GymBeam Beef&Egg 500 tab.

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Popis

Produkt: GymBeam Beef&Egg 500 tab.

Beef&Egg – komplex hovädzieho hydrolyzovaného proteínu a vaječného hydrolyzátu s obsahom 20 aminokyselín, z ktorých sa tvoria svalové bielkoviny

Beef&Egg obsahuje komplex dobre vstrebateľných aminokyselín pochádzajúcich z hovädzieho hydrolyzovaného proteínu a vaječného hydrolyzátu. Vďaka tomu pomôže s príjmom 20 esenciálnych aj neesenciálnych aminokyselín, ktoré majú v tele množstvo funkcií. Slúžia napríklad ako základná stavebná zložka bielkovín, z ktorých sa tvorí svalová hmota a iné telesné tkanivá. Súvisia však aj s regeneráciou, trávením a ďalšími telesnými procesmi, najmä vďaka tomu, že sa z nich syntetizujú enzýmy, hormóny alebo neurotransmitery. 

 

V zložení nájdete napríklad 8 esenciálnych aminokyselín (EAA), ktoré si naše telo nedokáže samo vyrobiť. Patria medzi ne napríklad valín, leucín a izoleucín, ktoré zrejme poznáte aj ako aminokyseliny s rozvetveným reťazcom alebo BCAA. Tie majú výhodu, že sa v našom tele rozkladajú typicky rýchlejšie ako ostatné aminokyseliny, a vďaka tomu môžu slúžiť počas tréningu aj ako zdroj energie pre pracujúce svaly. 

 

Neesenciálne aminokyseliny si naše telo dokáže samo vyrobiť. Môžu ale nastať situácie, pri ktorých sa z nich stanú esenciálne a je potrebné ich doplnenie. Deje sa to najmä v období rastu, pri väčšom strese alebo počas náročných športových aktivít. Preto sa napríklad arginín označuje ako podmienene esenciálna aminokyselina. 

 

Beef&Egg je vďaka svojim vlastnostiam ideálny pre ľudí, ktorí chcú pohodlne doplniť všetkých 20 aminokyselín. Hodí sa najmä silovým aj vytrvalostným športovcom po cvičení v rámci potréningovej suplementácie aj v priebehu dňa. 

 

Beef&Egg - GymBeam

 

Beef&Egg a jeho výhody

  • komplex hovädzieho a vaječného proteínu
  • obsahuje 20 esenciálnych a neesenciálnych aminokyselín
  • používa sa v rámci potréningovej suplementácie
  • vhodný po tréningu aj počas dňa
  • ideálny pre silových aj vytrvalostných športovcov

         

Zloženie

Hovädzí hydrolyzovaný proteín (HydroBEEFTM), vaječný hydrolyzát s obsahom krátkych peptidov, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protispekavé činidlo (fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý).

                  

Dávkovanie

Užívajte 10 tabliet denne.

                  

Tabuľka nutričných hodnôt

Aminokyselinový profil v 10 tabs/13 g
Arginín0,93 g
Lyzín0,52 g
Glycín2,47 g
Fenylalanín0,37 g
Metionín0,15 g
Izoleucín0,28 g
Leucín0,54 g
Treonín0,3 g
Valín0,44 g
Serín0,47 g
Tyrosín0,21 g
Histidín0,14 g
Kyselina asparágová0,81 g
Kyselina glutámová1,4 g
Cysteín0,04 g
Prolín1,34 g
Alanín1,12 g
Tryptofán0,04 g
Hydroxyprolín1,13 g
Ornitín0,02 g

                      

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Alergény: Alergény sú vyznačené v zložení tučným písmom.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “GymBeam Beef&Egg 500 tab.”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok