GymBeam Digezyme

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Popis

Produkt: GymBeam Digezyme

DigeZyme® – multienzýmový komplex s obsahom 5 tráviacich enzýmov, ktoré pomáhajú s trávením bielkovín, sacharidov a tukov

DigeZyme® je komplex 5 tráviacich enzýmov, ktoré pomáhajú rozkladať potravu, aby z nej organizmus mohol čo najlepšie vstrebať obsiahnuté živiny. Obsahuje tak amylázu, proteázu, laktázu, lipázu a celulázu, čo sú enzýmy potrebné na trávenie bielkovín, sacharidov a tukov.

 

Amyláza je enzým produkovaný najmä pankreasom a slinnými žľazami. Stará sa o štiepenie komplexných sacharidov (škrobu) na jednoduchšie cukry, ktoré potom môžu byť využité ako zdroj energie. Proteáza zase rozkladá bielkoviny na polypeptidy a jednotlivé aminokyseliny, ktoré potom organizmus používa napríklad na opravu tréningom natiahnutých svalov. S trávením tukov zase pomáha lipáza, ktorá ich rozkladá na využiteľné mastné kyseliny.

 

V komplexe DigeZyme® však nechýba ani laktáza, ktorá štiepi laktózu (mliečny cukor) na glukózu a galaktózu. S problémovým trávením laktózy sa stretávajú napríklad ľudia so zhoršenou znášanlivosťou tejto mliečnej zložky. Na optimálnom trávení sa podieľa aj celuláza, ktorá sa v našom tele bežne netvorí. Jej úlohou je totiž štiepenie inak nestráviteľného komplexného sacharidu celulózy na jednoduché cukry. To môže byť prospešné najmä pre ľudí, ktorí konzumujú prevažne rastlinnú stravu.

 

Tento produkt je tak ideálny pre ľudí, ktorí hľadajú spôsob, ako sa čo najlepšie starať o zdravé trávenie. Rovnako ho využijú športovci, ktorí chcú zefektívniť svoje trávenie, aby získali maximum živín a energie pre fyzický výkon aj regeneráciu. Vhodný je aj v období naberania pri zvýšenom kalorickom príjme, kedy športovci jedia viac jedla. V neposlednom rade sa môže hodiť aj po výdatnom jedle, najmä po tom s vyšším obsahom tukov.

DigeZyme - GymBeam

 

DigeZyme® a jeho výhody 

  • multienzýmový komplex s obsahom 5 tráviacich enzýmov
  • obsahuje amylázu, proteázu, laktázu, lipázu a celulázu
  • v zložení má enzýmy potrebné na trávenie bielkovín, sacharidov a tukov
  • hodí sa ľuďom, ktorí sa chcú starať o zdravé trávenie
  • vhodný po výdatnom jedle alebo počas naberania
  • má formu praktických kapsúl
 

Zloženie

Tráviacie enzýmy DigeZyme® (alfa-amyláza, proteáza, laktáza, lipáza, celuláza), plnidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlá (fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý), želatínová kapsula.

 

Dávkovanie

Odporúčame užívať 1-2 kapsule denne.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty2 kaps
DigeZyme®320 mg
 – z toho alfa-amyláza7680 U/g*
 – z toho proetáza1920 U/g*
 – z toho laktáza1280 U/g*
 – z toho lipáza64 U/g*
 – z toho celuláza352 U/g*

*Units per gram (*Jednotky na gram)

 

Upozornenie

Doplnok výživy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej, vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Uchovávajte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “GymBeam Digezyme”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok