GymBeam Longevity Complex

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Popis

Produkt: GymBeam Longevity Complex

Longevity Complex – receptúra ​​nabitá resveratrolom, kvercetínom, koenzýmom Q10 a ďalšími účinnými zložkami pre starostlivosť o zdravie, vitalitu a dlhovekosť

Longevity Complex je jedinečným spojením účinných látok pre všetky ženy a mužov, ktorí sa starajú o svoju fyzickú aj duševnú vitalitu. Táto receptúra ​​skrýva látky, ktoré odporúča napr. Dr. Sinclair, čo je známy biológ a vedec, ktorý sa dlhodobo venuje témam dlhovekosti a zdravého starnutia. Nielen čitatelia jeho kníh tak ocenia obsah resveratrolu, koenzýmu Q10, vitamínu K2, nikotínamid ribozidu a ďalších funkčných zložiek, ktoré sú obľúbenou súčasťou anti-aging produktov.

 

V zložení žiadneho anti-aging produktu nemôžu chýbať ani funkčné rastlinné extrakty. V tomto doplnku nájdete výťažok z rastliny krídlatky japonskej (Polygonum cuspidatum) s obsahom resveratrolu. K tomu sa pridáva aj extrakt z jerlínu japonského (Sophora japonica), ktorý je zase prírodným zdrojom kvercetínu. Tieto látky sú vďaka svojim jedinečným vlastnostiam cenené najmä medzi biohackermi a ľuďmi, ktorí sa starajú o svoju dlhovekosť a udržanie mladistvého vzhľadu.

 

Do nášho Longevity Complexu sme pridali aj kyselinu alfa-lipoovú, ktorá je aj bežnou súčasťou ľudského tela. Nachádza sa napríklad v mitochondriách, ktoré fungujú ako bunková továreň na energiu. Tvorby energie v mitochondriách sa zúčastňuje aj koenzým Q10. Podieľa sa totiž na syntéze adenosintrifosfátu (ATP), čo je základná jednotka bunkovej energie. Ďalším dielom skladačky našej vitality a životnej sily je nikotínamid ribosid. To je forma vitamínu B3, ktorá sa v tele premieňa na koenzým NAD+ (nikotinamid adenín dinukleotid). Ten sa nachádza v každej bunke nášho organizmu, kde sa zapája do tvorby energie alebo opravy DNA.

 

Tento komplex je jedinečný aj vďaka obsahu extraktu z pšeničných klíčkov (Triticum aestivum), ktorý je zdrojom spermidínu. Ten sa zároveň nachádza v každej bunke nášho tela, kde sa zúčastňuje na procesoch súvisiacich s metabolizmom a bunkovým rastom. Okrem zachovania vitality je však obľúbený aj v rámci starostlivosti o zdravú telesnú hmotnosť. Každého, kto sa stará aj o výkonnosť svojho mozgu, potom poteší aj obsah trimetylglycínu (TMG), známeho aj ako betaín. Ten je aktívnym metabolitom cholínu, ktorý patrí medzi nootropiká. Tá sa užíva s cieľom starostlivosti o pamäť, myslenie a schopnosť učenia.

 

Nabité zloženie Longevity Complexu uzatvára vitamín K2 (MK-7, menachinón), čo je biologicky najaktívnejšia forma vitamínu K. Ten prispieva k správnej zrážanlivosti krvi a udržaniu zdravých kostí. Vo výsledku sa vám tak do rúk dostáva jedinečný doplnok, ktorý má zloženie založené na súčasných vedeckých poznatkoch. Pomôže so starostlivosťou o bunkové zdravie, ktoré je základom pre zachovanie vitality a sviežosti po fyzickej aj duševnej stránke. Ocení ho tak každý, kto sa chce starať o dlhovekosť, zdravé starnutie a udržanie mladistvého vzhľadu. Pokiaľ sa zaujímate o anti-aging produkty, bude pre vás tento, ktorý je inšpirovaný odporúčaním Dr. Sinclaira, trefou do čierneho.

 

Longevity Complex - GymBeam

 

Longevity Complex a jeho výhody

  • jedinečný komplex pre starostlivosť o dlhovekosť
  • unikátna receptúra ​​inšpirovaná odporúčaním Dr. Sinclaira
  • obsahuje resveratrol, kvercetín, koenzým Q10, spermidín aj nikotínamid ribosid
  • je zdrojom vitamínu K2
  • obsahuje trimetylglycín (TMG), ktorý patrí medzi nootropiká
  • prispieva k správnej zrážanlivosti krvi
  • podporuje udržanie zdravých kostí
  • pomáha so starostlivosťou o mitochondrie
  • ocení ho každý biohacker
  • vhodný pre každého, kto sa stará o svoju fyzickú a duševnú vitalitu

 

Zloženie

Extrakt z koreňa krídlatky japonskej (Polygonum cuspidatum) (50 % resveratrol), nikotínamid ribozid chlorid, extrakt z kvetov jerlínu japonského (Sophora japonica) (98 % kvercetín), extrakt z pšeničných klíčkov bohatý na spermidín (Triticum aestivum) (0,2 % spermidin), bezvodý betaín (trimetylglycín), kyselina alfa-lipoová, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), koenzým Q10, vitamín K2 (menachinón-7), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), hypromelózová kapsula.

 

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsuly denne.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty2 kapsle*RI
Extrakt z koreňa krídlatky japonskej (Polygonum cuspidatum)500 mg
– Resveratrol250 mg
Nikotinamid ribosid chlorid250 mg
Extrakt z kvetov jerlínu japonského (Sophora japonica)128 mg
– Kvercetin125 mg
Extrakt z pšeničných klíčkov (Triticum aestivum)125 mg
– Spermidín0,25 mg
Trimethylglycin125 mg
Kyselina alfa-lipoová100 mg
Koenzym Q1060 mg
Vitamín K290 μg120%

*Odporúčaná hodnota denního príjmu pre priemernú dospelú osobu (8400 kJ/ 2000 kcal).

 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ak užívate antikoagulanty, poraďte sa s lekárom. Skladujte mimo dosahu malých detí. Uchovávajte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “GymBeam Longevity Complex”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok