GymBeam FueBrain

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Popis

Produkt: GymBeam FueBrain

FueBrain je funkčné nootropikum bez kofeínu na podporu mozgových funkcií, nálady, sústredenia a bdelosti

FueBrain je komplexné nootropikum v praktických kapsulách. Nootropiká sú látky, ktoré môžu pomôcť so zlepšením mozgových funkcií, nálady, sústredením a s bdelosťou. Ďalej sú tiež spojené s úrovňou vnímaného pocitu energie a znížením únavy a vyčerpania. FueBrain tak obsahuje účinný nootropický komplex 14 starostlivo vybraných látok. Medzi nimi sa nachádzajú najmä rastlinné extrakty a vitamíny, ktoré sú dôležité pre správnu funkciu organizmu. Navyše neobsahuje kofeín, čo ocenia všetci ľudia, ktorí sa ho snažia obmedzovať. Môžete ho tak používať aj v neskorších popoludňajších hodinách bez negatívneho vplyvu na spánok.

Rastlinné výťažky v podobe vysoko kvalitného extraktu z bakopy drobnolistej (Bacopa monnieri), červeného kórejského ženšenu (Panax ginseng), ginka dvojlaločného (Ginkgo biloba) a rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea) patria medzi adaptogény. To sú látky, ktoré pomáhajú zvládať stresové situácie a zlepšujú odolnosť organizmu.

Extrakt z bakopy drobnolistej (Bacopa monnieri) je jedinečný viac ako 50 % obsahom biologicky aktívnych látok v podobe bakozidov. Bakopa je dobre známa rastlina vďaka ajurvéde, kde je spájaná najmä s pamäťou. Aj ženšen (Panax ginseng) je mimo iného často skloňovaný v súvislosti s mozgovými funkciami. Obsiahnutý extrakt z červeného kórejského ženšenu má navyše vysoké 10 % zastúpenie účinných látok v podobe ginsenozidov. Ďalej ginko dvojlaločné (Ginkgo biloba) je populárna rastlina známa najmä obsahom antioxidantov, flavonoidov, terpénov a organických kyselín so širokým spektrom účinkov. Rozchodnica ružová (Rhodiola rosea) s 3 % zastúpením rozavínov ďalej patrí medzi najsilnejšie a najobľúbenejšie adaptogény, ktoré sú okrem iného spojené i s mozgovými funkciami. Posledný rastlinný extrakt pochádza z artičok (Cynara scolymus) a má 4 % zastúpenie účinnej látky cynarín. Tá je najčastejšie spájaná s antioxidačnými vlastnosťami.

Okrem rastlinných extraktov FueBrain ďalej obsahuje aj acetyl L-karnitín, čo je pomerne ľahko vstrebateľná forma karnitínu.Ten sa prirodzene nachádza v každej telesnej bunke, kde sa podieľa na prenose mastných kyselín (tuku) do mitochondrií, kde je spálený za vzniku energie. Acetyl L-karnitín lepšie prechádza do mozgu, kde tak môže mať vďaka efektívnejšiemu metabolizmu v mozgových bunkách vplyv na celý rad mozgových funkcií. Ďalej obsiahnutý N-acetyl L-tyrozín je účinnou formou tyrozínu, ktorý je východiskovou látkou pre tvorbu radu neurotransmiterov vrátane adrenalínu či dopamínu. Je tiež nutný pre prirodzenú syntézu koenzýmu Q10, ktorý sa zúčastňuje tvorby energie.

Fosfatidylserín je ďalej dôležitou zložkou bunkových membrán, podobne ako citikolín (CDP-cholín). Ten zase predstavuje veľmi dobre dostupný zdroj cholínu. Cholín je rovnako ako DMAE východiskovou látkou pre syntézu neurotransmiterov acetylcholínu, ktorý je dôležitý pre optimálne mozgové funkcie vrátane formovania spomienok, sústredenosti alebo nervovo-svalovej činnosti. Kúzlo čaju tomuto produktu ďalej prepožičiava aminokyselina L-theanín, ktorá môže mať vplyv na celkové upokojenie roztržitej mysle. Pre maximálnu funkčnosť a vstrebateľnosť tejto komplexnej zmesi je v zložení aj extrakt z čierneho korenia v podobe Bioperinu®.

Zásluhou vitamínov B6 a B12 sa FueBrain podieľa na znížení únavy a vyčerpania, normálnej funkcii nervového systému, a navyše prispieva aj k správnej funkcii energetického metabolizmu, ktorý produkuje energiu.

FueBrain sa vďaka svojmu širokému pôsobeniu a funkčnému zloženiu hodí pre študentov, ľudí s náročným psychickým zamestnaním alebo športovca na povzbudenie pred výkonom, udržaním „flow-u“ a maximálneho zápalu do hry či riešenia problému.

FueBrain - GymBeam

FueBrain a jeho výhody

  • komplexné nootropikum v praktických kapsulách
  • funkčná zmes starostlivo vybraných 14 látok
  • 6 účinných rastlinných extraktov
  • obsahuje adaptogény, ktoré pomáhajú lepšie zvládať stres
  • je bez kofeínu a umelých sladidiel
  • prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy
  • podporuje optimálny psychický výkon
  • prispieva k správnej funkcii energetického metabolizmu
  • je vhodný pre športovcov a všetkých ostatných na povzbudenie pred výkonom

Zloženie

Acetyl L-karnitín, bakopa extrakt (Bacopa monnieri) (55 % bakozidov), N-acetyl L-tyrozín, extrakt z červeného kórejského ženšenu (Panax ginseng) (koreň) (10 % ginsenozidov), fosfatidylserín (sójový extrakt), L- theanín, extrakt z koreňa rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea) (3 % rozavínu), citikolín (CDP-cholín), ginkgo biloba extrakt, DMAE bitartrát (dimetyletanolamín), vitamín B12 (kyanokobalamín), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), extrakt z artičoky (Cynara scolymus) (4 % cynarínu), extrakt z čierneho korenia Bioperine® (Piper nigrum) (95 % piperín), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúca látka (stearan horečnatý), hypromelózová kapsula.

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsule denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty2 kapsule
Acetyl L-karnitín100 mg
Bakopa extrakt150 mg
– Bakozidy82,5 mg
N-acetyl L-tyrozín120 mg
Extrakt z červeného kórejského ženšenu100 mg
– Ginsenozidy10 mg
Fosfatidylserín140 mg
L-theanín80 mg
Extrakt z koreňa rozchodnice ružovej100 mg
– Rozavín3 mg
Citikolín (CDP-cholin)80 mg
Ginkgo biloba extrakt40 mg
DMAE bitartrát (dimetyletanolamin)20 mg
Vitamín B12250 μg
Vitamín B67 mg (500 % *RI)
Extrakt z artičok100 mg
– Cynarín4 mg
Extrakt z pepra Bioperine®5 mg

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C a mimo dosahu malých detí. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “GymBeam FueBrain”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok