GymBeam Podložka na uvolnenie a masáž chrbta

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Katalógové číslo: gymbeam-64852 Kategória: , ,

Popis

Produkt: GymBeam Podložka na uvolnenie a masáž chrbta

Podložka na uvoľnenie a masáž chrbta – praktická pomôcka so 3 polohami na efektívne pretiahnutie chrbta a uvoľnenie napätia počas náročného dňa

Podložka na uvoľnenie a masáž chrbta je účinná pomôcka pre športovcov a ľudí, ktorí trávia väčšinu dňa sedením alebo státím. Ideálne sa hodí na pretiahnutie a zníženie napätia v chrbte. Mnoho športovcov túto pomôcku využíva tiež s cieľom zlepšenia flexibility a dosiahnutia väčšieho rozsahu pohybu v chrbte a chrbtici. V neposlednom rade môže prispieť k správnemu držaniu tela pri státí aj sedení.

ergonomický tvar a dá sa nastaviť do 3 rôznych polôh. Vďaka tomu si ju môžete upraviť podľa vlastných potrieb. Prvá pozícia (najnižšia) je vhodná pre začiatočníkov a taktiež ju ocenia jedinci, ktorí sa chcú len ľahko ponaťahovať alebo nie sú príliš ohybní. Potom si môžete podložku posunúť na vyššiu úroveň, čo sa prejaví väčším prehnutím v chrbte. Zvýšite tak intenzitu pretiahnutia. Na povrchu podložky navyše oceníte vrúbkovanie, ktoré sa postará o príjemnú masáž chrbta.

Podložka na uvoľnenie a masáž chrbta - GymBeam

Používanie tejto pomôcky zvládne naozaj každý. Hornú vrúbkovanú časť stačí z oboch strán zasunúť do tej spodnej, ktorá je vybavená rovnobežnými drážkami pre zmenu 3 pozícií. Po nastavení požadovanej úrovne umiestnite podložku na zem. Následne sa na ňu položte tak, aby sa nachádzala približne v strednej časti vášho chrbta. Vaša chrbtica by potom mala kopírovať strednú oranžovú časť. Skúste v pretiahnutí vydržať aspoň 10 sekúnd, potom sa zdvihnite a cvik môžete zopakovať. Podložku môžete položiť aj pred chrbtovú opierku na stoličku. Poskytnete tak svojmu chrbtu extra oporu a zároveň podporíte správne držanie tela pri sedení.

Podložku na uvoľnenie a masáž chrbta oceníte doma aj v zamestnaní. Prinesie vám úľavu po náročnom dni a skvelo sa hodí aj na strečing po tréningu.

Podložka na uvoľnenie a masáž chrbta a jej výhody

  • praktická pomôcka na pretiahnutie chrbta
  • má ergonomický tvar s 3 polohami
  • má vrúbkovanie pre masáž chrbta
  • je vyrobená z polypropylénu (PP)
  • hodí sa pre športovcov i ľudí, ktorí trávia veľa času posediačky alebo postojačky
  • ideálna na pretiahnutie po náročnom dni
  • vhodná na strečing po cvičení

Rozmery

38 x 25 x 10 cm

Materiál

Polypropylén (PP)

Ďalšie informácie

Brutto váha

Výška

Dĺžka

Výrobca

Počet kusov v balení

Šírka

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “GymBeam Podložka na uvolnenie a masáž chrbta”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok