GymBeam Posilnovacia tyč Trap Bar LIFTER

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Popis

Produkt: GymBeam Posilnovacia tyč Trap Bar LIFTER

Posilňovacia tyč Trap Bar LIFTER – špeciálna os na efektívny tréning mŕtvych ťahov, farmárskej chôdze a ďalších silových cvikov

Posilňovacia tyč Trap Bar LIFTER má unikátny tvar hexagónu, vďaka čomu ju môžete poznať aj pod názvom hex olympijská os. Využijete ju najmä na tréning mŕtvych ťahov, ktoré sa s ňou cvičia nasledovne. Na tyč si naložíte klasické veľké kotúče. Potom sa postavíte do stredu osi, trochu pokrčíte kolená a rukami ju uchopíte za horné alebo spodné rukoväte. Chrbát zostáva v prirodzenom zakrivení a hrudník smeruje vpred. Po hlbokom nádychu do brucha sa s osou zdvihnete. Na rozdiel od klasickej osi budete mať ťažisko viac uprostred, čo vám umožní efektívnejšie zapojiť stehenné svaly a chrbát držať rovno bez preťažovania bedrovej chrbtice. Pri vykonávaní mŕtveho ťahu tak pre vás bude jednoduchšie udržať správnu techniku.

          

Ďalšou výhodou je umiestnenie rukovätí vo vyššej pozícii, vďaka čomu sa nemusíte k činke toľko skláňať. To ocenia najmä začiatočníci a ľudia s horšou mobilitou. Kratšia dráha činky umožňuje tiež zdvihnutie vyššej váhy, čo často využívajú aj powerlifteri, ktorí tak trénujú najmä hornú fázu mŕtveho ťahu. Na tejto osi však nájdete aj rukoväte v nižšej pozícii. Takže si môžete vybrať, ktoré vám viac vyhovujú.

         

Táto os sa skvele hodí aj na cvik známy ako farmárska chôdza (farmers carry). Po zdvihnutí naloženej tyče do hornej polohy a aktiváciou svalov stredu tela s ňou začnete chodiť. Budete tak účinne posilňovať úchop a tiež paže, brucho a dolné končatiny.

         

Posilňovacia tyč Trap Bar LIFTER váži 20 kg a meria celkom 1,42 m. Priemer nakladacej časti je 50 mm, vďaka čomu je vhodná na štandardné olympijské kotúče IRON alebo pogumované kotúče. Má maximálnu nosnosť 320 kg, takže si ju môžete poriadne naložiť. Pohodlný a pevný úchop potom zaistí rukoväť s priemerom 25 mm a protišmykovou úpravou. Výhodou je aj odolný materiál z ocele. Využitie tak nájde v každej posilňovni.

 

Posilňovacia tyč Trap Bar LIFTER - GymBeam

 

Posilňovacia tyč Trap Bar LIFTER a jej výhody

 • hex olympijská os na mŕtve ťahy a ďalšie silové cviky
 • má tvar hexagónu
 • je vyrobená z odolnej ocele
 • umožňuje udržanie správnej techniky mŕtveho ťahu
 • má hmotnosť 20 kg
 • priemer nakladacej časti je 50 mm
 • pasujú na ňu klasické olympijské kotúče
 • unesie až 320 kg
 • priemer úchopovej časti je 25 mm
 • má dve výšky úchopu
 • je vhodná pre začiatočníkov i skúsených športovcov

          

Vlastnosti posilňovacej tyče Trap Bar LIFTER

Vlastnosti 
Hmotnosť20 kg
Dĺžka tyče142 cm
Priemer nakladacej časti50 mm
Priemer úchopovej časti25 mm
Maximálna nosnosť300 kg

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “GymBeam Posilnovacia tyč Trap Bar LIFTER”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok