Adventure Menu Zipper-bag 30 g

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Katalógové číslo: gymbeam-56074 Kategória: , ,

Popis

Produkt: Adventure Menu Zipper-bag 30 g

Zipper-bag – praktická pomôcka pre všetkých turistov a dobrodruhov, ktorí si chcú pochutiť na teplom jedle bez použitia variča či ohňa

Zipper-bag je praktické vrecko z odolného plastu, ktoré vydrží aj vysoké teploty a ďalšie náročné podmienky. Pohodlne si v ňom môžete s pomocou samoohrevnej kapsuly pripraviť teplý pokrm značky Adventure Menu. Na ohrev sa využíva exotermická reakcia za účasti oxidu vápenatého a vody. Nemusíte mať, samozrejme, žiadny strach o svoju bezpečnosť. Zipper-bag sa pevne uzavrie, a tak sa všetky chemické deje odohrávajú iba vo vnútri. Vo vrecku sa dajú ohrievať až dva pokrmy zároveň. Vďaka tomu si v horách môžete vychutnať spoločný obed s vaším partnerom bez toho, aby ste sa museli deliť o svoju porciu. 

       

Podľa druhu pripravovaného pokrmu sa v zipper-bag mení aj čas ohrevu. Sterilizované jedlo máte teplé o 12 minút, sušená zmes sa vzhľadom na nevyhnutnú rehydratáciu ohreje za 20 minút. Zipper-bag má tú výhodu, že sa dá používať opakovane. Orievať v ňom môžete postupne aj niekoľko desiatok jedál. Vďaka tomu vám skvele poslúži na mnohých túrach či pobytoch v kempe. V prípade, že si chcete pripraviť teplé jedlo počas mrazov, odporúčame dať pod zipper-bag batoh alebo kus oblečenia, aby teplo zbytočne neunikalo do zeme. Potom si môžete pochutiť na kvalitnom teplom jedle, ktoré vám dodá energiu na ďalšie túry. 

      

Zipper-bag a jeho výhody

 • odolné plastové vrecko na ohrev jedla značky Adventure Menu
 • vydrží niekoľko desiatok ohrevov
 • môžu sa v ňom ohrievať zároveň 2 pokrmy značky Adventure Menu
 • vo vnútri prebieha exotermická reakcia
 • ohrev jedla trvá 12, alebo 20 minút podľa druhu pokrmu
 • na ohriatie jedla nie je potrebný varič ani oheň
 • vďaka nemu si aj v mrazoch pochutíte na teplom pokrme

      

Použitie

Zipper-bag je špeciálne vrecko, v ktorom ohrejete jedlo pomocou samoohrevných kapsúl Adventure Menu.

Zipper-bag je vyrobený z extra silného plastu, aby odolal ako vysokým teplotám, tak náročným podmienkam a zaobchádzaniu v prírode. Vrecko je vybavené štyrmi otvormi na odvod prebytočnej pary po aktivácii samoohrevu. 

      

Ako funguje zipper-bag?

 1. Prichystajte si zipper bag, samoohrevnú kapsulu a pokrm Adventure Menu. 
 2. Samoohrevnú kapsulu vybaľte z vrecka a umiestnite ju na dno zipper-bag. Vrecko nevyhadzujte, budete ho ešte potrebovať. 
 3. Ak pripravujete sterilizovaný pokrm, do zipper-bag ho umiestnite zabalený. Do sušenej zmesi je potrebné najprv naliať vyznačené množstvo vody, uzavrieť ju a až potom umiestniť do zipper-bag. 
 4. Vrecko z ohrevnej kapsuly použite ako odmerku. Nalejte vodu po rysku a odmerané množstvo prelejte do zipper-bag. Starostlivo ho uzatvorte, aby mohla prebehnúť exotermická reakcia. 
 5. Ak ohrievate sterilizované jedlo, počkajte 12 minút. Pri sušenej zmesi trvá ohrev 20 minút pre nevyhnutnú rehydratáciu. 
 6. Hneď ako uplynie stanovený čas, otvorte zipper-bag a vytiahnite svoj pokrm. V spodnej časti bude pravdepodobne teplejší, dôkladne ho preto zamiešajte.
 7. Hotovo. Môžete si pochutiť na výslednom teplom pokrme. 

Ďalšie informácie

Balenie (g)

HS kód

Brutto váha

Výška

Dĺžka

Výrobca

Počet kusov v balení

Netto váha

Šírka

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Adventure Menu Zipper-bag 30 g”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok