celý rok sa nedá. V prípade záujmu dopošlem provízie za celý rok.

Ročné výdavky:

Doména akyprotein – cca 15 eur ročne

Doména aky-protein.sk – cca 15 eur ročne

Hosting – závisí od vášho providera, ja platím za svoj zdieľaný hosting 56 eur ročne

Šablóna Divi – je zakúpená s ročnou podporou (dá sa používať aj bez podpory a aktualizácií, ale ak chce človek najnovšie aktualizácie a podporu ročne stojí 75 eur). Je možné kúpiť aj „lifetime“ licenciu 211 eur.

Copywriterka – 5eur / normostrana (závisí od počtu článkov)

Silné stránky webu:

Jednoznačne obsah – Niekoľko článkov som napísal sám. Vychádzam v nich zo svojich vlastných skúseností, nie sú to teda pozliepané a prepísané 3-4 články z iných webov. Drvivá väčšina článkov má minimálne 1 000 slov, niektoré aj takmer 2 000.

Ostatné články sú napísané od profesionálnej copywriterky, obzvlášť dobré sú recepty, ktoré aj nafotila a umiestňujú sa na dobrých miestach vo vyhľadávačoch.

Počet znakov všetkých článkov je 493 483, priemerne teda asi 6 760 znakov. Najkratší článok má 2 163 znakov a najdlhší 39 600 znakov.

Na niektoré zaujímavé kľúčové slová sa web umiestňuje vysoko bez výraznejšieho linkbuildingu. V prípade potreby viem dodať štatistiky z Google Search Console prípadnému záujemcovi do mailu.

Fotky sú z kvalitných (platených) fotobánk a tie, ktoré nie sú z fotobanky, tak sú nafotené mnou alebo copywriterkou, zväčša pri recenziách alebo receptoch.

Slabé stránky webu (potenciál na zlepšenie):

Slabý linkbuilding, okrem akyprotein.sk mám aj ďalšie 3 weby a okrem budovania obsahu som sa „propagácií“ tohto webu nestihol až tak venovať. Síce to predávajúcich asi veľmi nebude zaujímať, ale ak by sa webu chytil schopný linkbuilder,  myslím, že by vedel návštevnosť webu minimálne zdvoj až strojnásobiť v pomerne krátkom čase. Aj napriek takmer nulovému linkbuldingu chodí momentálne cca 80-90% cez organické vyhľadávanie.

Sociálne siete – web som propagoval len skrz Facebook a budovaniu tejto sociálnej siete som sa veľmi nevenoval. Maximálne som tam hodil odkaz na nový článok. Je tam potenciál budovania komunity cez FB, ale prípadne aj IG alebo Youtube profilu. Ideálne by bolo, ak by kupec vlastnil už silný profil na sociálnych sieťach.

Cena webu

2 000€

V prípade seriózneho a rýchleho záujmu o kúpu sa vieme na cene dohodnúť. Na vyžiadanie viem poskytnúť dodatočné informácie. Kontaktovať ma môžete na e-mailovej adrese maroskarcel@gmail.com.

Prejsť na začiatok