GymBeam Silikónové vrecko na potraviny 1000 ml

Nakupujte cez overený eshop.

Viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Rýchle dodanie tovaru.

Skladom viac ako 5000 produktov.

Popis

Produkt: GymBeam Silikónové vrecko na potraviny 1000 ml

Silikónové vrecko na potraviny je univerzálna pomôcka do kuchyne z kvalitného materiálu, ktorú využijete na nosenie desiaty, skladovanie potravín, mrazenie či dokonca varenie 

Silikónové vrecko na potraviny je multifunkčná pomôcka do kuchyne, ktorá posunie skladovanie a prípravu potravín na vyššiu úroveň. Ide totiž o pevný a odolný sáčok zo silikónu, ktorý sa hodí nielen na uchovávanie potravín, ale využijete ho aj pri varení. Jeho praktickosť a všestranné využitie na vás určite urobí dojem.

 

Silikónové vrecko má úzke pevné dno, vďaka čomu ho môžete postaviť a jednoduchšie uskladniť v akomkoľvek úložnom priestore. Materiál je pritom o trochu pevnejší ako bežné silikónové formy na pečenie. Vrecko vyniká kvalitným silikónom schváleným americkým Úradom pre kontrolu potravín a liečiv (FDA). Neobsahuje totiž BPA (bisfenol A) ani ďalšie chemikálie, pri ktorých by ste sa museli báť negatívneho dopadu na zdravie.

 

Ide o univerzálne vrecko, ktoré znesie teploty v rozmedzí – 40 ℃ až 230 ℃.  Hodí sa tak nielen na skladovanie potravín pri izbovej teplote, ale je vhodné aj do mrazničky. Môžete v ňom zamraziť čerstvo natrhané lesné ovocie, ale keďže je pevné a dobre tesní, pokojne doňho dajte napríklad aj mäsovú zmes s omáčkou. Na druhej strane ho môžete bez problémov vložiť do mikrovlnky.

 

Silikónovému vrecku nevadí ani vriaca voda. Vďaka tomu ho využijete v kuchyni hneď niekoľkými ďalšími spôsobmi. Zjednoduší vám naparovanie potravín vo vodnom kúpeli, a to tak, že z neho čiastočne vytlačíte vzduch, uzavriete a vložíte do hrnca s vodou. Rovnako ide o skvelú pomôcku na prípravu pokrmov sous-vide metódou. Jej princípom je varenie v uzatvorenom priestore bez prístupu vzduchu, na čo je toto silikónové vrecko ako stvorené. Nepotrebujete pritom žiadne špeciálne vybavenie. Okrem vrecka vám postačí väčší hrniec a teplomer na kontrolu teploty. Ľahkú manipuláciu pri varení sprevádza aj jednoduché čistenie. Výrobok je totiž vhodný aj do umývačky. Stačí ho nechať otvorený a uložiť hore dnom. Nemusíte sa tak trápiť s nekonečným ručným čistením.

 

Toto silikónové vrecko si obľúbite tiež vtedy, keď hľadáte spôsob, ako efektívne skladovať alebo prenášať potraviny. Môžete doňho uložiť orechy, lyofilizované ovocie či napríklad obilniny. Hodí sa aj ako prenosná nádoba, ak nakupujete v bezobalovom obchode. Ide tiež o praktický spôsob, ako si zbaliť jedlo do práce či do školy. Do vrecka môžete dať zeleninu, ovocie, tousty alebo akúkoľvek inú desiatu. Využijete ho tiež na výletoch či turistike, keďže na rozdiel od krabičiek je omnoho skladnejšie.

 

Vrecko má na zadnej strane viditeľnú mierku, ako aj maximálny povolený objem. Zároveň si ho môžete popísať suchou zmazateľnou fixkou, vďaka čomu budete vždy vedieť, čo v ňom skladujete. Ide o udržateľný produkt šetrný k životnému prostrediu, ktorý môžete používať opakovane a dlhodobo.

 

Silikónové vrecko na potraviny a jeho výhody 

 • ide o multifunkčnú pomôcku do kuchyne
 • je z odolného a kvalitného silikónu
 • neobsahuje BPA (bisfenol)
 • má úzke pevné dno
 • dá sa postaviť
 • dobre tesní
 • má viditeľnú mierku 
 • dá sa označiť  suchou zmazateľnou fixkou
 • vydrží teploty od – 40 ℃ až po 230 ℃
 • je vhodné do umývačky
 • dá sa použiť na mrazenie potravín
 • hodí sa na dusenie vo vodnom kúpeli či sous-vide metódu
 • je vhodné na skladovanie potravín v kuchyni
 • hodí sa na uloženie a prenášanie desiaty 
 • je ideálne do práce, do školy či na výlet
 • ide o udržateľný produkt šetrný k životnému prostrediu

 

Materiál

Silikón

 

Rozmery vrecka

Rozmery 
Vrchná šírka205 mm
Spodná šírka175 mm
Výška200 mm
Hĺbka45 mm
Objem1000 ml

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “GymBeam Silikónové vrecko na potraviny 1000 ml”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok